2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Vallaha super olur hepimiz hamis nisandada nufus patlamasi yasanitr

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Yahu elim hep goguslerimde bildiginiz buyuu....

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Bizimde ilk denememizde olmadi agustos ayi calismalara devaam :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynı gece 4 kişinin rüyasında hamile görünmüşüm :) bu ne tesadüf ya yakınlarda hamile mi olcam acaba

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bende 1 ay boyunca kendimi hamile gormustum ama sonuuc kirmizilar

Bende 1 ay boyunca kendimi hamile gormustum ama sonuuc kirmizilar

Ben bir yil boyunca burdaki hamilelik belirtilerini okuyup hepsini yasiyordum. Sonrada kendimi hamile ilan ediordumm... Regl mi bile sapittirip geciciktiriodum... Ama ins. Eylulde gerceklerini yasayip tadini cikartcammm.... Sirf keyif olsun diye midemi bulandirip( afedersiniz) cikartcam))))

Ayy insallah yaa bende eylulde gerceklerini yasamak istiyorum midem bulansin basim donsun herseye raziyim o derece yani

merhaba kizlar bende aranizdayim. suan adetim bitmek.uzrre biter bitmez calismalara devam. insallah agustosta guzel.haberler aliriz.

Kizlar bizde birdaha ki ay düsünüyoruz hatta ben bircok seye internetden bakmaya basladim... :)

Umudum bu aydı ama kaynanam köyden geldi buzdolaplarıda bozuk iftar ve sahurlar bende yapılıyo hic vakit bulup yapamadık suan yumurtlama günlerim acaip akıntım var kasıklarımda agrı ama biz cay iciyoruz (( bu ayım boş gececek galibaaaaa ooff

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Öyle düşünme canım insanlar yumurtlama falan takip etmeden hamile kalıyor bi bakmissin hiç ummadığın bu zamanda hamile kalmissim :) onlarda oturup durmasinlar sizinle yaa

Kizlar bizde birdaha ki ay düsünüyoruz hatta ben bircok seye internetden bakmaya basladim... :)

Bende bebek dusundugumden beri netten herşeye bakıp duruyorum iyi mi kötü mü bilemedim :) aklımda türlü türlü sorular :) oysa ki hemen ilk denedigimde olacak zannetmistim :))

Bende bebek dusundugumden beri netten herşeye bakıp duruyorum iyi mi kötü mü bilemedim :) aklımda türlü türlü sorular :) oysa ki hemen ilk denedigimde olacak zannetmistim :))

Biz daha hic denemedik ama bende öyle hissediyorum :) :)

İliskiye girdigimde kasıklarimda acaip bir acı oluyor bu kötü birsey mi kizlar ben yeni evlouim pek bir bilgim yok korunmauo yeni bıraktık eşim korunurken onun kasıkları ağrırdı simdi onun ağrımıyor benim ağrıyor. Bende hamiş olmak istiyrummm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…