2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Cnmmmm hoSgeldin nasIlsin bebisin naSil
Mervisimmmmmm bnmmm iyiz ikili twstini yaptik bebgin harektlerini gorduk. Hop hop ediyr masallh. Cnm bnm sen nasilsinn.. Iyimisinn bebis nasil masallh 13 haftasnin icinde masallh subhanallh allhim saglikli sihhetli kucagimiza almayi nasip etsin insallh. Rbbim geride kaln arkadaslarimiza nsip etsin insallh aminn

merhaba canım benim uzun zaman oldu senle görüşmeyi tatlım.benim son anda transferim iptal olmuştu hatırlarsan.bir ay sonra dondurulmuşla iki embriyo konuldu sansım azdı ikinci kaliteydi.dun 9.günümdü sonuç 32 nasıl sence seninkini hatırlamaya çalışıyorum çünkü seninkide bu sınırlardaydı sonra yükseldi Allahın izniyle benimde yükselir inşallah.ayrıca bebeşi buyutmussun Allah sagsalim kucağına almayı nasip etsin canım benim.sağlıkla inşallah

İnsallah canım güzel olacak bu sefer, ama sende gel arasında buraya bize hem umut hem moral ol olurum, sende bizim pambukumuza iyi bak [/QUOTE]
Oyyyy ben hepp yaninizdayim cnmm bnmmmmmm dualarimda insallh. Allha emnet artik sen elinden geleni yap yetrki cok guzel olcak. Insallh

Zamani degipmis demmkki allhim insallh. Birdahaki denemde. Cok guzel olur. Umudunu ytrmedigin icin sewiniyrum sakin pes etme.. Bizim sloganimiz belli.. O bebk bu eve girecekk innsallhhh dularim sizinle..

Ayy cok sewindim ewet cnm bn 10gun yaptrdim degerim 43 du cok sewindim merk etme allha emnet artik yukselir hicc skkinti yok.. 2kat articak guzelce. Duarin icin sagolsin cnm bnmm hepimiz guzel gunleri olsun insallh. Allhim bugunleri hepinize gosteesin insallh .

Canım Allah başka keder vermesin hayırlısıyla inşallah olacak birgün. Kendine iyi bak çok dikkat et arkadaşım dualarımdasın.

Allah razı olsun bitaenm amin inşallah cümlemizin.ben hamileyim diyemiyorum bile .Rabbim nederse o olur...kısmetimde varsa inşallah

Allah razı olsun bitaenm amin inşallah cümlemizin.ben hamileyim diyemiyorum bile .Rabbim nederse o olur...kısmetimde varsa inşallah
Ewet canim. Su 3 ay gecene kadar bnde birsey diyemiyrdum allha hergun dua et insallh. Kesni gorceksin sonra bebgi kalbini ohh diye rahtliycaksin. 12haftana gelince dahada iyi olcak. Cok sukur diyceksin. Bnde ilk duydugumda oleydim su ilk 3ayi atlatayim dedim hep. Cok sukur. Allhim geride kalan arkadaslarimizada nasip eylesin insallh. Allhim kimsenin kucagini bos birkmasin insallh. Yuce mewlam.

Canim suan ne diyeceğimi bilemiyorum. Çok üzüldüm. Demekki senin için böylesi hayırlıymis. Sen çok güçlü bi kızsin burda kimlerin acısını hafifletmedin güzel sozlerinle. Rabbim senin de Acini tez zamanda dindirsin. İnş bi daha ki sefere kavuşursun meleğine. Dualarım seninle canım hep güzel haberlerini almak dileğiyle.

canım benim çok üzüldüm senin adına ama bizler inanan insanlarız vardır bunda da bir hayır.. Canını sıkma, moralini yüksek tut, yeni yolculuk için kendini hazırla ve en kısa zamanda bizlere güzel haberlerini ver bekliyoruz...

