2014 ağustosta hamiş olucaz başka yolu yok!!!!

Ceycey de incir kürü yapıyor canım rica edelim bi denesin :-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

evett.
ceyceyy sende dener misin bakalım sende de oluyor mu. şeffaf plastik bardağa idrarımı yaptım, içinde beyaz beyaz tortular vardı.
rengi sapsarıydı.
içine çamaşır suyu döktüm resmen 1parmak köpürdü...
sende de var mı böyle şeyler. ya benim hamli olma olasılığım bile yok yani. hiç sanmıyrm.
ama mertak ettim sebebi ne. belki de incir küründen öyle olmuştur diyrm ben ama...

Değişiklik olabilir anladgim kadariyla bir ay oldu dimi kürtaj olali korunmuyomusun? 3 ay süre vermişti doktor bna 1 ay yada 45 gün sonra adet göreceksin dedi gormezsen gel dedi adet olmadim onun dedgi surede ilac kullandim yine görmedim feln 3 hap bitirdim ve 4 ayin sonunda adet gördüm. Bnce mutlaka korun rahim yipraniyo kurtajda dinlenmesi lazım su an adetlerim duzenli cok şükür ama zaman aldi iste stres yaptim adet olamıyorum diye stresten olamamissindr dedi doktor. Gecmis olsun canım bu arada

Merhaba bir ay oldu tam kurtaj olali,doktorum omce 3 ay dedi sonra ben kendimi hazir hossediyorum deyince ilk regl den sonra korunma dedi,ben korunmuyorum ama kendimi cok hazir hissediyorum bebeklere,asprator yontemiyle kurtaj oldum tehlikesiz bor yomtem,sanada geis olsun tatlim

evett.
ceyceyy sende dener misin bakalım sende de oluyor mu. şeffaf plastik bardağa idrarımı yaptım, içinde beyaz beyaz tortular vardı.
rengi sapsarıydı.
içine çamaşır suyu döktüm resmen 1bardak köpürdü...
sende de var mı böyle şeyler. ya benim hamli olma olasılığım bile yok yani. hiç sanmıyrm.
ama mertak ettim sebebi ne. belki de incir küründen öyle olmuştur diyrm ben ama...

Canım ben sabah idrara cıktım parlak koyu sarı icinde minik tortular var ama benim her sabah idrarım koyudur gün icinde bu kadar koyu olmuyor camasr suyu yapmadım ama bidahaki tuvalete cıkısımda yapıyorum gün icinde haber veririm :)) bide bana doktor sey demisti iltihap oluncada idrarda yanma bide tortular oluyormus blmiyorm ki :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Canım ben sabah idrara cıktım parlak koyu sarı icinde minik tortular var ama benim her sabah idrarım koyudur gün icinde bu kadar koyu olmuyor camasr suyu yapmadım ama bidahaki tuvalete cıkısımda yapıyorum gün icinde haber veririm :)) bide bana doktor sey demisti iltihap oluncada idrarda yanma bide tortular oluyormus blmiyorm ki :KK43:

Kizlar ben her baktigimda tortu var.... simdi deneyecegim wcye girip yazarim

kızımla hayat bir başka güzel...💖💞💕💓💗

Arkadaslar adetime 3 -4 gun var.test yaptim cok silik cikti.yarin sabah ilk idrarla yapcam.fakat ov testinfe 2.cizgi cok belirgindi ondan umitlendim acelemi ediyorum meraktan olcem.arkadaslar bi yorum yspin lutfen.

Arkadaslar adetime 3 -4 gun var.test yaptim cok silik cikti.yarin sabah ilk idrarla yapcam.fakat ov testinfe 2.cizgi cok belirgindi ondan umitlendim acelemi ediyorum meraktan olcem.arkadaslar bi yorum yspin lutfen.

Foto atsana

Ovu testimi yaptin gebelikmi

Ovu testimi yaptin gebelikmi

Canim gebelik testim yoktu ov ysptim gebeligi once gosterdigi soyleniyor forumda t cizgisi fun cok koyu cikti.bugun de geb.yaptim cook silik cikti.gebelik testinde 2,cizgi hic cikmax demi gebelik olmasa.recetesindede yaziyo.ama ben emin olmak istiyorum.yarin sabah tekrar yapicm.yazsrim

evett.
rengi sapsarıydı.
içine çamaşır suyu döktüm resmen 1parmak köpürdü...

