2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

anliyorum seni canim benim biz bu bebeklere zor kavusuyoruz kiz erkek farkwtmez tabi ama hepimizin icinde gonlunde bi cinsiyt vardr bende hep dedim Allahim sen neyi takdir ettiysen seve seve kabulum ama ilkonce hayrli sonrada saglikli bi erkek nasip et once dedim dilek kapim ackmis insllh sennde gonlne gore olsn hepsi sonucnu heycnla bekliorum annelik bence kadinlara verilen dogustan yetenek ya ve cidden farklilastirio insallah sende yasicaksin bunlari.
Aynen canim nede güzel anlamisin yûregimi ya tabiat mi dogustan mi bilmem ama Allah in en gûzel lûtfu bence aminn canim insallah sizinle yasayacam tek tek tecrubelerinizi yazacaksiniz hepiniz

Can dostlarim sabahan gittim kan vermeye veremedim damar bulunamadi diye ise gec kalcagimdsn is cikisi gel dedi hemsire bir bucukta verdim yarin 10 gibi arayin dedi normelde simdi ögrencektim hayirlisi buymuss yarina kaldik ama dok. Pozitif dedim idrar testi sasirmadi bekliomus sanki kendinden emin konustu hayirlisi olsun
Hayrlisi olsun insallh.. Cnm

Can dostlarim sabahan gittim kan vermeye veremedim damar bulunamadi diye ise gec kalcagimdsn is cikisi gel dedi hemsire bir bucukta verdim yarin 10 gibi arayin dedi normelde simdi ögrencektim hayirlisi buymuss yarina kaldik ama dok. Pozitif dedim idrar testi sasirmadi bekliomus sanki kendinden emin konustu hayirlisi olsun

Olsun canım benim birgüncuk daha bekleriz zaten sayılı saatler kalmış hadi hayırlısı. Rabbimin izniyle sonuç pozitiftir inşallah :KK76:

Kizlar az önce ögrendim degerim 12. Gûn 680 insallah pazartesi nasibse gitcem cagirdi doktor
ravza 12.gun icin cok guzel bi deger ikizmiki acep tek embriyo transfer edilmsti demi ama kendi icindede bolunmus olabikir sonrdan ☺ hayirlisi olsun insallah canim benim cok sevindim.Rabbim tamamna erdrsin insallah.

ravza 12.gun icin cok guzel bi deger ikizmiki acep tek embriyo transfer edilmsti demi ama kendi icindede bolunmus olabikir sonrdan ☺ hayirlisi olsun insallah canim benim cok sevindim.Rabbim tamamna erdrsin insallah.
Aminn canim insallah valla bilmiom biz cok yalvardik ikisi transfer olsun die embriyolog dediki koyamam ikiz degil ücûz dördûz olma sansi var öyle gòsterio cogul gebelik olur riske atamam yasi cok genc yasak hem dedi valla bilmiom olabilir saglikli olsunda tekde olsa olur hayirlisiyla

Kizlar az önce ögrendim degerim 12. Gûn 680 insallah pazartesi nasibse gitcem cagirdi doktor
Kuzummmmmmm benimmmm cokkkk sewindimmmm... 1hafta sonra falan keseyi gorrusun sonra pit pitlar insallh.. Canm bnmmm allhim saglikli. Sihhtli kucagina almayi nasip etsin..

Kuzummmmmmm benimmmm cokkkk sewindimmmm... 1hafta sonra falan keseyi gorrusun sonra pit pitlar insallh.. Canm bnmmm allhim saglikli. Sihhtli kucagina almayi nasip etsin..
Aminn canim arkadasim insallah pazartesi gitcem nasibse insallah kese pit pitlar derken nebileyim bunlari görmeden endisem geiyecek kucagimiza almakta nasib olur insallah hepimizin

X