E="sabahruzgari59, post: 37609165, member: 614236"]Canim benim amin inşallah bu sefer olur :) , senin bebisinde inşallah daha durur 38 haftada annesine merhaba der, çok dua edicem senin icin, Allahım vakitlice kucağınaversin bbebeğini insallah[/QUOTE]
eşin haklı bencede bol bol dinlen c vitamni al bunyen guclensin canim işe yario bence ananstan cok emin degildim kimi olumlu kimi olumsz seyler soyluodu transferden bir hafta once herdun yedim ☺incir rahmi kuvvetlendirio onuda ye evdede bol bol dua et kotu hicbisey dusunme insallah bu sefer kucagna alcaksin.ben yazdı o zamn çok erik yedim kilo kilo son 1 aydrda kilo kilo mandalina yiyorum hem tok tutuo kan sekerini duzenliomus bebise cok faydaliymis c vitamini hastlktan enfeksiyndan koruyomus cok kilo almadam hep meyve yedim ben birazda nazar degdi galiba bize ben nazari cabuk cekiorum hamileyken cok gezmyin cikarsnzda karnnzi saklayin der buyukler dogruymus vallahi oglumn haftasna gore kilosna dr bile sasirio ☺ kendine iyi bak i beslen faydasni gorceksin canim.[/QUOTE]
Canim Dediklerini yapmaya calisacagim umarim becerebilirim, oyle yogunumki yanimdaki suyu icemiyorum ya

yesilinci .!.:
Erken derken 7. Gun yaptirmamda 10 gun yaptiracagim valla:) 10 gun yillik iznim var sonrada eger pozitif olyrsa rapor alacagim, esim yatip dinleem kosuluyla kabul etti 2. Tedaviyi
Sen varya seeeennnnn neyse o aradaki 3 gün çok şey ifade eder bende 11. Gün yaptırim diyorum[/QUOTE]
Bana diyene bak sende az degilsin hani canim o zaman cok gaza getirdiler beni ne yapayim:)

Sen varya seeeennnnn neyse o aradaki 3 gün çok şey ifade eder bende 11. Gün yaptırim diyorum
Bana diyene bak sende az degilsin hani canim o zaman cok gaza getirdiler beni ne yapayim:)[/QUOTE]
Ya okadar merak ediyorumkiii. Zamanda geçmiyr bi türlü, haftaya çarşsmba yaptırıcam eger sabredebilirsem

QUOTE="ravza54, post: 37609786, member: 629423"]Canlar benim hikayemde nokta buldu kesem bos cikti bos gebelik nasib böyleymis yarin sabah hastaneye yatis ve kürtaj hayirlisi buymus bu ücüncü gebelik herkes bi sinavdan gecer bizim hepimizin
sinavida bebek özlemi ama topigi birakmayacam yilmak yok yola devam ama ara vererektabii icimsadece buruk[/QUOTE]
Caniim benim cok uzuldum inan ama dedigin gibi Hayırlısı boyleymis, ne denir bilemiyorum ki bende düşük yaptığında söylenilen hiçbirşey beni teselli etmiyordu Allahım inşallah tez zamanda kucağına hayırlı ve sağlıklı bir evlat nasip etsin sanada isteyen herkese de

Canim benim çok üzüldüm gerçekten ne diyeceğimi bilemedim Rabbim inşallah bir sonraki denemende bebeklerini kucağına almayi nasip eder, sen iyisin ya çok şükür Rabbim yardimcin olsun kardeşim

Zamani degipmis demmkki allhim insallh. Birdahaki denemde. Cok guzel olur. Umudunu ytrmedigin icin sewiniyrum sakin pes etme.. Bizim sloganimiz belli.. O bebk bu eve girecekk innsallhhh dularim sizinle..
Canim allah razi olsun bu topigi ilk okudugumda cok umutlar yükledim senin sloganin hedefti ama slogan olarak söylenince daha farkli oluor haklisin pes etmek yok o bebek bu eve girecek insallah desteginiz icin hepinizden Allah razi olsun bu is sabir isi sustum sabrediorum

Canım Allah başka keder vermesin hayırlısıyla inşallah olacak birgün. Kendine iyi bak çok dikkat et arkadaşım dualarımdasın.
Allah razi olsun canim benim dualarina kattigin icin aynen Allah baska keder vermesin aklim aslinda 6 hafta sonrasinda genetik sonuclari ne cikacak aklim onda

Canim yazdiklarin okadar güzelki icim acimadi desem yalan söylerim ama dimdik durmam lazim esimi toparlamm lazim bu üc oldu buda benim imtihanimmis zamani varmis insallah siz kucaginiza alirsiniz sag salimm Allah razi olsun rabbim bebesuni sag salim bagislasin

Aynen canim zamani varmis dedim sustum insallah burda tekrar yazacam hamileyim die hayat bize sinav önemli olan aldigimiz not insallah sizinkileri bagislar rabbim sorunsuz hamilelik gecirmen dilgiyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…