2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

evet canim dr gondermio beni doguma kadar burdasin dio gelmedi vallahi Allahima binlerce sukurler olsun azcik daha dursa cok cok daha mutlu olcam :KK45: yaa insallah burdaki herkese nasip eder Allahim kocama dunyaya sizin bebislernizi de sığdırsn insalah.
Canim hergûn bir umut iste gelmesin zamaninda gelsin sag salim kucagina al öyle cik hastaneden aminn hepimizinkini:KK49:

arkadaşlar sorum olucak sizlere ben 4.denemem için tüp bebeğe başladım kasımın 2 yumurtalarım toplandı dondurdu vücut dinlensin dedi prageston hap kullandım pazar bitti doktor bittince adet olursun demişti olmadım doktora dün gittim e2 baktı adet olmasanda olur dedi hormanın baskılanmış dedi sonuç benim için yeterli dedi esterofem verdi bugün başla aralığın 3 de kontrole çağırdı yumurta toplama işlemi pazar olmuştu cuma günü kanamam oldu 5 gün sonra doktoru aramıştım adet saymıyorum demişti geçen ay 22 ekim oldum 22 kasım yaklaştı yine adet olmadım dondurulmuş için sorun olurmu böyle olan varmı ya doktor sorun yok dedi ama herkes adet olunca başlıyor dondurulmuşlara kafam karışık
Canim kafan karismasin her kadin bir degil ilaclar bûnyen herseyin farkli doktoruna güvenn o daha iisini bilirr insallah transferini oluurr siki siki tutunurlar simdiden stres yapma bence:KK20:

gyilmaz1982 gyilmaz1982 canim hayirli olsun almisin bebeklerini cok sevindimm insallah saglikla tutunup büyürler hayirli haberlerle insallah yesilinci yesilinci canim sen nasilsin günlerin nasil heyecan var tabi sabahruzgari59 sabahruzgari59 canim oglusun gelmemis cok sükür duruo cokta güzel kilo almis bak seni dinlemeye basladi demmekki yatman icin yapti insallah zamaninda gelcek halen hastanedemisin :KK54:
Canım çok tesekkur ederim, evet bebeklerin benimle 3 gündür inşallah ayin 27 sinde benimle olduklarından emin olurum sonra kese kalp atışı :) kısa zamanda Allahım banada isteyen herkese de sanada hayirli bir evlat nasip eder

Cumartesi transferim oldu ve 4 gun yani dum kardesim 13 haftalik bebegine dusuk yapti kurtaj oldu mecburen hep onun yanındayım yatamiyorum kismet artik rabbim nasip ettiyse olur

gyilmaz1982 gyilmaz1982 iyiyim canım benim iğneler ağır geldi sersem gibiyim bir iki gündür sona yaklaştıkça heyecanım artıyor yarın kontrolüm var bakalım hayırlısı ile ne diyecek bakalım doktorum nar suyu içtim inşallah kalınlaşmıştır rahim duvarım sen nasılsın

İnşallah canım benim, Allahım seninde vakti zamanı geldiginde yavrunun sağlıklı bir şekilde kucağına alanı nasip etsin inşallah, nasıl korkuyorum test gununun gelmesinden bilemezsiniz :110:

Canım merhaba uzun zamandır giremiyorum Hayat'la bağlantım koptu desem kusma şiddetli başağrısı ve bulantılardan... Hayırlı olsun inşallah herşey yolunda gider Rabbim seninle olsun takip edemedim uzun zamandır ama aklımdaydın inan bu sabah biraz daha iyi hissettiğim için bakayım dedim yesilinci yesilinci den aldım güzel haberleri senin de öyle olacak minişimin bi sürü Arkadaşı geliyo ardından tez zamanda geçsin inşallah bu günler

evet canim dr gondermio beni doguma kadar burdasin dio gelmedi vallahi Allahima binlerce sukurler olsun azcik daha dursa cok cok daha mutlu olcam :KK45: yaa insallah burdaki herkese nasip eder Allahim kocama dunyaya sizin bebislernizi de sığdırsn insalah.

