2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Evet kuzum olmustum. Doktoruna söyledinmi belki transferi erteler... Benimde opudan sonra hafif şişliğim vardı teansferden sonra bi iğne vurdular beni o ohss yapmış

Bitanem benim nolur böyle olma... O kafa sallamada neymiş öyle... Moral bizim için çok önemli kuzum biliyosun... İnşallah bu defa hersey daha güzel olacak... 24 ünde randevum var inşallah görürüm keseyi...
Sen nasıl sana buradan yazıldığında hemen haberdar oluyorsun? Canım inşallah göreceksin, tuhaf ama çok güzel bir duygu, ay inşallah bende görürüm bidaha birlikte bekleriz bebeklerimizi, sen transferden sonra yattinmi hep, yada neler yaptın?

Evet kuzum olmustum. Doktoruna söyledinmi belki transferi erteler... Benimde opudan sonra hafif şişliğim vardı teansferden sonra bi iğne vurdular beni o ohss yapmış
Yok soylemedim , utanıyorum aramaya çok agrim yok ama yürüdüğünde, merdiven inip çıktığımda falan agrim oluyor offff offff

Yaaa ben dun transferim oldu bugün 1 cay bardagi nar suyu ictim ama bisi olmaz dimi bazi yerlerde icilmemesi gerek falan yazmilarda tirstim

Yaaa ben dun transferim oldu bugün 1 cay bardagi nar suyu ictim ama bisi olmaz dimi bazi yerlerde icilmemesi gerek falan yazmilarda tirstim
Canım evet yazıyor, rahimde kasılmalara neden oluyormuş, nar suyunu transferden önce için diyorlar, olmaz heralde canini sıkma bebeklerinle vakit geçirmenin tadını çıkar, hurma, havuç suyu ve kabak çekirdeği te abartmadan tabi, birde bol bol dua et inşallah emeklerinin karşılığını alırsın :)

Canim insallah sag salim kucagina alirsin sorunsuz ve ondan sonra hersey daha güzel olur nnesi cok zorluk cektin artik cekme kuzum siz güzel anneler dua edin bize insallah olurr birdaki hamilelikte sorunsuz gecer

insallah canim insallah sende alicaksn kucgina Allahim emeklernin karsilgini versin insallah.ben transfere abdestli gitmstm tabi sıkışık oluosun ya tutamamstm idrarimi biraz yapmk zornda kalmstm abdestim bozulmstu ama Allahm nieymi biliosun dedim ayetel kursi ile insirah suresini okudm hep insirah suresi cok faydali bi dua imis.sende oku canim transfere girrken ciktiktan sonra yatrken oku.hergun yasin suresni okudm bide.insallah hep diorum Allahm gonlumze gore versin evltlarmzla sinamsn bizleri moralini yuksek tut tammi olcak Allahn izni ile de.

Ay canim cok sevindimm insallah gönlünce olur bebislerin siki siki tutunur ve sorunsuz gecirirsin insallah :)
Canım tesekkur ederim, Allahım en kısa zamanda seninde gönlünün muradinı verir daha fazla aratmaz ainşallah, tabi inşallah benim bebeklerimde tutunur ve beni bırakmazlar beni herkese dua ediyorum valla sende bunlardan birisin, defilerki bana abdest al, tesbihi eline al en bas kısmından baslayarak ( imame) her bir boncuktan 3 ihlas 1 fatiha oku dua et kabul oluyormuş, simdi yapacağım sanada isteyen herkesede , kendime de dua edecegim

İnşirah suresini ilk kez duydum valla bende tedaviye baslamadan 4444 kere salabati tefriciye okumuştum, dediğin sureyide okurum, iste ne biliyorsam okuyorum, en güzel isimler Allahindir diye bi kitap var onu la dua ediyorum, ben istiyorum Allahım da nasip eder insallah

Canim Allah razi olsun halen kanamam az az var ben kuran okuyamiom duada edemiom simdilik ama kürtajdan önce aynen ilk yak8nlarina isteyecen sonra kendineymis biz birbirimize siki tutunup dua edelim Allah bos cevirmez bu sefer hersey yolunda gidecek meryem suresini ve el barik el halik el musavviri oku bol bol ve ayetel kursiyide bende transfere abdestli gidip transfere kadar ayetel kursiyi okumustum ve Allah in bu üc ismini elini karnina koy yatmadan bol bol oku:)

Canım ne yazıyo nar suyuyla ilgili bilmiyorum ama benim doktorum içebiliren hergün bi bardak nar suyu iç dedi bende hergün içtim hemde koca bi bardak... Hiç korkma...

Yok soylemedim , utanıyorum aramaya çok agrim yok ama yürüdüğünde, merdiven inip çıktığımda falan agrim oluyor offff offff
Utanma kuzum söyle önemli... Ben sık sık bakıyorum sayfalara bildirimlerimi kapatmıştım... Tesadüfen görüyorum yani:) ama bak bu durumunu paylaş doktorunla mutlaka...

Utanma kuzum söyle önemli... Ben sık sık bakıyorum sayfalara bildirimlerimi kapatmıştım... Tesadüfen görüyorum yani:) ama bak bu durumunu paylaş doktorunla mutlaka...
Sordum dediki agrim çok şiddetli değilse sorun yokmus, kanamada rahimde oluşan bir kanama değilmiş, igne yerlerinden oluyormuş, yarin benim için problem olmazmış

Selam bugün transferimn 12 günü merak dan kan testi yaptirdim 6.81 cikti ordaki doktor cok dusuk dedi ams yok da diyemm dedi ve bugun kasiklrimda cok agri var sizce sinuc nasil cok mu kotu

Selam bugün transferimn 12 günü merak dan kan testi yaptirdim 6.81 cikti ordaki doktor cok dusuk dedi ams yok da diyemm dedi ve bugun kasiklrimda cok agri var sizce sinuc nasil cok mu kotu
Canım 24 saat sonra tekrar kan testi istemediler mi? Ona gore birşey söylenilebilir, hayırlısı olsun hakkinda

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…