2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar benim gecen hafta 165 den 77 dustu degerim 4. Denemedi sebepsiz inferti sorunumuz 27 yasindayim kismet olmadi daha onceki denememdede kanda pozitif oluyor keseyi gormeden dusuyor dr herseyin normal oldugu icin embriolara genetik tarama yapalim diyor 3 donmusum var suan ne yapsam bilmiyorum neden dusutor anlamiyorum cok sikintida kaldim karar veremedim

canım çok üzüldüm inan ama her şerde bir hayır vardır daha yaşın küçük, genetik tahlillerini yaptır, sıkıntı neymiş tam olarak anlaşılınca daha kolay olur herşey.. sakın karamsarlığa kapılma, Allah yardımcın olsun...

amin allah cümlemizin yardımcısı olsun kanda eşimle genetik tahliler yapılmıştı sorun çıkmadı şükürler olsun histeroskopide oldum oda temiz çıkmıştı bunları yazin yaptırmıştım ondan sonra 4.denemeyi yaptırdık buda olmadı dr embriyolara bakalım diyor geriye kalan bu diyor demek ki zamanı vaktimi gelmedi bilmiyorum

G gyilmaz napıyosun canımm nasıl gidiyoo umudunla hayattt umarım ikinizde iyisinizdirr...
Kızlarr benim bi sorum olcak simdi dün opu oldu dr yarında transfere cagırdı yani kaç günlük oldu bu bebek 2 mi 3 mü birazda erken gibi geldi bana ne dersinizzz

2.gun embrysu canim.. Bnmki gibi olcak.. Insallh.. Sonuda guzel olur cnmmm.. Allhin izniyle..

Ayyyyy aman yerim ben onu ya hayırlısı olsun inşallah erkek olursa damadım hazır hahahahaaa iyi onu da halletmiş oldum geriye bi düğün kaldı dünürüm

Hayırlı olsun canım bu güzel heyecanın sonunda mutluluk oluck inşallah bebişler çoğalıyor dualarım seninle

Canım Gmiş olsun ofis histereskopi yaptındırdın mı daha önce rahmine detaylı bakılıyor bebeğin yerleşmesine engel bi durum var mı rahim yapın ne durumda gibi... Benim mesela ilk kontrollerim çapa tüp bebekteydi orada hsg zorunluydu tüp bebekte başarı oranını yükseltiyo ve bence çok çok gerekli hatta hayati Önem taşıyo o süreçte Benim rahmimde 1.2cmlik septum tespit ettiler yani perde doktor bunu almalıyız bebeğin bu perdeden dolayı rahme yerleşmesinde sorun çıkar ve %90 Düşüğe neden olur dedi jinemed diye bi hastane var Beşiktaş'ta oradaki doktorlar çok tecrübeliymiş bi baktır belki tutunmamasının sebeplerinden biri bu olabilir

Yaptirdim canim histeroskopi haziranda 2 3 kucuk polip varmis onlari aldi ama gebe kalmama engel degildi dedi kucukmus temizledi kanda esimle genetik testlerde yaptirdik onlarda temiz cikti baska ne kaldi bilmiyorum

Hayırlı olsun canım bu güzel heyecanın sonunda mutluluk oluck inşallah bebişler çoğalıyor dualarım seninle
canum yaa saol inşAllah ama doktor aradı geçenki gibi gelişimleri iyi değilmiş moralim cok bozuldu kara kara düşünüyorummm yarın bakalım rahım iyiyse transfer olcak değilse dondurulcak galiba bi an önce yarını bekliyorum

Yaptirdim canim histeroskopi haziranda 2 3 kucuk polip varmis onlari aldi ama gebe kalmama engel degildi dedi kucukmus temizledi kanda esimle genetik testlerde yaptirdik onlarda temiz cikti baska ne kaldi bilmiyorum

Transfer yaptırıyorsun fakat gerisi gelmiyo dimi yani sebepsiz infertilite peki doktor progesteron değerine bakıyo mu hamilelik hormonunu salgılar transfer yapmadan önce mutlaka yapılması gerek bi sor canım doktora hatta transfer sonrası bile bakılmalı belki o değerin yükseliyordur kan alıyo başka bişey yok benim doktorum progesteron değerini yumurtalarım toplandıktan sonra iki kez tekrarlattı hatta yüksek Çıktığı için riske atmayalım tutar sonra düşük yapabilirsin ne diye riske atalım demişti ertelemişti

Canim sen emre bey e gitmistin dimi? Cok yogun olmasi cok deneyimli olusunu aklima getiriyor ama yogun olmasi sebebiyle benimle ilgilenemez, baska hastam var zaten,yurtdisindan gelenlerde yetiyor deyip oyalayabilir diye dusunuyorum. Kendi dr umda acibademde, o araci olursa ilgilenirlermi acaba diye dusunuyorum. Birde ist. Tup bebek mrk. aret_ emre bey, bahceci, mustafa acet.. bunlarda iyi diye duydum. Kimisi cok iyi derken kimisi de cok berbatti diyebiliyor.. bende yumurta tembelligi var klomenle yoluna girip catliyor ama olmuyor birturlu. Esimde morfoloji 1. Dr um bu sebepten olmuyor dedi. Basari sansimiz %50_60 mis ;(

Hayır üzülmek yok takdir herşeyden önce Allah'ın dondurulması gerekse dondurulsun canım yarın hayırlı haberlerini paylaş olur mu kuzucum

Canım emre bey her hastasını tek tek dinleyen ve tanıyan bi doktor.. Gece gündüz cep telefonundan ulasabilirsin, her hastasına sanki tek hastasıymış gibi davranır...

Canlar merhabaaaa... Dr dan Simdi eve varabildik. Hamileyimmmmmm Bir kesem olusmus. Tek bebecik gelecek. Allahim herkezin dualarini duysun. Oldu sonunda. Kilolu ve 41 yasinda da hamile kalinabiliyormus. Herkese umut olsun. Allahim insallah hayirlisiyla bebecigimi kucagima da almayi nasip eder tabii ki. Hep iyi dusunmekistiyorum. 2015 hepimize saglik mutluluk huzur bolluk bereket veeeee bebis getirsin insallah. Sevgiler,opucukler

Evet canim sebepsiz kanda gebelik oluyor gerisi gelmiyor hic progestron bakmadilar tahlilin adi ne yani neye bakmali doktor ne zaman bakmali

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…