2014 Aralık Anneleri

uçak son aylarda zararli, zaten 28 haftadan sonrasini almiyolardi sanirim. yanlis hatirlamiyosam. ama araba içinde sadece son aylarda zararli demis doktor. simdi yoldayiz biz. karnim agriyor ama evde agriyordu ayni duzeyde

Allaha emanet olun canim...bende heveslendim yaaa su ptesiden hemen sonrami eve gitsem iki uç hafta dahami beklesem diyordum.ama bisey olmaz demiş herkes

Allaha emanet olun canim...bende heveslendim yaaa su ptesiden hemen sonrami eve gitsem iki uç hafta dahami beklesem diyordum.ama bisey olmaz demiş herkes
senin durumun biraz farklı bence uçakla gitsen daha kolay ve rahat olur hatta kaldığın yerde sıkıntın yoksa bi süre daha kal

amiiiin Allah razı olsun tatlım burası bana çok iyi geliyo içimi rahatlattınız çok sağolun :) inşallah sende sağ salim alırsın bebeğini kucağına

lütfen benide ekler misiniz yaş 25 yozgat- ilk bebiş- sat12 mart -tahmini doğum 17 aralık

Benide ekleyebilirmisiniz..
Sat 16 mart
Yaş 24
Bebiş 3 numara
Yaşadığım yrr Almanya
BDT 21 aralık 2014

kızlar bu mide bulantılarıyla nasıl başa çıkıyorsunuz lütfenn yardımm

Kısmet olursa ben de aralık ayında 2. bebeğime kavuşacağım, dün dr.a gittik. kese göründü 5,5 haftalıkmış miniğim.

üzgünüm ama bir süre yaşamak zorundayız bu bulantı sıkıntısını, sağlıklı bir gebelik olduğunun işareti. ilaç kullansan bile kesin çözüm değil, ilk gebeliğimde 20. haftadan sonra biraz rahatlamıştım

Bende asiri derecede mide bulantisi yasadim birgun hastanede yattim sonra doktorum zofran 8 mg
diye ilac verdi cok ise yariyor gunde bir tane iciorum cok etkili. Su icsem istifar ediyordum 1 haftada 4 kilo vermistim simdi herseyi yiyebiliorum.

Bende asiri derecede mide bulantisi yasadim birgun hastanede yattim sonra doktorum zofran 8 mg
diye ilac verdi cok ise yariyor gunde bir tane iciorum cok etkili. Su icsem istifar ediyordum 1 haftada 4 kilo vermistim simdi herseyi yiyebiliorum.

mrb sıızn bebegınız nekadrlık ? bulantılarınız kacıncı haftada basladı ?

mrb sıızn bebegınız nekadrlık ? bulantılarınız kacıncı haftada basladı ?
Merhaba. Bulantim 5. Haftada baslamisti 5. Haftada sadece bulanti vardi 6. Haftada kusmalarda basladi simdi 8 haftalik. İlaci icmeyince gene istifar ediyorum. Hicbir yan etkisi yok dedi doktorum. Duramicak durumdaysaniz doktorunuza danisarak icin ise yariyor.

sanada hayırlı olsun canıımm ... 1 güncük var aramızda desene :) kontrole gittiğinde yaz olur mu ne olup bittiğini .. listeye bakıyorumda ne çok bebiş geliyo üstelik daha eklenmeyenlerde var :)
Canim ben 4+6 da gittim dr a kan testine 1240 cikti bhcg pzt tekrar gidicem 2 ye katliyomu die bakalim tedbir olsun dedi bugun5+1 deyim Allahim bagişlasin bize :) sen naptin gittinmi dr a

şu ana kadar denediklerim içinde en etkilisi 1,5-2 saatte bir yemek yemek... yemek dediğim ya meyve, ya leblebi, süt, ayran, activia, kuruyemiş filan onun dışında ana öğünlerde de çok yemeyip tek tip yiyorum menümü çok karıştırmıyorum

Aranizda bas agrisi ceken var mii tek tarafli bas agrim var ve uyusam da gecmio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aranizda bas agrisi ceken var mii tek tarafli bas agrim var ve uyusam da gecmio

ben canim iki gündr bas agrisindan cekiyorum ..bildigim kadariyla hormonlar beyindeki hipofizden salgilaniyor suandada bizim hormonlar yükseliste oldugu icin bas agrisi yapiyo :84:

Off ilac da icemioz..uyuduk uyandim aynen devam..ben de sinuzit var bi de..onunda etkisi var sanirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…