2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kızlar hayırlı aksamlar günlerdir hastahaneye git gel yorgunluktan nete bile giremedim sonunda büyük maçın ilk rövanşı yarın nasipse yarın yumurtalarım toplanıcak dualarınızı benden eksik etmeyin yukarda olduğu için anestezi alıcam biraz tırsaklık var anlıyacağınız hepinizi çok öptüm iyi geceler

Canim Rabbim işini rast getirsin inşallah sağlıklı yumilerin olsun amiiin. R ravza54 ile mutlu olduk darısı inşallah senin başına senden de güzel haberler bekliyoruz

Canimmmm benimm sevinmene sevindimm valla insalah gelir hayirlisiylaa
Canım benim çok sevindim Allahım inşallah önce keseyi görmenin sonra kalp atislarini duymanın ve sağlıkla kucağına almayı nasip eder inşallah, bunun dışında çok da rahat bir hamilelik gecirirsin inşallah kanamasiz mide bulantisiz, ben uzun zamandır ugramadim çünkü benim çok zor geçti mide bulantilarim felaketti Allahım kimseye yasatmasin 2 kez hastanede yattım hala daha bulantilarim var azaldı ama tam gecmedi , ağzında iğrenç bir tat var, artik hic acikmiyorum sadece yemek yemen gerektiği için yiyorum, tek güzel yani 10 kg vermem oldu :) sonra dörtlü testte AFP diye bir değerin var o yuksek çıktı ona bağlı olarak ta açık spina bfida yani bebegin belinde açıklık var gözüktü normalde 1/1000 olması gerekirken bende 1/29 çıktı, doktorların hepsi 2. Düzey USG yaptır dedi normalde 20 hafta yaptırmamı isteyen doktorum 20 yi beklemeyelim 18 de yaptiralim dedi çok üzüldüm çok ağladım bugün yaptırdım simdilik kızımda USG ile görünen bir organ sakatlığı olmadığını söyledi doktorum ama 10 gün içinde tekrar AFP baktirmami ve 21 haftada tekrar gitmemi istedi, bu yüzden Deminde yazdığım gibi inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına alirsin, hayirli bir evlat ve Allaha iyi bir kul olarak yetistirirsin, sonrada rahat bir hamilelik gecirirsin, senin adına çok sevindim Allahım isteyen herkese hayirlisiyla sağlıklı evlatlar nasip etsin kimsenin kucağını bos bırakmasını insallah

Canım korkmana hic gerek yok sen daha önce anestezisizmi opu ya girdin eğer öyleyse tebrik ederim çok dayaniklisin çünkü ben opunun sonunda uyandım en son yumurtayı aldıklarında canımın çok açıldığını hissettim okuduğum kadarıyla sen çok kez senedin Rabbim hayirlisiyla bu sefer pozitif sonuç alanı nasip eder inşallah

Canimmmmm hadi hayrlisi simdi seni bekliycez.. Insallh.. Benm net belki ytmeyebilir.. Ama sonucunu alana kadr bnde.dua etcem.insallh.. Korkma.. Opuluyrsun..

Canim cok merak ettim seni evet yoktun hatta dedim kendi kendime bisey mi oldu die yasadiklarina cok üzüldüm ama hamileliginin devam etmesine cok sevindim kizmi dedin benmi yanlis okudum canim hersey onlar icin insallah dogunca kiymetini anlar Allah yardimcin olsun arkadasim korkma Allah in izniyle bebisini saglikli bi sekilde alacaksin kucagina dualar etcem sana hepinize gir yaz sonucu 21. Hafta da muhakkak insallah bisey cikmaz usg de insallah hayirlisiyla temiz cikar da sadece bi yanilma olmus olur sakin üzülme Allah im hz. MUHAMMED (sav) askina yavrunu saglikli hayirli kucaginpa almayi nasib etsin bütün arkadaslarimi da insallah rabbim

Insallh cnm.. Hadi hayrli olsun cnmm bnm netim bitebilir ama.dualrim sennle.. Allhim guzel haberlerini duyrsun ban.. Insallh..

Deremm.. Bizde iyiz oglusumzla.. Cok sukur.. Rbbim geride kalan doatlarimiza nasip etsin insallh.. Az.kaldi rbbim.. Herkesin kucagina meleg8ni gondersin.. Ayarladim cnm hastane.. Sultanbeyligi.. Suna doktora gidyrum ersoy hast. Cok memnun dogummuda nasipse orda yapcaz.. 8haftam kaldi.. :) 2hafta sonra canta hazirliycam. Sonra buyuk temizlik olcak.. Allh izin versse.de.nisanin son haftasi bebek geliyor ollcak.. Rabbim herkese nsip etsin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…