2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Kuzummmm bu gidisle sen dogurucan hebise bakican sen gercekmisin dicen:)) inan artik kuzum yaa bebisin sana siki siki tutunmus:))

Hosbuldum, benimde siteye gir kalmadı ya ama merak içindeyim bi bakayım dedim, evet hamileyim ama daha hissedemedim ya:) o yuzden zaten simdi herkes işyerinde hamileyim diye sen sunu yapma, bunu yapma diye davraniyo güzelmiş valla sevdim bu isi de iste inanması zor eşim hala eminmiyiz diyor:)

Yaaa evet boyle parlak parlak gecmislerdi ilk tedavimde:)) daha dun oldum opu. Bugun adet icin ioaca basladim bi 13 gun sonra ilk adetimi olcam insallah. Adet olunca doktora kontrole gidicem
Canım benim maşallah ne çok yumurtan toplanmis, inşallah hepsi dollenir çifter çifter bebeklerin olur

ilginçmiş bekle o zaman canım benden geçti artık Rabbim size yardım etsin iyi haberlerinizi alalım inşallah

Yok kuzum ameliyatlik degiller cok kucukler[/QU
Ayy ins umudiharimmm:) cok telasliyim aksam 8gibi sonucum cikar ins 6gibi igneye gidicem cnku.. ins deger yukselmistir. Ne kadar cok ozledim burayi bi bilsen pazar gunu haber veremedim catladim:) bu site bizi ayirdi
sorma.sormaaa yaa site bizi buldu tadilata girdi hahahahah badana boya yapmislar,... bu 2.kan testin sanirim.dimii aksam haberini ver bize cnm bnmm insallh allhtan hayrlisi guzel haberlerini alirizz canmm bnmmm.uzulmekk yokk..

Kesinlikle katılyorum canım sana , bende alışamadım bi türlü sitenin yeni haline,

Hahahah allh senin iyiligini verain.emi cnm bnmm neguzel iste sana.pek is yaptrmiyrlar.. sewindim.. kalp atisini duy... ozamn gorceksin... ya emin olcaksin..

maşallah maşallahh ,Allahım nazarlardan korusun, diyo hala inanaamıyorum tadını çıkar zorlu günleri aklına getir ve mutlu ol kuzum rabbim sağlıklı sıhhatli kucağına versin inşşalahh ben sizleri duyunca çok mutlu oluyorum umut oluyosunuz bizee

ilginçmiş bekle o zaman canım benden geçti artık Rabbim size yardım etsin iyi haberlerinizi alalım inşallah

Sen bole dedin bak uzuluyrumm yemin ederim nogazima dugum dugum yutkunnamiyrummmmmmmmm allhima hepiniz icin dua ettik biz burda dualar zinciri yaptik.. allhim o kapidan elimizi kucagimizi bos cikarmiucak cnm belki mucize olur. Yumurtaya bile cannn veren rabbimmm ol desin hemn olur... buna inn.. tammii ne olur uzulme.bakk gecen bir arkadas yeni topik acmis.. 7.denemesinde.ikizlerinehamile.. ve cok mutlu ben.iananiyrummmm olacak... olacakkkm olackk.. uzme beni...

Sen bole dedin bak uzuluyrumm yemin ederim nogazima dugum dugum yutkunnamiyrummmmmmmmm allhima hepiniz icin dua ettik biz burda dualar zinciri yaptik.. allhim o kapidan elimizi kucagimizi bos cikarmiucak cnm belki mucize olur. Yumurtaya bile cannn veren rabbimmm ol desin hemn olur... buna inn.. tammii ne olur uzulme.bakk gecen bir arkadas yeni topik acmis.. 7.denemesinde.ikizlerinehamile.. ve cok mutlu ben.iananiyrummmm olacak... olacakkkm olackk.. uzme beni...

Yaaa evet boyle parlak parlak gecmislerdi ilk tedavimde:)) daha dun oldum opu. Bugun adet icin ioaca basladim bi 13 gun sonra ilk adetimi olcam insallah. Adet olunca doktora kontrole gidicem

himm anladm canm tamm . dr rahmni incelick ins. ikinci adetinlede transfern olcak hadi bakalim cabuk gecer zaman.

Ne oluyrrrrrr bu siteyee artikk yeterrrrrr ya errior verip duruyr bn birkere atiyrum 3lere yorum.cikiyr yaa off sikilidim he hevesimde kaciyr....... yaa..

bendede error verio bikere cevpla de umudihar error versede yayinlanio sonra baska sayfaya gec yorumn cikio :) arka arkya basma ondan cikio bi kac kere.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…