2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canim arkadaslrim.. Benim.. Internetim bitti ama.. Dualrimda aklimda sizde.. Emin olun.. Esinim.. Sende cok guzel bir yurege sahipsin.. Yazdiklarin soledklerin bni duygulandriyr inn bana.. Hepinizi cok seviyorum R ravza54 cnm. Cok sevindim kesni gordugunu hayrlisi ile. Kalbinide duy.. Insalh.. Ksk arkadasim dualarim sennle.. Ve geride kalan dostlarimlada.. Insallh guzel sonuclarini duyariz.. Doga14 canim. Seni hatrlamazmiyiz.. Hosgeldin tekrar bebgin hayrli olsun.. Hemen.. Hamile diye yaziyorum sayfaya.. :) alh saglikli sihhtli kucagimiza aldrsin rabbim isteyen hersekese nasip etsin yuce mewlam.. Opuyrum sizi..

aynen doga saglikla kavusalimda para kazanilir ama her bebek kismetyle gelirnis ya dogru okadar paraya ragmen cok sukur rabbim cok sıkistirmadı valla onun acıkınca yuzumde aranmasini dunyaya degismem cennetten bize hediye gondeerilmis melek bunlar insallah sende saglikla alirsin kucagina canim benim burda bekleyen herkes alsin kucagna insallah.ugurlu bi topik hemen hemen herkes hamile kalio cok sukur.

Kızlar MerhabaBugün diğer hastanem olan zeynep kamilde aylık kontrolüm vardi. doktorbebeğin kafasının sağ tarafında 8mm korend pleksus kist var dedi. genelde sık rastlanan bir durummus. Doktor korkma dedi Korkulacak birsey olsa bukadar rahat olmazdim dedi ama bizimkiler kıymetli olunca çok korktum. 24.haftada zaten kaybolurmus. 21-22 hafta arasi detaylı ultrason gir dedi ve arti genetiğe git dedi. Ben yarına tıbbi Genetik için randevu aldım siz biliyor musunuz bu genetikte nasıl bir müdahale yapılıyor. Yüce Rabbim bebeklerimizi korusun inşallah

Canım korkma... Forumda çok okudum böyle bebişlerin kisti olup sonradan geçtiğini. Allahın izniyle geçecek senin minik mucizeninki de. Kendini üzüpte bebişini kötü etkileme...

Canım korkma... Forumda çok okudum böyle bebişlerin kisti olup sonradan geçtiğini. Allahın izniyle geçecek senin minik mucizeninki de. Kendini üzüpte bebişini kötü etkileme...

Sağol Canimsin Allah razi olsun inşallah sende minik mucizeni hayırlısı ile kucağına alırsın amiiin

Canimm desene bir süre görüsemicez yüregi güzel arkadaslarim arkadasim insallah nasibseee pazartesi duyar görürüm

Canim gecmis olsun dok. Korkma demis demekki oluo böyle eminim icin tabi öyle demio insallah gecer arkadasim hemde ne kiymetliler

Canim gecmis olsun dok. Korkma demis demekki oluo böyle eminim icin tabi öyle demio insallah gecer arkadasim hemde ne kiymetliler

Sağol canım benim yesilinci içimi rahatlattı sağolsun. Sen nasılsın şekerim gözün aydın olsun inşallah keseyi görmüşsun. Darısı kalp atışlarına Rabbim nasip edecek inşallah amiiinn

Cok sevindim canim benim icinin rahatlamasina insallah bisey kalmaz gider ben iim aslinda hafif mide bulantim basladi encokta yattigimda evet keseyi gördûm sükürler olsun pazartesi tekrar gitcem kalp atisi icin nasibse

Ben bugün kesemi gòrdûm kizlar cok kücûktü dok. Bilerek erken cagirdim defi yatis verdi haftaya nasibse pazartesi bebegi ve kalp atislari icin cagirdi hayirlisi
canım gözünaydın çok sevindim inşallah hayırlısı ile kalp atışlarınıda duyucaksın yatış neden verdi bir sorun mu var onu anlayamadım :)