Arkadaslar bu idrara camasir d.nedir gebelikle ilgisi?

amaan demek ki yanlış alarm :)
bnde extra bişey mi var dedim ama,
demek ki millet idrarımda tortu var hamile olabilirim derken yanılmış :))

Evet sonuc kopurdum

haha demekki hepimiz gizli köpürenlerdeniz :)
ben daha önce denemiştim olmamıştı şimdi olunca ilginç geldi.
aman bnde heyecan yaptım burda
'bana neler oluyor diye'
tamamen bi kandırmacanın içine düşmüşüm :))

amaan demek ki yanlış alarm :)
bnde extra bişey mi var dedim ama,
demek ki millet idrarımda tortu var hamile olabilirim derken yanılmış :))

Valla canim o tortu olayi bende her idrarda var. Iliski olsa zaten cok normal . Mesela ben az once idrara cikmistim son iliski 2 gun onceydi ama yine tortu vardi. Halbuki iltihapta yok bende. Ama hamilelikle ilgisi oldugunu sanmiyorum.sadece bu gunler de degil her ay oluyo bende ama sonuc negatif. Hic takilmayin oyle seylere derim. En iyisi bekleyip test yapmak

Samsung Note 3

Canım inşallah gebesindir.ovu testinde ne zaman gördün benim 7 gün var ovu testi gosterir mi acep

Valla canim o tortu olayi bende her idrarda var. Iliski olsa zaten cok normal . Mesela ben az once idrara cikmistim son iliski 2 gun onceydi ama yine tortu vardi. Halbuki iltihapta yok bende. Ama hamilelikle ilgisi oldugunu sanmiyorum.sadece bu gunler de degil her ay oluyo bende ama sonuc negatif. Hic takilmayin oyle seylere derim. En iyisi bekleyip test yapmak

Samsung Note 3

ben zaten ihtimal bile vermedim. sebebi nedir die araştırayım size sorayım dedim. daha önce hamilelik belirtisi diyen vardı ama bnde imkansız bu olay. ama demek ki hepimizde varmış. sadece ben ovulasyon testi için bardağa yapınca farkettim hepsi bu.

hamile kalmayı çok isteyenler bazen kendine bahaneler arıyor ya; bu da onlardan biri sanırım.
tamamen yanlış varsayımlar kızlar. bunu ispat etmiş oldukk :))

kasık ağrısı da hamilelik belirtisi değil bunu da geçen ay ispat ettim. :))

Canım inşallah gebesindir.ovu testinde ne zaman gördün benim 7 gün var ovu testi gosterir mi acep

canım ovulasyon testinde ben bişey görmedim.
2.çizgi biraz silik çıktı ama o zaten negatif olduğunu gösteriyo.
benim daha ovulasyon gününe 3gün var.
belki yaklaştığımın işaretidir :)

bence gebelik için ovulasyon testini kullanma. kan tahlili bile 7gün varken %100sonuç vermez
bence o riske girme. boşa ümit yada ümitsizlik olmasın. az daha sabret

Ben de geldim Insallah olalim yaaaaa
Yiiihuuuuuuuuu :))

Canim gebelik testim yoktu ov ysptim gebeligi once gosterdigi soyleniyor forumda t cizgisi fun cok koyu cikti.bugun de geb.yaptim cook silik cikti.gebelik testinde 2,cizgi hic cikmax demi gebelik olmasa.recetesindede yaziyo.ama ben emin olmak istiyorum.yarin sabah tekrar yapicm.yazsrim

Hayirli olsun tatlimm

haha demekki hepimiz gizli köpürenlerdeniz :)
ben daha önce denemiştim olmamıştı şimdi olunca ilginç geldi.
aman bnde heyecan yaptım burda
'bana neler oluyor diye'
tamamen bi kandırmacanın içine düşmüşüm :))

Hamileysekmi kopuruyormus

X