2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzum gelmiiiişşşşş hoşgelmiiişşşş..... Yaaa günler ne kadar uzunmuş meger nasıl gececekse bu on gün ben akşamı zor ediyorum

[QUOTsilinci, post: 37605501, member: 612883"]Kuzum gelmiiiişşşşş hoşgelmiiişşşş..... Yaaa günler ne kadar uzunmuş meger nasıl gececekse bu on gün ben akşamı zor ediyorum[/QUOTE]
Evet kuzun hos gelmiste wessiz sessiz gelmis valla bende bu sefer transferden sinra dinlenmeyi dusunuyirum, hatta bazen o kadar sikiliyorum ki sabah erken kalktigimda diyorumki transfer olsada yatsam zamanda hic gecmese

[QUOTsilinci, post: 37605501, member: 612883"]Kuzum gelmiiiişşşşş hoşgelmiiişşşş..... Yaaa günler ne kadar uzunmuş meger nasıl gececekse bu on gün ben akşamı zor ediyorum
Evet kuzun hos gelmiste wessiz sessiz gelmis valla bende bu sefer transferden sinra dinlenmeyi dusunuyirum, hatta bazen o kadar sikiliyorum ki sabah erken kalktigimda diyorumki transfer olsada yatsam zamanda hic gecmese [/QUOTE]
Az kaldı transfere bak sonrada test gümü gelse diceksin... Bu defa erkenden yaptırmak yok test dimi kuzummm

evet canim hastnede yatiorum suan gelmedi daha insallah durur ya biraz daha biraz daha buyusinde oyle gelsin saglikla kucgmza alitiz ins.bebislermizi.sennde transfern hayrli olsin bu sefer yuzun gulsun yesilinci ile.

allah razi olsun umudiharim saolaasin insallah hepimiz sag salim alalim kucagimza.

Cnmmmm hoSgeldin nasIlsin bebisin naSil

İnsallah canim benim insallah :) nasilsin nasil geciyor gunlerin? Kac tane transfer ettiler 2 tanemi? Yetisemedim sana ya birlikte gun sayardik ne guzel ben gun saymaya basladigimda sen insallah pozitif sonucu almis olacaksin
Yok kuzum bu defa tek embriyo oldu ikna edemedim doktorumu ilki 2 taneydi. Teansfer masasında bile eminmisiniz dedim. Ama herseyde var bi hayır.... 2 gün oldu transferim olalı ben sonucumu alıcam sen transfer olcan aynı snda olmasada yine beraber gün sayıcaz kuzum destek olcaz birbirimize... İyiyim bende hersey aynı.. Transferden sonra snneme geldik burda kalıyoruz simdi. Kımıl kımılım yatamıyorum ama en azından yemegim felan ayağıma geliyo sen naptın nevar ne yok???[/QUOTE]
Yesilinci transferin hayirli oLsun cnm bebisin sana sImsIki tutunsun insallah dualarimdasin

Yesilinci transferin hayirli oLsun cnm bebisin sana sImsIki tutunsun insallah dualarimdasin[/QUOTE]
Allah razı olsun bu dualar benim için öyle kıymetli kiii

Herzmaan dualarimdaSiniz kizlar inanin tanimadan gormeden bu ozleme hep beraber ortak olduk yillardir tanisiormus gibi ayni dileklerde ayni temennilerde ayni dualarda buluStuk
Rabbim su guzel yagan yagmurlar hurmetine su guzel mubarek gecenin yuzu suyu hurmetine sizleri de evlatlaRiniza kavuStursun evladini caninda tasiyanlara da saglikla kucagina almayi naSip etsin inSallah (amin)

mrb arkadaslar bende eylulde asilama yaptirdim. tuttu cok sukur ama susuk oldu ogrendikten 10 gun sora degerim yukselmedi kanamam vardi bayramda dusuk olmustu cok yogun bi kamamam olmadi ve hala leke seklinde devam ediyo bi duruyo bi arada leke geliyo akinti gibi anlayamadim bi ay oldu normalmi leke olmasi sizce bise iliskiye giriyoruz gebelik olma sansimiz varmi aceba diyolar ya dusukten sora gebelik olma ihtimali yuksek diyolar o yuzden bos gecirmek istemiyom ama aradada be akintilar umutsuzlandiriyo beni yardimci olirsaniz sevinirim

A adakar tekrar tedaviye baslamana cok sevindim insallah bu sefer hersey yolunda gider korkma yeterki bebisine inan insallah hersey dahada güzel olcak gönlûne göre versin rabbim insallah tedavin hayirli olsun

Evet kuzun hos gelmiste wessiz sessiz gelmis valla bende bu sefer transferden sinra dinlenmeyi dusunuyirum, hatta bazen o kadar sikiliyorum ki sabah erken kalktigimda diyorumki transfer olsada yatsam zamanda hic gecmese
Az kaldı transfere bak sonrada test gümü gelse diceksin... Bu defa erkenden yaptırmak yok test dimi kuzummm[/QUOTE]
Erken derken 7. Gun yaptirmamda 10 gun yaptiracagim valla:) 10 gun yillik iznim var sonrada eger pozitif olyrsa rapor alacagim, esim yatip dinleem kosuluyla kabul etti 2. Tedaviyi

E="sabahruzgari59, post: 37606192, member: 614236"]evet canim hastnede yatiorum suan gelmedi daha insallah durur ya biraz daha biraz daha buyusinde oyle gelsin saglikla kucgmza alitiz ins.bebislermizi.sennde transfern hayrli olsin bu sefer yuzun gulsun yesilinci ile.[/QUOTE]
Canim benim amin inşallah bu sefer olur :) , senin bebisinde inşallah daha durur 38 haftada annesine merhaba der, çok dua edicem senin icin, Allahım vakitlice kucağınaversin bbebeğini insallah

umudihar, post: 37605428, member: 505821"]Canlarimmm benimmmmm gyilmaz1982 yesilinci sabahruzgari59
Gylmazim insallh hersey gonlunce olucak. Hersey guzel olcak yesilincimmm bnm 12sini sabirsizlikla bkliyrumm.. Sabahruzgarimmmm pmbuguma iyi bak. Dualarim sizinle. Insallh. Sewiyrum hpiciginizi. Allhim bna hyrli guzel hberlerinizi almyi nasip etsin aminnn[/QUOTE]
İnsallah canım güzel olacak bu sefer, ama sende gel arasında buraya bize hem umut hem moral ol olurum, sende bizim pambukumuza iyi bak

Kuzum eve göndermişti doktor seni bi sıkıntımı oldu?
sabah sancm oldu 5 te belimden girdi asiri akinti vardi dra kostk hemen oda yatrdi bida gondermm dedi hastnede daha iyim ya kuzum iyiz simdi de oyle iste serumlar cok rahtlatio ne kasilma oluo ne sanci buda iyi bisey rahim agzi acilmio bebegn durdgu 1 gun bir gun canim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…