2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canımmm çok zor anlıyorum.... Vakti değilmiş demekki... Kendi doktorumu tavsiye edebilirim sana ben memnun kaldım

Evet canım her şey bebeklerimiz için, Allahım hayirlisiyla kucağına almayı nasip etsin inşallah, sen bayağı emek verdim gerçekten içinde bulunduğun durum gerçekten zor ama sonu güzel olacak Allahın izni ile

Merhaba aranizda 3. Gun dondurulan embriyosu transfer oncesi cozulup 5. Gune gidip transfr olan varmi

Yaaa kac tane yumurtan vardi kaci 5. Gune gitto cnm sonuc gordugum kadariyla mükemmel inss benimde guzel olur
canim 18 tane yumurta toplndi 14 kaliteli cikti 10 tanesi 1.kalitydi 10tanesni dondurdular 5ini bir 5ini bir 5 tanesni cozdrduler 5ide gitmisti 5gune canim simdi 5tane dondurlmusum daha var.darisi sana insallah canim.

canim 18 tane yumurta toplndi 14 kaliteli cikti 10 tanesi 1.kalitydi 10tanesni dondurdular 5ini bir 5ini bir 5 tanesni cozdrduler 5ide gitmisti 5gune canim simdi 5tane dondurlmusum daha var.darisi sana insallah canim.
Benim 7 tane toplandi 4 tanesi dollendi 4ude 3. Gund donduruldu keske 5e kadar bekleyeydiler simdi saglikli klaip kalmiycklari stresi var allahim yaedim etsin

Canımmm cok sevindim senin adına bekliyodum zaten heyecanlaa ve umutluydum senin buz bebeklerinden hayırlısıyla kucagına almak nasip olsun inşAllah

Benim 7 tane toplandi 4 tanesi dollendi 4ude 3. Gund donduruldu keske 5e kadar bekleyeydiler simdi saglikli klaip kalmiycklari stresi var allahim yaedim etsin
hic stres yapma hersey olcana vario canim bitane yumurtasi cikip onunla hamile kalanlar var yetrki rabbim ol desin.Allh hayrlisni versin herseyin canim insallah seninde hamile haberni okuruz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…