2014 Agustos&Eylül ayında tüp bebek yaptıracaklar..Birbirimize umut olalimm..

Canlarim benim sonuc negatif .. rabbim sizin yuzunuzu guldurur insallah. . Bugun 8. Gunumdu tamamen negatif dusunmek istemiyorum ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

canım çok erken değilmi 2 gün sonra bidaha yaptır derim ben

Ay canim benim umutlanmak istemem ama hemen o cizgi cikti. Daha onceki aylarda da yapmistim hic boyle bi cigi gormemistim. Ustelik daha da belli testte. Resimde pek belli deil. bugun baktiririm belki kanda. Heycanlanmama gerek yok:)

hadi bakalım ikinci hamile haberi de gelsin

Ne kadar meraksizsin ya:)

Gorusmeyemi gittin ttlim simdi ne durumdasinnn hadi hayrlisiii ttlimmmnnmnnnn bnde sni sewiyrummm dualarini esirgeme insaallhh ttlimmmm🐥🐔🐥🐥🐥🐞

Oyy kıyamam kuzuma vala iyiki varsınız iyiki sizlerle sevincimide üzüntümüde paylaşıyorum💕🐔🐣🐥🐤yok kuzum tedaviye başladım ilk iğnemi yapıcam bugün Allahın izniyle 1 aya hamileyizzz yazarız inşallahhh🙏👯💃🐥

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ayyy ayyy amnda amn bismillahirahmanirahim igneye gelctinn sukur.. Armizda.. 5gun faln olcak snirim ttlim insaalh allhimm bebslerini kvustrsun bu hasretlik bitsinn artik..🐠🐠

Aneeemm :)) bn mi meraksiziiimm:) sonuctan korkuyorum negatif cikarsa die

Uzulme cnm bnm olsada olmasada.. O sonucu bir sekilde gorceksin.. İnss pozitiff pozitif gelirsinn ttlimmm dualarimiz allha zincir oldu.. Kapisindan kovmasinn bizi..

İyi bakalım allah sağlıkla evladını kucağına almayı nasip etsin, nerede yapacak doğumunu biliyor musun?

Canim nuti beyi cok istedi ama uzak kadikoyde.. Elif umraniyede oturuyr muhtemelen oralarda bir hastnede d.ogum yapar..

Canlarim benim sonuc negatif .. rabbim sizin yuzunuzu guldurur insallah. . Bugun 8. Gunumdu tamamen negatif dusunmek istemiyorum ...

Allah sabır versin canım zor bir süreç inşallah bi daha ki denemende kavuşursun.. Bu kaçıncı denemen ve sorun neydi sizde canım ?

Canım benim üzülme sakin, 12 gün değeri artanlar olabiliyor ne diyeceğini bilemiyorum çok üzüldüm

Ben.sali gunu takrar test yaptiricam .. insallah yukselir ...

Canim nuti beyi cok istedi ama uzak kadikoyde.. Elif umraniyede oturuyr muhtemelen oralarda bir hastnede d.ogum yapar..

Acaba kadıköyde doğum ne kadar, merak ettim çok erken ama :) allah bi nefeste kurtarsın dicem ama sezeryan olacak sanirim

Allah sabır versin canım zor bir süreç inşallah bi daha ki denemende kavuşursun.. Bu kaçıncı denemen ve sorun neydi sizde canım ?

Esim de varikosel var . Bir yillik evliyiz. 11 yumurta toplanmisti . 6 tanesi birinci kaliteydi. 6. Gun biz yumurtalari donduralim dedik ama sadece bir yumurta kalmis. Digerleri cope dediler. Ve bigun 8. Gunumdu ve sonuc 1 bile degil. Sali gunu yine test yapicam...

Ben.sali gunu takrar test yaptiricam .. insallah yukselir ...

İnşallah canım ben kendi değerin 30 çıkınca baktım düşen varmı diye bakinirken birkaç kişi 9. Gün 0 di 12. Gün artmış değerler yazmışlardı, üzülme sakin olurmu

Umudumu kaybetmemeye calisiyorum... dua ediyorum surekli ..

Kizlar 5 inde bana da 2 embriyo transferi yapıldı ,şimdi heyecanla sonucu bekliyoruz :17 ağustos test günü :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…