2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kizlarr canlar bugün 16. Günüm bt hcg 945 ayin 17 sine cagirdi degerim nasil sizce Allah im insallah herkese nasib etsin keseyi görmekte nasib olur insallah hep duam Allah im verirse sanindan vermessen hayrindan dir dedim hayirlisi
Hayirlisi olsun canim rabbim kucagina qlmayi nasip etsin insallah bizlerde tekrar yasariz bu mutlulugu

Canim cok tesekkürler ama tek yumurta transfer edildi 16. Gûn 945 tek olsun hayirlisi olsun :)
tabi ki sağlıkla kucağımıza alalım da tek olsun hiç önemi yok bölünme ihtimali olmaz mı ki ben çok istiyordum ikizlerim üçüzlerim olsun ama galiba tek.. :):)

Kizlarr canlar bugün 16. Günüm bt hcg 945 ayin 17 sine cagirdi degerim nasil sizce Allah im insallah herkese nasib etsin keseyi görmekte nasib olur insallah hep duam Allah im verirse sanindan vermessen hayrindan dir dedim hayirlisi
Canim hayirli olsun Allah keseyi gormeyide nasip etsin insallah

Bide bnm bu denemede yapilan tahlillerim rahim filmi falan ikinci denemede kabul edilmezmi tekrarmi yaptiracaz hepsini

Rahim filmi 1 yıl geçerli diye biliyorum ama tabiki sormak lazım. Ama hormon testleri, seroloji tetkikleri vs. tekrar istenebilir. Bir de her hastanenin işleyişi farklı. Örn. zeynep kamil hiç sperm testi istememiş bir arkadaşımızın eşinden, Dışarıdaki testler yeterli olmuş. Benim eşim 2 kez verdi 15 gün ara ile , 31 Ekim de 3. inş. son kez tekrar verecek.

Raporlu fiyat açısından da çok araştırdım ben ilaçların ve tedavi masrafının %30 unu hasta ödüyor. Gerçekte yaptıran arkadaşlar daha net bilgi vereceklerdir canım. Merkeze göre bu masraf değişebilir diye düşünüyorum. Ben büyük ihtimal cerrahpaşa da yapacağım gibi, son anda sinirlenip yeter artık diye özele dönmezsem

canım hayırlısı olsun allahım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :)

Tatlim 9 haftalik hamilesin ne hiboru ya??? Ben bu denememde degilde onceki iki denememde ya opu oncesi yada opu transfer arasi (tam hatorlamiyorum) kullanmistim hiboru.haklisin yakan bi igne ama niye verdi dr un sana hiboru?
Ya bilemedim tatlim.tup bebek doktorum degil buradaki kendi doktorum soyledi.ben gecen sene bebegimi 38+6 da kaybetmistim.sebebi bulunamadi.bu dr bu yuzden hic riske atmaya gerek yok dedi.hatta genetik tahlilde pihtilasma cikmadi ama hicbirsey icin % 100 diyemeyiz.% 1 bile riski dikkate almaliyiz dedi.tup bebek dr.gerek yok dedi.ay iki guvendigim dr.cok arada kaldim valla

Tatlim sen ne zamana kadar kullanacaksin igneyi.dr herhangi bir bilgi verdi mi ve ne icin verdi igneyi.

Degerim cok dusuk artmis. 306 dan 366 ya cikmis. Herhalde kimyasal gebelik. Bugun 17. Gundu. Dr da umitlenme dedi. Yikildim. Cok uzgunum cok. İlk denemem ama yas 41. İcim sıkıstı. Offfff....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…