2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlar belim cok agriyo bugun benim sizinde agriyo mu

Kızlar rahim filmini cektirdim fenalardayim ilacı enjekte ederken yalvardim cikartin içimden neolur diye gercekten cok zormuş zeynep Kamilde cektirdim ama gerçekten çok bağırdim teknisyen sevinmelisin dedi sanırım açık oluyor neyse çok şükür rabbime şuanda evime gidiyorum opuldunuZ

canim gecmis olsun neden narkoz vermedilerki

Kizlar benim hic umudum kalmadi artik sanirim problem var ilk gebeligimdeki sorunlar tekrarladi bu kezde dogmauacak bebegim buyuk ihtimal

Canım benim çok geçmiş olsunn, en zor olanı atlattın bence. Beni biliyosun hiç acı vs. bişi olmadı ama her doktor eli de farklı, bünye de farklı. Sonucu ne zaman alacaksın, inşallah temiz çıkacak, bir an önce rapor da çıkacak, başlayacaksın tedaviye. öpüyorum kocaman.

canim bazen benide agrio keskin bir agri Hemde sirt üstü yatamiorum soluma dönemiorum sag tarafim acio ozamn birtek sag tarafa yatmk zorunda kaliorum hafif karnim da agrio
Ya birden bel agrisi basladi bende keskin bi agri kipirdayamiyorum dogru duzgun ama biraz hafifledi ya ters bi hareket yaptim ya da hamilelikten dolayi mi acaba

Sağol canım benim çarşamba günü alıp sağlık kuruluna gideceğim umarim güzel olur hersey.
Ama gerçekten perişan oldum yaa neyse çok şükür atlattim muck şekerim

Arkadaşlar kan sulandirici ignelerinizi hep ayni saatte mi yaptiriyorsunuz bi kaç saatlik sapmalar olabiliyor mu bi de doktorunuz ne dedi bu konuda

geçmiş olsun canım..benimde çok ağrılı geçmişti çocuk felan istemiyorum diye bağırdığımı bilirim üstelik iki defa çektirtmiştim..banada narkoz vermemişlerdi ağrı yok kısa bir işlem demişlerdi..ikinci gittiğim de narkoz istemiştim oradada narkozla yapmıyorlardı mecburen yaptırmıştım..

Aynen canım benim cesaretle girdim ama cesaretim röntgen üzerinde kaldi :)
Teşekkür ederim canım benim Rabbim cumlemize hayırlı saglikli evlatlar nasip eylesin inşallah amin

Arkadaşlar kan sulandirici ignelerinizi hep ayni saatte mi yaptiriyorsunuz bi kaç saatlik sapmalar olabiliyor mu bi de doktorunuz ne dedi bu konuda
Bana doktor bişey demedi ama eczacı hep aynı saatte kullanmaya çalışın dedi. Hergün aynı saatte yapıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…