2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Ohh masallah subhanallah bu zamane bebekleri sabirsiz annesi bide hep bizi korkutuolar cok cok sevindim binlerce sûkûrler olsun bak hersey yolunda ohhhh derin bir nefes cek arkana yaslan ve bu sûrecin tadini cikar ne gúzel ilerlemeside 2 gûn artmis yerim ben onu ya cok ii gidion insallah hayirlisiyla 8 agustos alirsin kucagina icimiz rahatladi valla benim sali gúnû nasibse veririm haber cancazim gòzúmúz aydin

bir dogsun heryerini opucem :)
sağol canım benim Allah razi olsun
Rabbim guzel haberlerle donmeni nasip etsin inşallah salı günü takipteyim

bir dogsun heryerini opucem :)
sağol canım benim Allah razi olsun
Rabbim guzel haberlerle donmeni nasip etsin inşallah salı günü takipteyim
Ayy ne öpmesi ye onu sen ye saol cancazim cikinca yazarim insallah temmuz 7 de ayrintili ultrasyona gircez insallah hepimiz icin hayirlisi olsunn

bu hamilelikten kalan kilolari napcaz yahuu ☺☺☺ tam 20 kilo aldim 13ü gitti 7si kaldi valla moralim bozuluo bazen yemesi guzel ve kolaydi da vermesi zormus.emzrdigim icin nekadar yersem yiyim almiorum ama vermiorumda ☺☺☺ hamişler asıl kiloyu son haftalrda aliosunuz ona gore dikkat edin

Kiz anne olmanin yaninda kilonun lafimi olur hicte okadar kilolu degilsinn 7 kilo cokmu zamanla verirsin kuzumm bol bol hareketli oyna valla biz kizlarla mezekeyi acip gòbek sallioduk ayy oynayasim geldi bak simdi kalkipp bi cözúm bulursan buraya yaz bigún bizde faydalanirizx

Tatlım 7 kilo çok değilki yaaa:))) çınar ayaklansın azcık kaç 7 kilo verirsin peşinde koşmaktan

Cancazim ya arayı bukadar açma arada uğra merak ediyoruz, bugün zkamilde riskli gebelik bölümüne gittim ikinci bir dr herzaman iyidir. Ctesi özelde su 6 ptesi yani bugün devlette 14cm özelde kilo 1344 devlette kilo 1522. Inan şaşırdım. Devletteki dr beni riskli gebelikten cikartti. İki sonucun ortasında kaldim 20sinde özel tekrar bakalım ne diyecek. Bu su oranı kafamı çok karıştırdı hangisine guvenecegim şaşırdım.
Kiloyu da takma kafaya zamanla verirsin canım. Muck cinara hemde kocaman

Canim kafani karistirma biliosun ki her dok. Farkli cikabilio suyun ne azalio ne cogalio sin zamanlarda suyun hep azaldigini duymustum yarin dok. Gidecem bir soracam nekadar olmasi gerektigini tahminen tehlike kismini takma keyfini cikar yaa

Kizlar ben dogum yaptim erken geldi biİm bebik 15gun oldu kendimi toparladim yazayim dedim darisi sizlere ins size tavsiyem bol bol uyuyun simdi sonra biraz zor olacak ama herseye deger rabbim tttirsiz hayirlisiyla herkese

Kizlar ben dogum yaptim erken geldi biİm bebik 15gun oldu kendimi toparladim yazayim dedim darisi sizlere ins size tavsiyem bol bol uyuyun simdi sonra biraz zor olacak ama herseye deger rabbim tttirsiz hayirlisiyla herkese

Canim gözün aydin olsun inşallah. Rabbim bebeğini sağlıklı sıhhatli buyutmeyi nasip etsin.
Darısı biz bekleyenlerin başına inşallah :)

Canim hayirli olsun insallah gözün aydin vakti oymus hayirlisiyla gelmis minigin Allah im hamile olup bekleyenlere ve hamile kalmayi bekleyenlerede nasib etsin insallah

Canim ben devlete bikere gittigmdede kilosnu devlet fazla cikarmsti ama ozldki drumn ultrsn aletne baktim devle5nkine baktim ozeldki ultrsn aleti daha iyidi kendi drumnkne inandim :) nitekimde ozeldeki drumn dedgi kiloda dogdu.suyuda artik baska bitane daha ozelde dra gitsene canim bide o baksin atlama bence.özeldeki drun da tehlikeli bisey olsa soylerdi bence.ya bu su son aylrda kimnkide azalio kiminknde artio canm bendede fazlydi oda erken dogumu tetiklio.3.bi drda gorsun istersen.valla kiloyu takiorum eşime yalvr yakr eve kosu bandi aldrdim onda yuruom oglum uyuynca ☺

Tatlım 7 kilo çok değilki yaaa:))) çınar ayaklansın azcık kaç 7 kilo verirsin peşinde koşmaktan
Valla cok kuzumm ☺ kosu bandi aldrdim eve yalvr yakar yuruom onda vermm lazim gidgim cikti ay ☺ cinar yuryunce azckta onla verrim hem sikilasayim biraz dogumdan sonra sarkti karnm valla ☺

Mezedyi artik kizin dogunca berabernoynarsnz canm ☺ valla cok ravzam ya eski kiyafwtlerm olmuo cozum olark kosu bandi aldrdim kocama yalvar yakar cinar uyuynca yuruom cok etkiliymis yazarm burdan kilo verince bol su iciom simdlik ☺ bebegine bol bol muzik dinlet canm 20.haftdn sonra aklinda olsun klasik muzik sakin oluolarms bilimsel olark kanitlnmis cinar sakin akilli bi bebek masallah unutmdan soylim dedim :) hamis kizlar aklnzda olsun deneyin bakaliM.ben karnmdyken cok konustum muzik dinlettim cidden sakin bi bebek oldu.

Canimm benimm bende var kosu bandi dogum yapmak nasib olursa insallah hayirlisiyla desene cikmak lazim tepesinee kiz o olsunda oynamazyimiz kosu bandini cok ii yapmisin cik cik kos artik cinar ii enerji birakio sana valla ben basladim coktan ilahi dinlioruz boyna 571 bir gúnes dogduyu dinletiorum hep benimki cok hareketli degil canim uyusuk nie dersen hic oynamio nerdeyse dok. Yarim saat ugrasti elleri yûzúnde kafasinda hep iki oynuo duruo cok inatci yaa dok. Dedi sakin bebek simdilik ama ilerde ne olur bilmem 18. Haftadayiz 18 cm 220 grm dok. Hersey güzel dedi sence nasil kayinvalidem ve ablam az buldu gr.

Canlar bebegimi gördúm masallah subhanallah Allah ima sükürler olsun cok inatci ve rahatina dûskün bir kizim var cinsiyetini ultrasyondada gördûk en sonunda kizimizin 18 cm ve 220 gr mizz cok da hareketli bir bebek degil kipir kipir degil annesi gibi ayni babasi gibi rahatcii

Maşallah... Nerdeyse bi paket margarin kadar ağırlığı:) ben hep böyle ölçüyodum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…