2014 Aralık Anneleri

aynen canım yaaa hava bile kokuyo burnumu tıkayıp geziyorum evin içinde 3. Ayda geçermiş diolar ama kimininki son aya kadar devam ediomuş inş 3. Ayda geçerr

ilk hamileliğimde mide yanmam doğuma kadar geçmemişti et tavuk mısır soğan herşey kokuyodu bitek balık yiyordum 2.de acayip bulantı ve akıntım var bide sancı sanki regl olucam korkuyorum arada yawwww dr sıkıntı yok dedi geçen hafta gitmiştim akıntım için smear testi yaptırmıştı cuma sonuç çıkacak inşallah

Satim 2 mart canim.
Ama asilama oldum ben 19 martta biraz geç dollenme galiba.
3 mayista gidicem kalp atisi icin canim. Henuz duymadim.
Ilk gittigimde 7, 6 mm idi.
Bir hafta sonra 13.2 mm idi.
Doktor iyi dedi. 3 mayista kalp atisi icin gel dedi.
Senin ne zaman kontrol?

Benim 1 Mart. Ama erken döllenme benimki. Oğlumda da en başından 1hafta öndeydi, sonra sonra daha da öne geçti..
Bu kez de aynı..Kalp atışını sata göre 6+6'da duydum. Ultrasonda yaklaşık 1hft ileri çıktı...Daha sonra daimi dr umu belirliyim diye bi kez daha gittim..Demek ki erken yumurtluyosun bebeklerin büyük çıkıyo dedi.

Bi sonraki muayeneye İkili test için 4hafta sonra gel dedi..Aslında ilk 3ayda kalp durma olayı çok oluyomuş. Ondan dolayı geç çağırdığı için tereddütlüyüm. Bi yanım da sık sık gitmemek iidir boşver diyo.

nerelerdesin canım yoksun kaç gündür? nasıl gidiyor ?
Iyi degelim iyi olalim canim bende masaallah diyeyim Üç dòrt gündür kendimi iyi hissediyorum iştahim acildi ama uzun zamandir dr'a gitmiyorum. En son 3 hafta once gitmistim, sen naptin gittinmi yakin zamanda dr'a?

Son düzenleme:
merhaba arkadaşlar sabah sizden dua istemiştimm .. az önce doktordan geldim kese var yolk sactı sanırım oda var ama bebeği göremedik kese duvarına çok yakın olduğu için göremiyo olabilirim dedi.kese geçen perşembe 3.5 mm ydi bugün 12 mm olmuş :KK43: ama benim sat 20 mart ve buna göre
5+6 olmam lazım görememek normal mi nolur cevap yazın çok üzülüyorum yaaa :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

selam arkadaşlar

gelgitlerle devam ediyorum. dün hiç bulantım yanmam olmadı gayet de dokunabilecek şeyler yememe rağmen. bugünse yanmam var.

Canım bende yok bulantı. Ama kasık ağrıları oluyor arada. doktor kasık ağrıları olur normaldir dedi. adet sancısına benzer şeyler. İnşallah sağlıkla kucağına alırsın bebeğini. :)

bende de bulantı yanma hiçbişey yok ama aynen dediğiniz gibi kasık gibi ağrılarım oluyor, yalnız deilmişim :)

selam kızlar.. ben bugün kontrole gittim.. çok şükür bebeğin kalp atışlarını duyduk.. ama şu alttan bakma işinden hiç hoşlanmıyorum.. doktorumda sağolsun çok aceleci hemen muayeneyi bitirmek istiyor...

neyse sonuçta bebiş göründü, çok mutlu oldum...

ya o alttan bakma işini hiç tecrübe etmedim ama muhtemelen başıma gelecek, acı verecek birşey değildir umarım...:18:

Benim 1 Mart. Ama erken döllenme benimki. Oğlumda da en başından 1hafta öndeydi, sonra sonra daha da öne geçti..
Bu kez de aynı..Kalp atışını sata göre 6+6'da duydum. Ultrasonda yaklaşık 1hft ileri çıktı...Daha sonra daimi dr umu belirliyim diye bi kez daha gittim..Demek ki erken yumurtluyosun bebeklerin büyük çıkıyo dedi.