Canım kocaman günaydın 30. haftadasın harika az kaldı fındığın nasıl ben artık eskisi girip bakamıyorum topiğe biliyosun zor bi süreçten geçiyorum Gözlerimi neredeyse kusmaktan açamıyorum birde üstüne şiddetli başağrısı dayanacak pek gücüm de kalmadı ama bugün güne güzel başladım sanırım kendimi çok yorgun da olsa bulantısı minimum olan bi güne uyandığım için iyi hissediyorum artık bitse... Sen nasılsın

Canım kocaman günaydın 30. haftadasın harika az kaldı fındığın nasıl ben artık eskisi girip bakamıyorum topiğe biliyosun zor bi süreçten geçiyorum Gözlerimi neredeyse kusmaktan açamıyorum birde üstüne şiddetli başağrısı dayanacak pek gücüm de kalmadı ama bugün güne güzel başladım sanırım kendimi çok yorgun da olsa bulantısı minimum olan bi güne uyandığım için iyi hissediyorum artık bitse... Sen nasılsın
ayyy canim epeydir yoktun.nie bukadar uzun surdu seninki acaba bu haftalrda gecmesi ve cok dinamk olmn lazmdi neyse bebisin iyi olsnda gecer bunlar.cinsiyti ne ogrendinizmi.cok sukur canim 30+5deyiz insallah bidaz daha dayanr 2 kiloya yaklassnda daha az kuvezde kalsin.masallah sennde buyudu bak.saglikla kucagna al insallah canm.

ayyy canim epeydir yoktun.nie bukadar uzun surdu seninki acaba bu haftalrda gecmesi ve cok dinamk olmn lazmdi neyse bebisin iyi olsnda gecer bunlar.cinsiyti ne ogrendinizmi.cok sukur canim 30+5deyiz insallah bidaz daha dayanr 2 kiloya yaklassnda daha az kuvezde kalsin.masallah sennde buyudu bak.saglikla kucagna al insallah canm.

Ay canım ya inşallah 2 kilo olur sonuç olarak erken doğum riskini halen taşıyorsun anladığım kadarıyla ama olsun riskli olan Süreci atlatmış oldun ya çok sevindim senin adına az kaldı biraz daha dayansın evet uzun sürdü bilmiyorum canım birde şiddetli baş ağrıları eklenince iyice durumum dayanılmaz bir hal aldı Gözlerimi acıdan açamayacak duruma geldim dün mesela yataktan kalkamadım ayağa kalksam Gözlerim kararıyo düşecek gibi oluyodum uzun Süren kusmalardan dolayı bütün kaslarımda Acısını hissettim düşün acıdan ağlayamıyodum bile artık bitse bu kabus.... Bebeğim cinsiyeti belli oldu kız bebek inşallah doktorum Gelişimi 1 hafta önden gidiyo dedi ikili testi temiz çıktı herşey yolunda şimdi de Detaylı ultrason istedi sen nerde yaptırdın benim kafam karıştı sonuçta ikili test temiz çıktı gerek var mı illa bir perinatoloji uzmanına gitmeye gerçi ben Dr Recep Has'tan randevu aldım bütün doktorlar parmakla gösteriyo dalında uzman ama sonuçta bebeğimin Gelişiminde herhangi bir problem yok çok şükür napmalıyım bilemedim

gyilmaz1982 gyilmaz1982 iyiyim canım benim iğneler ağır geldi sersem gibiyim bir iki gündür sona yaklaştıkça heyecanım artıyor yarın kontrolüm var bakalım hayırlısı ile ne diyecek bakalım doktorum nar suyu içtim inşallah kalınlaşmıştır rahim duvarım sen nasılsın
Ben iyiyim bekliyorum iste :KK43: dua ediyorum, canım inşallah kalinlasmistir, güzel haberler alırsın bugün doktorundan