Cok sevindim canim benim icinin rahatlamasina insallah bisey kalmaz gider ben iim aslinda hafif mide bulantim basladi encokta yattigimda evet keseyi gördûm sükürler olsun pazartesi tekrar gitcem kalp atisi icin nasibse

Görcen canim Allahın izniyle buna yürekten inanıyorum yanına mendil de al mutluluk göz yaşlarını silersin :) video ya çek ekranı mutlaka Rabbim muradına nail eylesin seni ve @_ksk_ kardeşimizi inşallah ve geri de kalan tüm kardeşlerimizi

canımmm sağolasın allahımda sanada bebişini sağlıkla kucağına almayı nasip etsin

Cok uzun zamandir yoktum. Hepinizi cok opuyorum. Umarim herkes iyidir. İslerdeki sikintilardan dolayi giremedim siteye. 16 + 5 gunluk oldum. Simdilik hersey iyi gidiyor. Bir bilgi vermek istedim. Yasimizdan dolayi dr um kesinlikle amniyosentez gerekecek dedi. Yeni bir genetik tarama testi cikmis. Kan aldilar benden. Amerikaya gitti. Haftaya sonucu belli olacak. Yuzde 99 dogru sonuc veriyor. Sorun gozukmezse amniyosenteze gerek kalmayacak. Bu bilgiyi paylasmak istedim. Cok heyecanliyim. İnsallah bir sorun olmayacak. Sevgiler hepinize...

canım gözünaydın çok sevindim inşallah hayırlısı ile kalp atışlarınıda duyucaksın yatış neden verdi bir sorun mu var onu anlayamadım :)
Saol canim benim insallah Allah im sana herkese nasib etsin sorun degilde tedbir evde yatiorum persembe cuma ve pazar koyu kahvemsi akinti geldi bir damla seklinde dok. İse gitmememi yatip dinlemmemi söyledi eski kandir dedi cuma adet tarihimdi ondan oldu galiba

Cok merak ettim seni cok sevindim sorun olmamasina zaman ne cabuk kecio okadar oldumu ya Allah im kucagina almayida nasib etsin insallh test sonucunda insallah güzel cikar haber ver lûtfen

Canimm benim ben sizin dualariniza inandim sigindim insallah arkadasimla ve diger arkadaslarimizla yetisecegiz size o anki stresten aklima gelirse cekerim nasibse

Cok merak ettim seni cok sevindim sorun olmamasina zaman ne cabuk kecio okadar oldumu ya Allah im kucagina almayida nasib etsin insallh test sonucunda insallah güzel cikar haber ver lûtfen
Cok tesekkur ederim cnm. Vermezmiyim haber,aninda canli goruntu İnsallah iyi cikar sonuc. Bu arada testin adi panaroma testi. 1700 TL odeniyor. Bilginiz olsun. 10-15 gunde de sonuc cikiyormus. İnsallah guzel haberler verecegim , cok opuyorum seni.. Bu arada sen ne durumdasin Ravzacim...

Günaydın arkadaşlar, beni hatırladıniz mi bilmiyorum geçen ağustos ayında başlamisti teda im sizlerle ve eylül de bebegimi kaybetmişim yeni bir yola girdim başka bir hastanede yeni tedavım oldu bugün allah kısmet ederse bebısler sağlıklı ise alıcammm 5.gun embriyosu olucak daha öncekiler de böyleydi biraz içim buruk ama kendimi teselli ediyorum rabbım vakti saati geldikten sonra yapısacaklar bana inşallah. Sizlerden dua rica ediyrum inşallah gecte olsa yetisirim size,bu forumda çok anılarım vardı uğramadan geçemedim, dedim beni en iyi onlar anlar,hepiniz allaha emanet olun,tedavide olanlara sabır, metanet diliyorum, hamiş lere saglikla bebıs lerini kucaklarına almayi diliyorum, sevgiler

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…