2014 Aralık Anneleri

Kizlar hemen karamsarliga kapilmayin.kesen neye gore kucuk cikti. Sat kac. Bebegin gorunmesi icin kac haftalik olmasi gerekiyor emin degilim bu konuda

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sat 13 mart. Sat'a ve kan değerlerine göre 6 hafta ama kese büyüklüğü 4 hafta 3 gün. kese var, yolk var ama bebek görünmedi.

ben de Allah kısmet eder de bebeğim bana tutunursa aralık annesi olacağım:)

Arkadaşlar bugün kalp atışını duymak için kontrole gittim sat ım 4 mart yani 7+2 yim
Alttan ultrasonla bakıldı bebek ufak kalp atışlarıda cok yavas dedi dr
Pazartesi tekrar cagırdı. Ocak sonunda aşılama tedavisiyle olan bebeğimizin 8. Hafta kalbi
durmuştu kürtaj oldum. 2 ay sonra kendiliğinden hamile kalmıştım yaşım 34 birdaha aynı acıları yaşayacak gücüm kalmadı ultrason fotosunu ekliyorum belki bir fikir verirsiniz

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım kan pıhtılaşması sorunun olup olmadığına baktırsana doplerle anlaşılıyo sanırım...

arkadaşlar tahmini olarak 6. haftamın içindeyim ve dişim inanılmaz ağrıyor. bir önerisi olan var mı acaba?

İltihap durumları oluşmadan dişçiye bir görün derim canım geçmiş olsun...

ben de Allah kısmet eder de bebeğim bana tutunursa aralık annesi olacağım:)

Hoşgeldin canım seninle S.A.T. 'ımız aynı.. Doktora gittin mi hiç? Ben henüz gitmedim.. Yarın gitsem mi acaba diye düşünüyorum, yoksa Pazartesi mi gitsem bilemedim..

inşallah canım...
bende çok fenayım.az önce doktordan geldim.
kalp atışlari başlamış.ben midemi söylemeden doktor
zaten başladı anlatmaya.mide yanmasi bulantı kusma baş dönmesi bu aylarda olağan şeyler.

oldukça katı beslen ve mideni tam doyurma bir lokma ye.biraz sonra bir daha ye.dedi.
ama ben hiç birşey yiyemiyorum dedim.yapacak birşey yok dedi.

bir de iki gündür göğüslerim çok acıyor.
bugün baktım resmen yırtılmış

cektigim yetmiyor gibi birde göğüslerim çıktı

Geçmiş olsun canım sabret 3 hafta sonra bu sıkıntılarının hiç biri kalmayacak..

yaaa benimde göğüslerim cok acıo giyinip soyunurken bile abartmıorum bu da geçecek mi 3.aydan sora acaba ..

bende salı doktora gittim kalp atışını duymadık ultrasonun o özelliği yokmuş ama ekranda gösterdi pıtpıtpıtpıt çok hızlı :)

İyidir canım ne olsun yaa, seni gördüm daha iyi olduum:))

Yarın doktora gitsem mi diye düşünüyorum, yoksa Pazartesi'yi beklesem mi.. Sen ne zaman gittin de bakayım..

Canım benim ki baya bi sıkıntılı olmuştu bat günü hcg değerim 2779 çıkınca Ertesi gün koşa koşa doktora gittim Allah korusun aklıma ilk gelen mol gebelik olmuştu... Doktor tekrar test yaptı artış normaldi 6278 e çıkmıştı ama kese görünmüyordu 3 gün sonra bi daha çağırdı yani anlayacağın çok gidip geldim ben :) 3 gün sonra da şükür ki 5+2 de kesem göründü.. Sonrası malum işte son kontrolüm de bugündü.. Maşallah içerde öyle hareketliydi ki dedim ben nasıl hissetmiyorum.. Doktor çok erken ama açtı gösterdi bacaklarını edepsiz dedi tahmin ediyorum ki erkek dedi 11+4 üz canım bizde... Sen sat a göre hesaplarsan 5+3 lerde ya da ondan sonraki günlerde gitsen görürsün keseni daha erken gitsen karından görünür mü bilmiyrum sen daha tecrübelisin kuzum :) Rabbim bu sefer nefeslerini kucağımızda görmeyi nasip etsin

Ben zaten kiloluyum 71 ile kaldım şuan 75 e dayanıyorum ne oldu bana yaaa iştahım çok açıldı. Bulantım azaldı. Bende dün yazlıkları çıkardım ama sanmıyorum hiç bir şeyim yok olmaz yaniii geçen defacto hamile reyonuna baktım. Bayağı rahat şeyler gördüm badyler çok rahat olacak havalar soğunca da üzerine bir hırka tamam zaten son aylar sıcak basıyor.... Çok kışa kalmadan prens/prensesler kucağımızda inşallah... Seneye bu zamanlarda da zayıf olurum umarım....

İnşallah bir şey olmaz ya. Yarın doktora gideceğim bakalım. Dikkat etmek gerek

Ayy canım yaa ne güzel senden böyle haberler duymak..
Ben daha bugün 5+0 oldum. Kızımda adetimi 10 gün geçince gitmiştim ve kesem karından görünmüştü. Bugün itibariyle adetimi henüz 4 gün geçti.. Ben bekleyeyim en iyisi. Zaten bu günlerde doktorlar abuk sabuk konuşabiliyorlar.. Canım sıkılmasın hiç değilse..

Evet canım çok haklısın şu ilk günler haftalar doktorlar hiç yoktan olumsuz konuşabiliyor en doğrusunu sen bilirsin... Bu sefer her şey daha güzel olacak

canım ferah ol.. inşallah bebeğin gayet sağlıklı olacaktır. sonuçta kalp atışları duyulmuş...
senin kese içinde bebekte belli..
ben cumartesi gittiğimde sadece kese var kalp atışları yok henüz demişti..

kızlar merhaba,
ben de aralık annesi olacağım Allah nasip ederse sat 13 mart.
Bugün kesemiz göründü, haftaya da kalp atışı için gideceğiz, inş pıt pıt atıyordur :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…