2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

kızlar ilk açıldığında bu topiğe yazmıştım. ama maalesef test günü negatifi görmüştük:KK43: aradan iki aydan fazla geçti. histeroskopi falan da oldum. şimdi dondurulmuşlarla tekrar başladım. 19'unda ikinci muayenem var sonrasında da transfer. Umarım bu sefer listede adımın karşısına :anneadayı: kondurabilirm. :) Hepimizin Allah yardımcısı olsun. İyi ki varsınız...
Canim insallah bu sefer yazarsin hamileyim diye:)

canimm sevindim yumurta sayinda guzelmis kiz insallah olur bu sefer.bide drunla konussanda yumurtalr kaliteli olursa 5.gune gotrseler ya kuzum tutunma sansi daha yuksmmek ya insallah sotunsz bi sekilde atlatrdin hersey senn icin guzel olsun insallah canim benim gonlunn muradni versin.
Canim nasilsin bebisin duruor dimi insallah zamanindan önce dogmayacak zamani geldiginde gelcek insallah halen hastanedemisin:)

Amin canım inşallah, bir önceki tedavimde 5 gün transferi yapılmıştı, 16 yumurtadan 10 u dollendi 1 tane 1 kalite oldu kalan 9 da dondurulacak kadar iyi değildi, bu tedaviye başlarken bunu konuştuk dediki 3. Gün daha iyi durumdaymis embriyorlar 5. Güne kadar kaliteleri düşmüş bu sefer 3 de yapabiliriz 5 te konusuruz demişti, bugün aradılar 11 yumurtadan 6 tanesi dollenmis , risk alıp 6 yumurtayı 5. Güne götürmek istemezler heralde ki 3. Gün yani pazartesi transferin olacak, hayırlısı olur inşallah,
Bu defa hersey daha güzel olacak inşallah kuzucum sen içini ferah tut...

Amin canım inşallah, bir önceki tedavimde 5 gün transferi yapılmıştı, 16 yumurtadan 10 u dollendi 1 tane 1 kalite oldu kalan 9 da dondurulacak kadar iyi değildi, bu tedaviye başlarken bunu konuştuk dediki 3. Gün daha iyi durumdaymis embriyorlar 5. Güne kadar kaliteleri düşmüş bu sefer 3 de yapabiliriz 5 te konusuruz demişti, bugün aradılar 11 yumurtadan 6 tanesi dollenmis , risk alıp 6 yumurtayı 5. Güne götürmek istemezler heralde ki 3. Gün yani pazartesi transferin olacak, hayırlısı olur inşallah,
ayyy canimm yaa olsun iki uc frketmez olca varsa hepsinden olur ki inaniorum insallah senndr olcak canim benim ☺ 6da i bi rakam.

Canim nasilsin bebisin duruor dimi insallah zamanindan önce dogmayacak zamani geldiginde gelcek insallah halen hastanedemisin:)
ayyyy canimsin ya okyunca icimi umut kapladi yaa ☺ hastanedeyim canim benim duruo daha insallhta durur.ultrasna gore 30.haftadayiz hatta 31de olmus olabilir son adte gore 29.haftadayiz.rabbm yardmcmz olsun insallah en kisa zamnda darisi sana olsun.2 hafta daha dursa goz gelismi beyin gelismi cogu tammlanio ya.kuvezde az kalir.

C

Canim hayirli olsun rabbim insallah guzel sonuclar vermeni nasip etsin bebislerin seni hic birakmasin insallah doktor ozel olarak birsey dedimi dinlenme yeme icme hakkinda ne dedi

Aminnn cnm aminn yok klasik seyler 2 gun istirahat dus yok iliski yok bol bol sivi ve meyve sebxe protein agirlikli beslenme

ayyyy canimsin ya okyunca icimi umut kapladi yaa ☺ hastanedeyim canim benim duruo daha insallhta durur.ultrasna gore 30.haftadayiz hatta 31de olmus olabilir son adte gore 29.haftadayiz.rabbm yardmcmz olsun insallah en kisa zamnda darisi sana olsun.2 hafta daha dursa goz gelismi beyin gelismi cogu tammlanio ya.kuvezde az kalir.
Canim Allah yardimcin olsun insallah dayancak annesi iki haftada üc haftada cokhareketli olcak belli insallah kuveze bile gerek kalmadan sag salim zamaninda gelir dualarimiz seninle hepinizle nasib ben inaniorum jepimiz sinavdan gecioz dimi bu senin sinavin bebeksizlikte benim:) bu gûnleride atlatacaz

Canim Allah yardimcin olsun insallah dayancak annesi iki haftada üc haftada cokhareketli olcak belli insallah kuveze bile gerek kalmadan sag salim zamaninda gelir dualarimiz seninle hepinizle nasib ben inaniorum jepimiz sinavdan gecioz dimi bu senin sinavin bebeksizlikte benim:) bu gûnleride atlatacaz
ayyy canimm benimm ben inaniorum en kisa zamnda sanada nasip etcek.tBiki sinavdayiz hep en sevdgi kullarni denermis rabbim.gonulden edilen dualrn hepsi Allah katinda kabul olurmus zamani geldigindede verrmis canim.yetrki kalbni ferh tut ve inan.hepsi zor.hamile kaldgmdan beri bi gun ohh diyerek uyumadm hep diken ustundeydim bisey oldmu olcakmi die inanki dogup kucagma alana kadrda hep boyle olcak.Allah sizlere hayrli hamilelikler nasip etsin.tup bebekte kulla dgmz ilaclar iste bi yeri yaprken bi yeri yikio ilaclar rahim agzni kisaltip erkn dogma sebep oluomus insallah bu gunlern hepsni atltcaz.tek siginagimiz rabbimiz.

ayyy canimm yaa olsun iki uc frketmez olca varsa hepsinden olur ki inaniorum insallah senndr olcak canim benim ☺ 6da i bi rakam.
Canım benim moral veriyorsun bana sağol, transferin yarin inşallah güzel olur sonucu, canım senin bebisinde kocaman olmuş, masallah sanki gelmek icin zamanini bekleyip seni uzmeywcek oglun, hayirlisiyla zamani geldiginde kucagina alacaksin, inşallah Allahın izni ile bu sefer bende o günleri gorurum

İnşallah canım benim, neler yapıyorsun keseyi görmeye ne zaman gideceksin? Beni bugün aradılar yarin saat 11 de transferim var, dua et benim için olurumu :KK43:
Bitanem benim nolur böyle olma... O kafa sallamada neymiş öyle... Moral bizim için çok önemli kuzum biliyosun... İnşallah bu defa hersey daha güzel olacak... 24 ünde randevum var inşallah görürüm keseyi...

Bu defa hersey daha güzel olacak inşallah kuzucum sen içini ferah tut...
Canım benim sen ohss olmuştun, ya sanirim bende çok hafif geciriyorum :KK43: cuma opum olmuştu ama hala karnim agiriyo dokunamiyorum karnima bastırınca aciyo :KK43: birde opu günü kanamam oldu baya sonra durdu gibi ama hala lavabodan sonra kan geliyor peceteye yada crinone jel geri geldiğinde kanlı geliyor, jeli yaptıktan sonra aparatı çıkardığında ucu kanlı oluyor, normalmi Sencer ya :KK43:

X