2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

insallah topiginiz banada ugur getirsin canlarim bende 4 yillik ewliyim 22 yasindayim fransadayim gecen ay asilamam tutmadi direk tup istiyorum cok vakit kaybetmek istemiyorum burda islemler randevular cok uzun suruyo oyalanacaz bakalim. rabbim gozumuzu yolda gonlumuzu darda birakmasin kizlar

Kizlar transferden sonra nelere dikkat ettiniz dun oldum bende
canim transferden sonra ilk 3 gun cok onemli ben sadece tuvalte kalktkm 3 gunde sonra yavas yavas evin icinde dolanmaya basladim sonra 6.gu den sonra yvas yavas normle dondum gezdim disari ciktim falan ama hic kendimi yormadm yoruldgmu hisssetgm anda ya otrdum ya uzandim kendni yorma yuksege uzanma aniden egilip dogrulma canim.bol bolda dua et.

hayir canm ayrintili ultrasyon yaptirmadm yaptirmakmi gerekiyor. gecmis olsun canim bol bol meyve tuket gecer ins.

hayir canm ayrintili ultrasyon yaptirmadm yaptirmakmi gerekiyor. gecmis olsun canim bol bol meyve tuket gecer ins.

Hastanedeyim şimdi Öksürük geçmedi Kulaklarıma vurdu ağrısı ben de doktora geldim Ayrıntılı ultrason bebeğin organlarını Detaylı incelemek Amacıyla yapıyorlar doktorum benden istedi yaptırcam o yüzden ama gerek var mı bilemem bence yok da benim doktor fazla mu titiz davranıyo ne senin doktorun istemedi mi peki

hayir canm istemedi onumuzdeki hafta kontrole gidcem belki ister. bu ay tetanoz asisini yaptir dedi haftaya yaptiracam. sen yaptiracakmisin

aynen canim arkdsim 36 haftalik hamile bebegi 2500grmmis benmkini duyunca şok oldu ☺ kilosu iyi ya artik solunumnda kendi yapiosa kuveze koymuolarmis seviniorum valla.canim insallah darisi sana olsun insallah en kisa zamnda.
Canim nasilsin güzel dualarin insallah tutar insallah kûveze gerek olmayacak sag salim hayirlisiyla dogum yapar yapmaz cikcan arkadasim insallah ben inanioeum sen cok güclûsün onada hissetirdin bugün nasilsiniz

umudihar bu topigi sen actin actiginda hamis degildin tedaviye baslayacaktin okadar umutlanmistimki yazdiklarindan sloganindan o bebek bu eve girecek cok inanmistin aslinda ne güzel tedavi bekleme derken kese kalp atisi gûnlerin gecti cinsiyetide ögrendin insallah sag salim kucagina alirsin prensesini ve oda senin gibi icten herseyi inanarsk yapar cok sevindimm

G gyilmaz bebişi gördünmü cnmm merak ettimm sizii
Canım evet keseyi gördük Allahım şükürler olsun, haftaya çarşamba kalp atışlarını görmek için randevu aldım inşallah hayirlisiyla konuda görmek nasip olur, sen neler yapıyorsun ne zaman tekrar başlamayı düşünüyorsun?

Ayy inan cok sevindim küçük kelebek yerimm onuu Hayırlısıyla duyarsın cnm inşAllah sonuna kadar gider kucagınada alırsın nasipse bende başlıcamda düşükten sonra bi kere adet oldum ikinciyi ilaçla anca olcam ondan snra başlıcaz nasipse bakalım umutluyum yaa senin karnındakide benim küçük umudum öyle söyle ona:)

Canim bnmm yol arkadsim kader dostum yazdiklarin benide esimide gercekten cok mutlu etti.. Inana.. Bana.. Allhim gonlunde ne warsa.sana nasip etsinn caim kuzum bnm.. Allh razi olsun.. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…