2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlarrrrr. Pipi gozuktuuuuuu. Oglus geliyorrr. Ohh bir uzanmis sirt ustu. Ellerini kafasinin altina koymus, sereserpe yatiyor essek. Hayirlisiyla haftaya birde guzel bir test sonucu cikarsa amann iste ozaman bakalim keyfimize
Aaaa topige bir erkek daha abla cok sevindim Allah hayirlisiyla kucagina almayida nasib etsinn ya cok güzel bi duygu herkese yasatsin rabbim merak etme insallah güzel cikacak Allah in izniyle

Kizlarrrrr. Pipi gozuktuuuuuu. Oglus geliyorrr. Ohh bir uzanmis sirt ustu. Ellerini kafasinin altina koymus, sereserpe yatiyor essek. Hayirlisiyla haftaya birde guzel bir test sonucu cikarsa amann iste ozaman bakalim keyfimize

Yesinler onun pipisini annesi. Rabbim hayırlı sağlıklı bir şekilde kucağına almayı da nasip etsin inşallah :) Tebrikler canım

ayy cok sevindim erkkler oyle ya benimkide bacaklarni ackis oyle sere serpe yatiodu ☺ hayirli evlat olur ins. b3nce sonucta kotu cikmick kalbni ferh tut.

Günaydinn canlar simdi ciktim dok. Kesem bos degil sükürler olsun ki 6+0 haftalik hamileyim bebegimide gördûm hersey yolunda Allah im isteyen herkese nasib etsin ve insallah sorunsuz gecer
ayy canim benim cok sevindim senn adina kalp atisni duydunmu peki.insallah bundan sonrasi cok cok guzel olur.kanamn falan gectimi.

Günaydinn canlar simdi ciktim dok. Kesem bos degil sükürler olsun ki 6+0 haftalik hamileyim bebegimide gördûm hersey yolunda Allah im isteyen herkese nasib etsin ve insallah sorunsuz gecer

Yasasin Rabbime çok şükür canimmm çok mutlu oldum yuuupppii. Rabbim tüm hamileliğin boyunca sorunsuz bir hamilelik geçirmeni nasip etsin inşallah amiiiinn. Gözün aydın şekerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…