2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Günaydın arkadaşlar, beni hatırladıniz mi bilmiyorum geçen ağustos ayında başlamisti teda im sizlerle ve eylül de bebegimi kaybetmişim yeni bir yola girdim başka bir hastanede yeni tedavım oldu bugün allah kısmet ederse bebısler sağlıklı ise alıcammm 5.gun embriyosu olucak daha öncekiler de böyleydi biraz içim buruk ama kendimi teselli ediyorum rabbım vakti saati geldikten sonra yapısacaklar bana inşallah. Sizlerden dua rica ediyrum inşallah gecte olsa yetisirim size,bu forumda çok anılarım vardı uğramadan geçemedim, dedim beni en iyi onlar anlar,hepiniz allaha emanet olun,tedavide olanlara sabır, metanet diliyorum, hamiş lere saglikla bebıs lerini kucaklarına almayi diliyorum, sevgiler
Dualarımız seninle:KK19: sakın umutsuz olma sakınnnn.... Hadi git al bebişlerini de gel :KK3:

Günaydın arkadaşlar, beni hatırladıniz mi bilmiyorum geçen ağustos ayında başlamisti teda im sizlerle ve eylül de bebegimi kaybetmişim yeni bir yola girdim başka bir hastanede yeni tedavım oldu bugün allah kısmet ederse bebısler sağlıklı ise alıcammm 5.gun embriyosu olucak daha öncekiler de böyleydi biraz içim buruk ama kendimi teselli ediyorum rabbım vakti saati geldikten sonra yapısacaklar bana inşallah. Sizlerden dua rica ediyrum inşallah gecte olsa yetisirim size,bu forumda çok anılarım vardı uğramadan geçemedim, dedim beni en iyi onlar anlar,hepiniz allaha emanet olun,tedavide olanlara sabır, metanet diliyorum, hamiş lere saglikla bebıs lerini kucaklarına almayi diliyorum, sevgiler
İns. Cok guzel haberlerin gelecek. Benim de ilki tutmadi sonra bak simdi 16 haftalik hamileyim. Hem de ben 73 dogumluyum. Hayirlisiyla hepimiz saglikla kucagimiza alacagiz bebislerimizi. Sevgiler...

günaydın kızlar :)

SON...
untitled.png

Merhaba canım evet hatırlıyorum seni Rabbim yüzünü güldürur inşallah işin rast gitsin dualarimiz sizlerle. Güzel dileklerin için çok teşekkür ederiz Rabbim sana ve ddiğer kardeslerimede buguzel günleri yaşamayı nasip etsin inşallah amiiiiin

Cok sevindim canim benim icinin rahatlamasina insallah bisey kalmaz gider ben iim aslinda hafif mide bulantim basladi encokta yattigimda evet keseyi gördûm sükürler olsun pazartesi tekrar gitcem kalp atisi icin nasibse
mide bulantini her hissettiginde sukret bebegin saglikli oldugunu bthcg hormonunu yukselttigi icin bebek bulaniomus midelerimz pit pitlarini duy insallah hayrlisyla canim.

Cok uzun zamandir yoktum. Hepinizi cok opuyorum. Umarim herkes iyidir. İslerdeki sikintilardan dolayi giremedim siteye. 16 + 5 gunluk oldum. Simdilik hersey iyi gidiyor. Bir bilgi vermek istedim. Yasimizdan dolayi dr um kesinlikle amniyosentez gerekecek dedi. Yeni bir genetik tarama testi cikmis. Kan aldilar benden. Amerikaya gitti. Haftaya sonucu belli olacak. Yuzde 99 dogru sonuc veriyor. Sorun gozukmezse amniyosenteze gerek kalmayacak. Bu bilgiyi paylasmak istedim. Cok heyecanliyim. İnsallah bir sorun olmayacak. Sevgiler hepinize...
insallah bisey cikmaz abla senn yasnda olup bebegini saglikla kucagna alan cok sen Allaha dua et bol bol korkma.sanatcilara baksana hepsi 40inda anne oluo saglikli bebekleri cinsyti ne belli oldumu.

Cok uzun zamandir yoktum. Hepinizi cok opuyorum. Umarim herkes iyidir. İslerdeki sikintilardan dolayi giremedim siteye. 16 + 5 gunluk oldum. Simdilik hersey iyi gidiyor. Bir bilgi vermek istedim. Yasimizdan dolayi dr um kesinlikle amniyosentez gerekecek dedi. Yeni bir genetik tarama testi cikmis. Kan aldilar benden. Amerikaya gitti. Haftaya sonucu belli olacak. Yuzde 99 dogru sonuc veriyor. Sorun gozukmezse amniyosenteze gerek kalmayacak. Bu bilgiyi paylasmak istedim. Cok heyecanliyim. İnsallah bir sorun olmayacak. Sevgiler hepinize...
Cok sevindim cnm ins bisey cikmaz rahat ol bende yaptirdim o testten sonuc dogru cikiyor korkma hayirlisi olsun

insallah bisey cikmaz abla senn yasnda olup bebegini saglikla kucagna alan cok sen Allaha dua et bol bol korkma.sanatcilara baksana hepsi 40inda anne oluo saglikli bebekleri cinsyti ne belli oldumu.
Yok cnm daha belli olmadi. Haftaya test sonucu cikinca dr a gidecegiz. Ozaman herhalde belli olur artik:-)) hayirlisiyla guzel bir haber gelsin de sonuctan. Cok tesekkur ederim iyi dileklerin icin..

Cok sevindim cnm ins bisey cikmaz rahat ol bende yaptirdim o testten sonuc dogru cikiyor korkma hayirlisi olsun
İnsallah guzel haberler alirim haftaya. Cok tesekkur ederim. Haber verecegim hepinize...tekrar saol cnm...

