2014 Aralık Anneleri

Evet canim ikizler :)

ayy çok tatlı yaaa
ilk cocuguma hamileyken çok istemiştim ikiz olsun diye.
ama çocuk bakmak çok zormuş.bazen iyiki ikiz olmadı diyorum.senin ilk mi canım.
birde hemen belli oldumu ikiz olduğu.yani iki kesimi gordunuz nasıl öğrendin..çok soru sordum kusura bakma

Bende ikiz olsun istiyodum duyunca bocaladim ama Allahin bize bi lütfu dedim...benim tüp bebek canim iki embriyo transfer edildi...iki kese göründü sabahta kalp atislari için gidicem inş duyulur ikisininde kalp atislari

Bende ikiz olsun istiyodum duyunca bocaladim ama Allahin bize bi lütfu dedim...benim tüp bebek canim iki embriyo transfer edildi...iki kese göründü sabahta kalp atislari için gidicem inş duyulur ikisininde kalp atislari

inşallah canım inşallah duyarsin
Allah yardimcin olsun

kızlar benim gibi balıktan tiksineniniz var mı ? görmeye tahammülüm yok canım hep ekşi şeyler istiyor sütü de artık severek içmiyorum of of of en yararlı şeylerden tiksindim eşim de yemen gerek deyip dün bana balık yaptı gece resmen midem taş gibi şişti çünkü yerken midem kalkarak yedim

Hayirli haberlerini bekiyoruz canim. Ins duyarsin kalp atislarini

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

5+6 yım bugün ilk kez Çok kötü mide bulantısı ile uyandım kahvaltıda bir şey yiyemedim bi lokma aldım yutamadan çıkarttım
eşim tuzlu kraker aldı o bile yağlı geldi çok zormuş böyle inşallah bir an evvel geçer bu...bulantı yaşayan arkadaşlar tavsiyeniz var mı???

hayırlı sabahlar güzeller

bizde cumartesi günü dr.da gittik şükür bu sefer karından baktı 8+5 im o güzel kalp atımını duyduk çok şükür, bel ağrısı çok çekiyorum kalçamdan bacağıma kadar bi ağrı rahmin büyüyor normaldir dedi, onun dışında kaç ml boyu falan diye sormadım Allaha şükür herşey yolunda gidiyor dedi ben bebek benden beslenmeye başladıktan sonra merak ediyorum acaba kaç gr oldu kaç kilo aldı diye,
bi dahaki kontrolüm 11-14. haftalarda 2 li tarama testi yapıp sonucunu göstermeye gidicem, bizden haberler böyle:)

5.haftadan beri çekiyorum. Leblebi, çubuk, erik..Hepsini denedim. Erik yerken brz rahatlatıyo gibi oluyo. Arkası yine aynı...Mlsf çaresi yok..Dr.una danış, şanslıysan bulantı ilaçlarından işine yarayan çıkar...

Arkadaşlar geçtiğimiz hafta yoğunluktan foruma pek giremedim; belki kanama tecrübesi paylaşan olmuştur diye soruyorum; benim kanamam çok arttı birazdan doktora gidiyorum. Bunu yaşayıp da sonradan kurtulan var mı

Of ya ne zormuş elde n ayaktan düştüm resmen..böyle devam ederse kontrolü beklemeyim de Dr a gideyim o zaman..

Düşüncesi bile midemi bulandırıyo. Mümkünatı yok yiyemem...

cnm dun benden de kan geldi dr.a gittim bisey yok dedi.ama seninki artmış ihmal etme git ve dinlen

bende normalde balığı çok severim hani hamile kalmadan haftada 2 kez yiyordum ama artık yiyemiyorum. eşim alayım ben yapayım dedi görüntüsüne bile tahammülüm yok... geçen dışarda birşeye rastladım çıtır balık çıtır harca bulanmış balık hem görüntü balık değil hem koku yok dışarı çıkınca ondan yiyorum... benim çoğu şeye midem kalkıyor çok acıkırsam hafif bir tadına bakıyorum öyle çok içim kalkmazsa yiyorum

aynı ben:)) canım bende çok yediğim için iğrendim balıktan zorlama kendini.
doktora sordum normalde ne kadar yiyorduysan o kadara devam et zorlama kendini dedi.

mrb canım.ikizlerin ne zman belli oldu.bende çok istiyodum ikiz.ailedede varmış.ama doktor ultrasonla baktı olsaydı görürdü dimi? 15 20 günlükmüş daha.

pomak yaa bende cok ikiz istiyodum ailede de var ama tek kese cıktı bende kendi kendime diyodum ki olsaydı çıkardı heralde

Merhaba hamile arkadaşlar. Yazdıklarınızı okudum da bir çok konuda ortak dertlerimiz var şu an. Benim sat: 3 Mart ve doğum inş 8 Aralık gözüküyor. 8. Haftadayım şu an ve mide bulantılarından şikayetçiyim. Naneden bile tiksiniyorm. Bu hafta izin aldım bursaya annemlere geldim. işe gitmeyeceğim neyseki. Erken kalkınca, çok hareket edince ve stres altında çok daha fazla oluyor bulantılar. Aç karnına levatiron içiyorum o da arttırıyor. 16. Haftaya bi geçseydik o zaman rahatlarız. İlk hamileliğimde 8. Haftadan sonra şiddetlenmişti bunda 6. Haftada çok rahatsız edici olarak başladı bulantılar. İlk üç ay ilaç kullanmak doğru değil diye bulantı ilacı kullanmıyorum. Kusmamak için hafif şeyler yemeli. Devamlı yanardağ gibi bi mide ile yaşamak zor

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…