2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlar nenden koyu kahvemsi bi akinti geldi sancimda artti acikcasi yarin adet tarihim acaba adet tarihi yaklastikca böyle oldunuz muki

umudihar hadi hayırlısı bakalım benşm senden 1 hafta sonraa tabi normalde erken gelmezse mayıs başı olacak Ataşehirdeyim ben buradaki Kadıköy Şifa da yapmayı planlıyorum bu hafta yada haftaya gidip konuşayım o z man bende hadi bakalım hayırlısı ile sende bende hepimiz de alalım kucaklarımıza hayırka büyütelim ayyy heyecan yaptım valla

Canlar nenden koyu kahvemsi bi akinti geldi sancimda artti acikcasi yarin adet tarihim acaba adet tarihi yaklastikca böyle oldunuz muki
korkma kuzum olur o bendede olmustu drum hemen prolutan igne yazdi saglik ocagnda oldum 5 gun sonra gecti sen druna soyle bunu ama progestan hap kullaniosan onu kesme devam et drun muhtemeln bu igneden yaoar sana progestann daha etkilisi ignesi canm ihmal etme sonra bende bidaha oldu bu sefer 2 gun igne vurundum gecti canim.stres yapma sakin ol gayt rahat ol dikkat et kendine c vitamini almya bak vucdn kuvvetlensn bebisin guclensin.

canim haberim yoktu bak okudum cok uzuldum insallah bisey olmaz cikmaz kizinda saglikla alirsin kucagina kalbni ferah tut dua et bol bol Allahim herseyin hayrlisni versin dr bana 24.haftmda dogm basladi rahim agzi acilmis dedi dikis atcaz rahim agzna ama sansmz %10 dedi dikisi atarken kese patlaybilir bebegi almk zornda kalirim dedi alirsam yasamaz yasarsada ya kor olur yada beyninde muhtemln hasar olur dedi bende cok agladm ama bak dikis tuttu 13 hafta kalkmdn yattim 40 gun hastnde gerisni evde oglum 36.haftya kadr durdu simdi saglikla kucagmda ben biliorum burdaki arkdslarmn annemn benm sevdklermn duasyla durdu rabbim yuzmze baktida sende korkma kalbni ferh tut bol bol dua oku canm benim sende saglikla al kucagina :)

Kızlar Günaydın hayırlı cumalar. ..
Yoldayım hastahaneye Bebeğimi almaya gidiyorummmm

Hayırlı cumalar canım
Rabbim muradina eristirsin seni insallah.
Rabbim sağlıklı, hayırlı bir şekilde bebeğini kucağına almayi nasip etsin inşallah bu mübarek günde dualarimizi geri cevirmesin AMiN

Kızlar merhabalar;

Beni hatırlar mısınız bilmem. Ağustos ayında hep beraber bu gruba başlamıştık ve maalesef Ağustos sonunda ben negatif sonucu almıştım. Ondan sonra hep takip ettim sizi ama çok sık yazamadım. Ne güzel doğumlarınız yaklaşmış.

Ben de çok şükür hafta başında yeni tedavimle hamile kaldığımı öğrendim. Değerim ikiye de katlandı çok şükür. Kalp atışlarını duymayı bekliyorum ama bekleyemedim sizinle paylaşmak için.

Hayırlı olsun canım Rabbim tamamina erdirsin insallah. Yüce Rabbim geride kalan kardeşlerimize de bu güzel duyguyu yaşamayı nasip etsin iNSALLAH AMiN

Canım bende de olmuştu aynısı. Bi 15 gün kadar kahve kahve geldi. Coraspin kullanıyodum meger o yapıyomuş. Doktor coraspini kestiği gibi bitti. Bol bol dinlen canım yorma kendini:)

Hayırlı olsun:) rabbim tamamına erdirsin inşallah...

Gozunaydin canım çok sevindim tebrik ederim bende bugun transferi mi oldum..

Canimm sabah arayabildi esim ben isteydim hemen eve gidip yatsin dinlensin demis bida gelirse haber verin demis ama isten cikip gidemedimki eve iki bucuk saat makinayla disarida temizlik yaptim cok canim yandi Allah tan kaynim aldi isten yûrûmedim eve geldim sancim cok artti kayinvalidem saolsun sicak su koydu ayaklarima simdi iim sükürler olsun ki ama sag bacagim kasiliio cok canimi acitioo hayirlisi kuzum evet progesteron kullaniom aksamlari fitil bide ultrageston var progestoronla ayni islemi görûo yutuom sabah bitane aksam iki tane folsan kullaniom bide pazartesi gitcem tabo bi sorun olmazsa ne yalan diyeyim korkuom acikcasi

hatirlamzmiyiz hatrladm ben hayrli olsun insallh kucabnda alirsn canim.saglikli hamilelik gecirrsnnjnsallah.

Canım bende de olmuştu aynısı. Bi 15 gün kadar kahve kahve geldi. Coraspin kullanıyodum meger o yapıyomuş. Doktor coraspini kestiği gibi bitti. Bol bol dinlen canım yorma kendini:)
Canim benim fitil mi yapio dedim ama yok bugün adet günüm ya ondan galiba cünkü sancimda var dok. Yat dinlen dedi kalkma dedi yatiorum valla herseyin hayirlisi nebilim insan nekadar tecrubeli olursa olsun yasadiklarindan genede korkuo arkadasim

senin cok dikkat etmen lazim unuttum bak ben drum banada istraht et demisti o ilactn daha etkiliymis isten izin alip soyle 1 hafta falan dinlensen keske imkann varsa insallah bisey olmaz bebegine canim.

senin cok dikkat etmen lazim unuttum bak ben drum banada istraht et demisti o ilactn daha etkiliymis isten izin alip soyle 1 hafta falan dinlensen keske imkann varsa insallah bisey olmaz bebegine canim.
Harbi insallah canimdevam ederse zate bir hafta rapor alcam hos iki haftadir yatiodum evdeydim bu hafta basladim ama yapamadin canim insallah bisey olmaz zate hafta sonu is yok yatarim bol bol olmadi cikarim bebegimden önemli degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…