Bi sonraki muayeneye İkili test için 4hafta sonra gel dedi..Aslında ilk 3ayda kalp durma olayı çok oluyomuş. Ondan dolayı geç çağırdığı için tereddütlüyüm. Bi yanım da sık sık gitmemek iidir boşver diyo.

aaa ilk defa burda erken döllenme olanı duyuyorum:KK1: demek bi geç döllenme yokmuş erkeni de olabiliyomuş :KK16: şaka bi yana ilk muayene miydi senin eğer öyleyse bi sonraki muayene 1 ay sonra oluyor bana da biraz geç gibi geldi

selam kızlar.. ben bugün kontrole gittim.. çok şükür bebeğin kalp atışlarını duyduk.. ama şu alttan bakma işinden hiç hoşlanmıyorum.. doktorumda sağolsun çok aceleci hemen muayeneyi bitirmek istiyor...

neyse sonuçta bebiş göründü, çok mutlu oldum...

Hic aci cekmiyosun merak etme canim

sağol ya içime su serptin biraz ama tuhafıma gidiyor işte

aaa ilk defa burda erken döllenme olanı duyuyorum:KK1: demek bi geç döllenme yokmuş erkeni de olabiliyomuş :KK16: şaka bi yana ilk muayene miydi senin eğer öyleyse bi sonraki muayene 1 ay sonra oluyor bana da biraz geç gibi geldi

Yok cnm ilk değildi. 4haftalık kadarken idrar yolu iltihabım oldu. Aslında onun için dr a gitmiştim hamileliğimi öğrendim:) Plansız ve sağlığımın ii olmadığı döneme denk geldiği için o ara endişeyle 2-3 kez dr a gittim. Toplamda 4 kez gittim şimdiye dek..

Kalp atışını duyduktan sonra ikili test için çağırıyolar O ara da yaklaşık 1ay oluyor..Allah'a emanet artık. Bi sorun olsa bi şekilde hissederiz herhalde. Kanama, ağrı, vs şeklinde..

merhaba arkadaşlar sabah sizden dua istemiştimm .. Az önce doktordan geldim kese var yolk sactı sanırım oda var ama bebeği göremedik kese duvarına çok yakın olduğu için göremiyo olabilirim dedi.kese geçen perşembe 3.5 mm ydi bugün 12 mm olmuş :KK43: ama benim sat 20 mart ve buna göre
5+6 olmam lazım görememek normal mi nolur cevap yazın çok üzülüyorum yaaa :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

çok normal canım ben geçen hafta perşembe gittim sadece kese büyümüştü bebişi göremedik dr çok normal dedi

Yok cnm ilk değildi. 4haftalık kadarken idrar yolu iltihabım oldu. Aslında onun için dr a gitmiştim hamileliğimi öğrendim:) Plansız ve sağlığımın ii olmadığı döneme denk geldiği için o ara endişeyle 2-3 kez dr a gittim. Toplamda 4 kez gittim şimdiye dek..

Kalp atışını duyduktan sonra ikili test için çağırıyolar O ara da yaklaşık 1ay oluyor..Allah'a emanet artık. Bi sorun olsa bi şekilde hissederiz herhalde. Kanama, ağrı, vs şeklinde..

anladım canımm aynen öyle önce allaha emanet bütün bebişler.. inşallah sorunsuz atlatırız 9 ayı

merhaba arkadaşlar sabah sizden dua istemiştimm .. az önce doktordan geldim kese var yolk sactı sanırım oda var ama bebeği göremedik kese duvarına çok yakın olduğu için göremiyo olabilirim dedi.kese geçen perşembe 3.5 mm ydi bugün 12 mm olmuş :KK43: ama benim sat 20 mart ve buna göre

Niye ağlıyorsun şimdi? Geçen perşembe kesen 3.5 mm. miş. Her gün 1 mm büyür .1 haftada büyüklüğü beklenenin üstünde çıkmış değeri. Yolk saçını da görmüşsün..Daha ne olmasını bekliyorsun canımcım? Benim de satım 20 Mart ben daha hiç doktora bile gitmedim.. Bu haftada daha bebek görünmez ki.. Bebek görünmesi için kesenin 2-2,5 cm olması lazım ki bu da 7. haftaya denk gelir.. Umarım yeteri kadar açıklayıcı oldum. Boşuna endişelenme lütfen..

Son düzenleme:
X