2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Tüp bebek kıymetli gebelik olduğu için normal olmaz diyorlar neyse daha çık var dimi:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ewt herseyi sirasiyla dusunmek en guseli... Yanii once keseye sonra kalp atisina odaklan. Sonra olursa benim gibi 3 ay bitsin de bulantilar gecsin diye odaklanirsin. Sonra cinsiyet belli olsun. Isim dusun. Sonraa biras hazirlikk oohhh bi bakmisiz 9 ay bitmis dogumu konusuyoruzx ☺️ama su an daha erkenn..

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Tabiki... Bir sorun olmadigi surece. Bir de cogul gebeliklerde cogunlukla sezeryan oluyor.. Onun disinda tabi ki normal dogum yapabiliris...

Benim ikizim olacak zaten:) hep öyle hissediyorum ama, rüya gördüm 2 tane at gördüm bi beyaz bi kahve, bide bi rüya daha gördüm ikizleri var tüp bebekle oldu oda bana bakıyordu rüyamda tabi bu rüya olyrmu bilmem

Evet ya varya midem nasıl kaziniyo biliyormusun, sizdede oldumu?

Evet ya varya midem nasıl kaziniyo biliyormusun, sizdede oldumu?

Baslarda cok oldu hala da oluyor ama o kismini ac kalmayip 2 saatte bir bisiler yiyerek atlatabilirsin. Bulantilar fenaa. Napsam olmuyorrr... 3 hafta oldu daha da 2 hafta devam eder diyorlar.. En zor kismi bu sanirim hamileligin. Yine de su an bebegimin saglikli oldugunu bana hissettiren tek sey oldugu icin mutlu oluyorum.. Sen de yasayacaksin. Midem bulaniyor kusuyorum diye sevineceksinn.. Hayat ne garip degil mi??? ☺️

Ben hep diyorum zaten kardeşlerinin mideleri çok bulanirdi simdi diyor ayyy Miden bulanmaz inşallah dedim bulansin kusayim hic sorun değil, yeterli bebekim olsun hayırlı ve sağlıklı:)

Bu ruyalara inaniyorum ben yaa ☺️ ben de ilk testimi yaptim 2 gun sonr artan degerimi gordum ruyamda aynisi cikti.. Birebir.. 1192...Keseyi gorecegimiz zaman trk mi cift mi diye dusunuyorduk cunku bnm degerim cok yuksekti. Herkes ikiz mi acaba diyordu. Ben o gece tek ve kiz oldugunu gordum. Teki tutturdum kizi daha gorucez bakalim. Herkes bana oglun olacak diyor ama ben ruyama guvenerek kiz olacak diye iddalasiyorum. Tabii hic fatketmez saglikli olsun yeter ki ama heyecan ve merak iste... Senin de biri kiz biri erkek ikiz gibi yorumladim ruyanii 😉

Tüp bebek kıymetli gebelik olduğu için normal olmaz diyorlar neyse daha çık var dimi:)

Bitanemm sen ona buna bakma simdi niye tupbebek olnlarin bebegini beyin gucuylemi dogurtuyrlarmiss 😹😹😹

Kizzzz sen ikitane koydurmadin diye biliyrumm ikizmi yoksam degerlerin tek gibi gorunuyr ama tabiki allah cc bilir.. Kismetin ne varsa o olur cankusum simdiden adam gibi sana yakin k.d bulsan iyi olur ilk 2.ayina kadar gidersin nuri beye ama sonrasi.. Oyuzdenn arastrmaya basla.. Elifle konustum istersen koyarlar dedi bnde ikitane koydurcam nasip olursa tek yada ikiz.. Saglikli olsunda.. Ayy olsunnn insaalhh su okunan ezanlarin hatrina yaresullah..

