2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canım inşallah hayirlisiyla sende tez zamanda tekrar pozitifi görürsün, canım ben ona umudum diyorum zaten banada sanada herkese umut olur inşallah, bu sefer çok düşük değerle başladım takip edebildinmi bilmiyorum iste o yuzd en Allah nasip ederde kucağına kalırsam kızım olursa naz oğlum olursa umut olacak ismi

Tosunumuz nasıl bakimmm???

cnm merhaba. Nasıl gidiyor hamilelik alışabildin mi? bende hala bişey yok hissettiğim. Bir de merak ettiğim bir şey var. pozitif sonucu aldıktan kaç gün sonra muayeneye çağırdılar ve muayene ücreti ödüyor musun gittiğinde?

Ettim cnm etmezmiyim inşAllah Rabbim bu cuma gününde herkesin dualarını kabul rtsin Bu arada senin donmus uydu yoksa tekrar iğnemi kullandın

Canim nasilsin güzel dualarin insallah tutar insallah kûveze gerek olmayacak sag salim hayirlisiyla dogum yapar yapmaz cikcan arkadasim insallah ben inanioeum sen cok güclûsün onada hissetirdin bugün nasilsiniz
Iyiz canm benm cok sukur bugun kontrl vardi bebis yine kilo almis 2530 grm olmus kilo almasn die ugrasiorum ama yinede almis 36.haftasnda olanlar 2500 grmdalrmis bizimki tosnck olcak heralde.nedemk canm hep dualrmdasnz inan.Rabbim tez zamnda kismet etsn sana insallah sennde yuznu guldrsn rabbim.

Oh maşallah kocaman olmuş bebisin :) 33. Haftaya gelmissin masallah ne güzel az kaldi bebeğini kucağına Almanya, Allahım isteyen herkese nasip eder insallah

Gördüm canım Allahım çok şükürler olsun, Rabbim sana ve bütün olmayanlara da nasip etsin, inşallah sağlıkla kucagimizada almayı nasip etsin Allahım ve hayırlı evlatlar olsunlar insallah
Baktim baktim yoktun umudihara sordum bende dedim gormusmu gormus dedi cok sevindm senn adna insallah bundan sonrasi guzel olsn hersey yolnda gitsn senn icin kendne cok dikkat et canim.

Baktim baktim yoktun umudihara sordum bende dedim gormusmu gormus dedi cok sevindm senn adna insallah bundan sonrasi guzel olsn hersey yolnda gitsn senn icin kendne cok dikkat et canim.
Evet canım Allahım şükürler olsun ki gördüm, telefonun bozuktu internete giremiyordum, inşallah dediğin gibi güzel gider bu defa, dikkat etmeye çalışıyorum hiçbirşey yapmıyorum valla yiyip içip yatiyorum

Güzel gidiyor çok şükür:) ama acayim mide eksimesi bulantı ve yanma hissediyorum... Bunların hepsini aynı anda ve bütün gün hissediyorum aşırı iştahsızım ama bugün gördük minigimizi çok şükür 2 cm olmuş:) pozitiften 2 hafta sonra çagırdılar ilk. Ozaman ücret ödemedim ama kalp atışından sonra ücrete dönüyor. Bi gidişinde ödeyip bi gidişinde ödemiyorsun. Mesela bugün 200 ödedim ama 2 hafta sonra ödemicem. Yanlız ben bi kere daha emre beye gidip daha sonra baska yerde doğum ve takip düşünüyorum

sen büyük çoğunluğunu atlattın canım. maşallah büyümüş de bıdık:) mide bulantıların da geçer inşallah yakında. darısı başımıza iki hafta sonra çağırdıklarında hem keseyi hem kalp atışını gördün o zaman di mi? ben de kalp atışından sonra gebelik takibi için başka doktor buldum ona gitmek istiyorum. belki bir kere daha giderim suzan hanıma. bakalım inşallah bir sıkıntı çıkmaz da.. ilk muayeneye kadar sürekli bir tedirginlik hali...

Yok ben iki kere gittim bi keseyi gördüm daha sonra kalp atışını duydum... Anlıyorum tedirginliğini ama inan hiç bitmeyecek...

evet canım sanırım bundan sonra bize rahat uyku yok. doğana kadar ve doğduktan sonra da tabi neyse onlar ii olsun da..

Oh büyüyor minigin ne güzel, bende çok hastayım oksurmekten basım agiriyo artik Allahtan evdeyim ise baslamadim daha

Sen tam olarak kaçıncı haftanda duydum bebeğinin kalbini, benim doktor dinletmeyecek gösterecek erken dinlemek sağlıklı değil dedi banq
Çok çok geçmiş olsunnnnn... Dikkat et kendine işe gitmediğin iyi olmuş:) çok şükür büyüyor rabbim inşallah tamsmını yasamayı nasip eder... Ben 6 haftalıkken duymuştum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…