Cok tesekkur ederim cnm. Vermezmiyim haber,aninda canli goruntu :-) İnsallah iyi cikar sonuc. Bu arada testin adi panaroma testi. 1700 TL odeniyor. Bilginiz olsun. 10-15 gunde de sonuc cikiyormus. İnsallah guzel haberler verecegim , cok opuyorum seni.. Bu arada sen ne durumdasin Ravzacim...
Canimm benimm naklen bekliom bak he cinsiyetini de ögrenirsen söyle ayyy cok sevindin korkma insallah bisey cikmayacak tertemiz cikcak gör bak ben mi suan 5+3 haftalik hamileyim canim kesemi gördüm nasibse pazartesi bebegimi ve kalp atislari icin gitcem herseyin hayirlisi

Canim bende senin gibi baslayip kürtaj olanim hatirladim seni bu sefer insallah hayirlisi olur canim dualarimiz seninle bende ikinciye basladim suan 5+3 haftalik hamileyim 5. Gün embiroyosu canim hadi katil sende insallah hersey gûzel olur

mide bulantini her hissettiginde sukret bebegin saglikli oldugunu bthcg hormonunu yukselttigi icin bebek bulaniomus midelerimz pit pitlarini duy insallah hayrlisyla canim.
Canim benim iinsallah ya kanamam bugün biraz fazlaydi alel aleci gittik dok. Allah tan benim dok. Nöbetciydi bakti kesem büyümüs cok ii dedi kesenin icinde olusan keseye yol kesesimi dio bebek icin onuda gördûm sükürler olsun ki dok. Pazartesi muhakkak gel bebegi görelim kalp atislarini duyalim dedi ama kanamaya anlam veremedi

Ay ravzaaa cok sevindim hamile olduguna hayirlisiyla pzt kalp atisinida duy insallah. Benim cok kanamam oldu ravza. Sakin korkma. Geceleri hep dr a tasindik. Tabii herdakka kendi dr ma gidemiyorduk. Evime yakin hastane buldum kendime. Kanama oluyor ben pit hastanedeyim. Okadar sikintili donemler gecirdim ki anlatamam. Ama bak 16 haftalik hamileyim. Dr um dediki bazi kadinlar surekli kanar korkma. Kanama korkutmasin seni yani. İcini ferah tut. Strese girme. Cok opuyorum.

Ay ravzaaa cok sevindim hamile olduguna hayirlisiyla pzt kalp atisinida duy insallah. Benim cok kanamam oldu ravza. Sakin korkma. Geceleri hep dr a tasindik. Tabii herdakka kendi dr ma gidemiyorduk. Evime yakin hastane buldum kendime. Kanama oluyor ben pit hastanedeyim. Okadar sikintili donemler gecirdim ki anlatamam. Ama bak 16 haftalik hamileyim. Dr um dediki bazi kadinlar surekli kanar korkma. Kanama korkutmasin seni yani. İcini ferah tut. Strese girme. Cok opuyorum.
Harbi sabahruzgari59 sabahruzgari59 aynen dedi ama insan genede endise edior ablam ee mecbur gittin ne güzel kucagina alcagin gûnlerde gelcek insallah bugûn kanama die gittim ya yol kesesimi dionuz onu gördûm kesem baya bûyümüs belkide bu kanama bazen sagliklidir sacma düsüncem ama hayirlisi olsun insallah icim rahatladi ama emin ol kan gene gelsin kosar giderim:KK23::KK48: kesin duramam sen gibi kendine cok dikkat et haberlerini dört gözle bekliom insallah:KK19::KK36:

Canim benim iinsallah ya kanamam bugün biraz fazlaydi alel aleci gittik dok. Allah tan benim dok. Nöbetciydi bakti kesem büyümüs cok ii dedi kesenin icinde olusan keseye yol kesesimi dio bebek icin onuda gördûm sükürler olsun ki dok. Pazartesi muhakkak gel bebegi görelim kalp atislarini duyalim dedi ama kanamaya anlam veremedi
canm sana igne vurmuyomu dr ya prolutaan vurmasi lazim kesinlikle cok gecms olsun insallah bidaha olmaz ya.

sabahruzgari59 sabahruzgari59 canim seninde kanamalarin olmustu bugûn azcik fazla geldi korktum uyardigin halde ama Allah tan hamilelikle alakali degilmis de bisey sorcam kanaman koyu renkmiydi acik mi
canim kanamn oldugunda kesinlikle git biz nekadr olur deskte b3nde her kanamada kostum gittim.canim valla cok koyu degildi hani biyerin kesilince kanar ya i renkte idi.benim kanamam 14.haftda bebegin esi asagdaymis o yuzden olmustu senn haftalrinda lekelenmm cok oldu benim bazen hafif kan oluodu ama igne vurundum hep ben. drun vursun sanada ya cok onemli.insallah bisey olmaz norml kanamadr.bazen bazi hamileler 9ay her ay kanama goruomus adet oluo gibi nedenini bilmiolar ama.insallah tatlim saglikla bi gecirseydn su zamnlarini.

canm sana igne vurmuyomu dr ya prolutaan vurmasi lazim kesinlikle cok gecms olsun insallah bidaha olmaz ya.
Canim düsük tehliken yok dio bebekle ilgili hersey yolunda dio kan nerden gelio bilmiorum yumurtaliklarda kanama göremiorum dio bazi hamilelerde sebepsiz kanama olabilir dedi yat dinlen kalkma dedi galiba bu sefer insallah kesem bos degil

X