Canım merhaba uzun zamandır giremiyorum Hayat'la bağlantım koptu desem kusma şiddetli başağrısı ve bulantılardan... Hayırlı olsun inşallah herşey yolunda gider Rabbim seninle olsun takip edemedim uzun zamandır ama aklımdaydın inan bu sabah biraz daha iyi hissettiğim için bakayım dedim yesilinci yesilinci den aldım güzel haberleri senin de öyle olacak minişimin bi sürü Arkadaşı geliyo ardından tez zamanda geçsin inşallah bu günler
A belki inanmayacaksin ama dun benimde aklıma geldin sen, hatta dedim hamile topiklerine bir Baksam görebilir miyim acaba, senin hamileliğin başından beri zordu zaten hala devam etmesine üzüldüm :KK43: ama sağlıkla kucağına alda gerisi önemli değil, ben transferimi oldum bugün 3. Günüm inşallah güzel haberi bende alabilirim, hem ayin 27 si gelsin istiyorum hem de çok korkuyorum :KK43:

A belki inanmayacaksin ama dun benimde aklıma geldin sen, hatta dedim hamile topiklerine bir Baksam görebilir miyim acaba, senin hamileliğin başından beri zordu zaten hala devam etmesine üzüldüm :KK43: ama sağlıkla kucağına alda gerisi önemli değil, ben transferimi oldum bugün 3. Günüm inşallah güzel haberi bende alabilirim, hem ayin 27 si gelsin istiyorum hem de çok korkuyorum :KK43:
Bak 3 gün oldu bile kuzummmmm... Neler yapıyosun bakim nasıl geçiriyosun günlerini????

Bak 3 gün oldu bile kuzummmmm... Neler yapıyosun bakim nasıl geçiriyosun günlerini????
Kayinvalidemdeyim, dinlenmeye çalışıyorum, hep yatmiyorum ama en azından gecen seferki gibi sokaklarda da değilim, gerçi gecen sefer düştüğü halde tutunmuştu, yatmayla alakalı olmadığını düşünüyorum ama yinede eşim kızdığı için hep oturuyorum dua ediyorum, pek umudum yok gecen sefer kaşık ağrılarım, göğüs ağrıların coktu simdi hiçbirşey yok :KK43:

Sen nasılsın neler yapıyorsun gordunmu bebeğini?
Yanlışlıkla gönderdim demin....o_O Bastan yazıyorummm:) farkındamısın bi tek sen umutsuzsun... Biz hepimiz senden çokkk umutluyuzzz olucak inşallah inanıyoruz biz... Ohh keyif yap kvalide baksın sana sende prenses gibi yat işte... Benn dün keseyi görfğm çom şükür ama kalp için 2 hafta sonra gidicez:KK43:

Yanlışlıkla gönderdim demin....o_O Bastan yazıyorummm:) farkındamısın bi tek sen umutsuzsun... Biz hepimiz senden çokkk umutluyuzzz olucak inşallah inanıyoruz biz... Ohh keyif yap kvalide baksın sana sende prenses gibi yat işte... Benn dün keseyi görfğm çom şükür ama kalp için 2 hafta sonra gidicez:KK43:
Ya umutlu olmak istiyorum, ama korkuyorum :KK61: balığı kayinvalidem sağolsun bi şey beklemiyordu benden, ben sürekli yatamiyorum ama :KK43: nedeni görmeme çok sevindim, insallah kalbinide duyarsin, bu süreç çok zor ya hep bekle hep bekle bitmiyor bu bekleyiş bir türlü, gece uyandım biraz dua ettim sonra uyudum rüya gördüm altın bulmustum çok fazlaydi ihtiyacı olanların kapısına bırakıyorum bi adamla birlikte, hayırlara gitsin

Ya umutlu olmak istiyorum, ama korkuyorum :KK61: balığı kayinvalidem sağolsun bi şey beklemiyordu benden, ben sürekli yatamiyorum ama :KK43: nedeni görmeme çok sevindim, insallah kalbinide duyarsin, bu süreç çok zor ya hep bekle hep bekle bitmiyor bu bekleyiş bir türlü, gece uyandım biraz dua ettim sonra uyudum rüya gördüm altın bulmustum çok fazlaydi ihtiyacı olanların kapısına bırakıyorum bi adamla birlikte, hayırlara gitsin
Hayırlara çıksın.... Korkma kuzummm.... İznin ne kadar işe başlanıcan hemen dimi???

X