2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Lucrin igne cnm galiba bi sonraki ay yumurtlama olmasin diye baskilamak için gobekten kendisi yapiyo o igneyi zaten endorfemde rahim kalinligi icin zannimca cnm sonra 10 gun falan tekrar kontrole gittm rahim kalinligina bakti jel baslatti vajinadam gunce 2 kez salı aksamida bi igne oldum prulondu galiba dusuk onleyiciymis
bayağı ilaç kullanıcam o zaman inşallah sonuçları çok güzel olur çok saol sennden güzel haberler bekliyorum stresini yen pozitif ol gerçi günler yaklaştıkça heycan bendede başlıyor ama pozitif olalım canım dualarım seninle

bayağı ilaç kullanıcam o zaman inşallah sonuçları çok güzel olur çok saol sennden güzel haberler bekliyorum stresini yen pozitif ol gerçi günler yaklaştıkça heycan bendede başlıyor ama pozitif olalım canım dualarım seninle
Yani evet 2 aydır o progestan bittikten sonraki zamanla adet olunca kadarki 4 gun disinda ilacsiz gun yok evet cnm ama olsun saglicakla gelsinlerde çekerim ne yapalim senin daha onceki denemelerin boyle degilmiydi

Yani evet 2 aydır o progestan bittikten sonraki zamanla adet olunca kadarki 4 gun disinda ilacsiz gun yok evet cnm ama olsun saglicakla gelsinlerde çekerim ne yapalim senin daha onceki denemelerin boyle degilmiydi
dondurulmuşta esterofem jel clexan iğne kullanmıştım ben ali osman hocadaki esterofem jel dışındakileri ilk defa kullanıyorum ilaçları aliosman hoca diğer hastanede kullandığım ilaçları biliyor aynılarını vermiyor demkki farklı ilaç kullanmam daha iyi benim için

dondurulmuşta esterofem jel clexan iğne kullanmıştım ben ali osman hocadaki esterofem jel dışındakileri ilk defa kullanıyorum ilaçları aliosman hoca diğer hastanede kullandığım ilaçları biliyor aynılarını vermiyor demkki farklı ilaç kullanmam daha iyi benim için

Insallah canimcim bakalim kanaman g3c timi

yesilinci yesilinci canım tbr allahım sağlıkla sıhhatle kucağına almayı da nasip etsin
uzun zmabdır giremedim int herkes burada çok sevindim
umudihar umudihar sen nasulsın canım
Deremm sabah kalktimm.. Diyrumki bu kiz nerelerde.. Yazsam gorrumu acaba dedim sayfalari okuyrdum.. Bir baktim sen burdasin :) ben biraz iyim canim bnmm sani gibi birseyim var solumda bicak gibi saplaniyr.. canm birazcik aciyr karnimi tutuyrum. Da yuruyrum.. Etim acimasin diye.. Insallh iyidr sanirim buyyor..

Günaydın kızlar
Uzun zamandır girememiştim yeni fırsat buldum malum iş güç derken geçti zaman.
Pazartesi günü tedavime başladım gonalf kullanıyorum doz 300 olarak ayarlandı şimdilik folikasitte verdi doktorum.
Cumartesi de kontrol var ve bir iğnem daha var ona başlayacağız. :KK71::KK71::KK71::KK71:
Eşim için birşey vermedi normal dedi onun sonuçlarına ama ekstaradan bişey kullanmasına gerek var mı bilemedim kuzular.
umudihar umudihar seninde iyi olduğunu gördüm hadi bakalım çok şükür size topikteki en güzel anneler :)

Günaydın kızlar
Uzun zamandır girememiştim yeni fırsat buldum malum iş güç derken geçti zaman.
Pazartesi günü tedavime başladım gonalf kullanıyorum doz 300 olarak ayarlandı şimdilik folikasitte verdi doktorum.
Cumartesi de kontrol var ve bir iğnem daha var ona başlayacağız. :KK71::KK71::KK71::KK71:
Eşim için birşey vermedi normal dedi onun sonuçlarına ama ekstaradan bişey kullanmasına gerek var mı bilemedim kuzular.
umudihar umudihar seninde iyi olduğunu gördüm hadi bakalım çok şükür size topikteki en güzel anneler :)
H.gldin cnmmmmm hadi masallhh... Insallhhh sonunda ywruna kvusrsun insallahh cnmmmm. Hadi bismillah..

H.gldin cnmmmmm hadi masallhh... Insallhhh sonunda ywruna kvusrsun insallahh cnmmmm. Hadi bismillah..
Amin inşallah canım inşallah hayırlısıyla olsun istiyoruz hepimiz. Ama şuan okadar farklı hissediyorumki ne düşüneceğimi bilemedim iyi mi kötümü ne tuhaf durumlar bunlar ya.
Transferden korkuyorum ilk denememde çok canımı acıtmışlardı hatta o gece rüyamda tekrar yaşamıştım o anı ve kalktığımda tüm vücudum tutulmuştu.
Allah yardımcımız olsun inşallah ona emanetiz artık

Amin inşallah canım inşallah hayırlısıyla olsun istiyoruz hepimiz. Ama şuan okadar farklı hissediyorumki ne düşüneceğimi bilemedim iyi mi kötümü ne tuhaf durumlar bunlar ya.
Transferden korkuyorum ilk denememde çok canımı acıtmışlardı hatta o gece rüyamda tekrar yaşamıştım o anı ve kalktığımda tüm vücudum tutulmuştu.
nasil ya transferde acimi oluyor yarin benimde kismetse transferim arkadaslar yapmam gereken yapmamam gereken yanıma almam gereken bisi varmidir bi el atin sun heyecanli insana:KK17::110:

nasil ya transferde acimi oluyor yarin benimde kismetse transferim arkadaslar yapmam gereken yapmamam gereken yanıma almam gereken bisi varmidir bi el atin sun heyecanli insana:KK17::110:
Canım normal muayneler gibi aslında değişik birşey yok ama benım muaynelerde de canım yanar acı eşiğim düşüktür biraz da ondan.Sende de böyle olacak diye birşey yok yani rahat ol.
Yanına alman gereken birşey yok zaten önlük falan verirler sana onu giyiyorsun sonra işlem yapılıyor odaya alıyorlar seni bir süre yatırıyolar ve evine gidiyosun.
Şunu sakın unutma parfüm deodorant makyaj oje gibi şeyleri kullanma kokuya duyarlı olabiliyormuş embriyolar bunu önermiyorlar çünkü.
Allah gönlüne göre en hayırlı olanı versin inşallah arkadaşım.Bol bol dua okumayıda unutma Allah a emanet ol.

Kızlar bugün başlıyorum iğnelere şuanda 14 yumurta var toplamda bakalım nolacak iğnelerle birlikte Pazartesi kontrol hadi Bismillah başladık Rabbim utandırmaaun inşallah

Ewet cnm hepimiz cok korktukk uzulduk yiprndik dusunmektenn.. Ama dusnmememy calis busefer cok guzel olcak de.. Kndine guvenn doktruna inan. Yawruna guzel sinyaller gonder.. Hele ogunler hayrlisylag elsin.. Insallh pozitif haberini duyamayi nasip etsin rabbim..

X