Bende ramazan ayinda bebgimi gordum ayni esime bnziyrdu ya masmavi gozler cakir gibi emdiriyrdumm ole guzel bir ruyydiki.. Uyndim kucagimda ole bir hisstmisimki.. Bombos tu aglamaya baslamistimm allhim yuzumuze gulsun artikk 😢😢

Bende ramazan ayinda bebgimi gordum ayni esime bnziyrdu ya masmavi gozler cakir gibi emdiriyrdumm ole guzel bir ruyydiki.. Uyndim kucagimda ole bir hisstmisimki.. Bombos tu aglamaya baslamistimm allhim yuzumuze gulsun artikk 😢😢

Senin bebis de mavi gozlu olcak demek kii 😊 dedigim gibi inaniyorum bu ruyalara... Sana da ramazan sonrasi geliyorum demis bencee ...

Koydurmadim ama hep öyle görüyorum, hatta ben transferden önce istiare yaptırdım yengeme oda eline yeşil beyaz 2 poşet almıştı rüyasında, aman olsun da 2 tek farketmez ama 2 görüyorum iste, ben bizim hastanede bi Dr var ona giderim diye düşünüyorum, arkadaşım var k. Doğum Dr u hatta yarin beni gezmeye götürmeyi teklif etti kutlayalim diye ama bugün nöbetçi dedim yosun geçer başka zaman gidelim, göz Dr var oda diyoki benim birsiru k.doğum Dr arkadaşım var birine gideriz birlikte bakalım ne yaparım bilmiyorum:)

Merhaba hanımlar.31 temmuzda transferim gerçekleşti 5.gün transferi oldu yarın tahlil günüm heyecanlıyım.idrar testi yapsam mı merak ediyorum çok

Cnm hayirli olsun. Insallah gusel haberler alirsin. 1 gece daha dayan kan ver canim yaa bazen cikmayabiliyor idrarda.

Ya olumsuzum zaten korkuyorum idrar testine. Kanı beklicem sanırım yarın inşallah güzel haber alırım.Allah hepimizin yardımcısı olsun🙏

Senin bebis de mavi gozlu olcak demek kii 😊 dedigim gibi inaniyorum bu ruyalara... Sana da ramazan sonrasi geliyorum demis bencee ...

Hahaha bilmiyrumki cnmm cokkk gordum ole ama dualarin aglamarin etkisinde kaldigim icin gordugumu dusundum ben hep.. Ne diyim allhimdan hayrlisi..
Gecen gun esim yilda yurrken birden bir amca onunu kesmis demiski oglum cok derrtlisin demis.. Sorma amca demis.. Merak etme senn 2ewladin olcak demis.. Esim soka girmis.. Sinrda esime tesbih vermis.. Gitmis.. Bana anltii somrada hayrlisi ddim insanogluyuz iste herseyden umut bagliyruzz😢 allhim ne verrse hayrlisini veesin..👼👼👼🐥🚼🚼🚼🚼

İnsallhhh cnmm bnmm allhim gonlune gore versin tatlimm hayrli ewlat olsunn ohh etrafin k.doguncularla dolu..

H.g canim topigimize insallh guzel sonuclar aliriz biz idrr testlerine karsiyiz.. Bnce kn testi yaptr cnm yinede sen bilirsinn hayrli hberlerini bekliyruz.. 🚼🚼🚼💜

H.g canim topigimize insallh guzel sonuclar aliriz biz idrr testlerine karsiyiz.. Bnce kn testi yaptr cnm yinede sen bilirsinn hayrli hberlerini bekliyruz.. 🚼🚼🚼💜

Hoşbuldum😄 ya zaten idrar testine cesaretim yok.moralimi bozar falan kafam karışsın istemiyorum daha fazla.zaten belirtileri takip etmek falan yeterince karıştırdı kafamı.Allah yüzümüzü güldürür inşallah .sabır...

En iyi karari vermissin cnmm allhim sabir selmet versin hpicimizeee amin cnm allhim dualarimizi kabul etsinn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…