2014 Agustos ayı hamiş olmak isteyen anne adaylarının muhabbet topiği

Kızlar kahvaltı hazrlıyorm bi yandan bi yandan da buraya yazıyorum :) bu sabah çay yapmadım cocuklugumdan sonra ilk defa bi sabah süt icecegim hic saglıklı beslenmiyorum ben ya bende cocukmu tutunur 😃 tövbe est.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhabalar ben 27 yaşındayım 8 yıllık evliyim 7 yaşında bir oğlum var 3. Aydır 2, bebeği istiyoruz. geçen ay kimyasal geçirdik tüm hayallerimiz suya düştü varligina çok alismistik :KK43:

En kısa zamanda oglunuza bir kardes verir rabbim ins :)

Yaa iç yumurtaları da geliştir mis ben içiyorum hem tok tutuyor kız :-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ay bende mi bu sabah sut icsem napsamm :)) iyk nefret ederim suttende ya! :KK43: :)) :))

Soğuk soğuk iç tatlım bu sicaklarda iyi gider.gece icme valla cok gaz yapıyo :-D

Kızlar birşey soracağım aranızda sigara içen varmı ben bebeğe karar verince bırakmak istedim ama olumsuz denemelerden sonra tabi strestende birakamadim.ama bir bebeğim gelsin birakacm.siz de durumlar ne

Kızlar birşey soracağım aranızda sigara içen varmı ben bebeğe karar verince bırakmak istedim ama olumsuz denemelerden sonra tabi strestende birakamadim.ama bir bebeğim gelsin birakacm.siz de durumlar ne

Ben içiyorum canım bırakmaya çalışıyorum paket almıyorum 1 haftadır off çok zorlandım ama... kendi sağlığımız için birakmamiz lazım ama nasıl olacak bilmiyorum. . Hamile kalırsam diye azar azar alıştırmaya çalışıyorum kendimi :what:

Herkese merhaba :) bizde 9 aydır deniyoruz ama henüz hamile kalmadım. Artık o kadar umutsuzum ki aylardır folic asit kullanmıyorum :KK43: haftaya doktora gidicem tüpler mi kapalı acaba diye baktırıcam, tabi bi de eşüm için yapılması gereken testler varsa onları da yaptırıcam. Rabbim isteyen herkese hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin. Aminnnn

Aynen canım çok zor sen gene azaltmissin Tebrikler

Soğuk soğuk iç tatlım bu sicaklarda iyi gider.gece icme valla cok gaz yapıyo :-D

Ay yok ya icemem ben sut falan :$ bol bol peynir yogurt tuketir karsilarim onu :))

O zaman hergun bir kase dolusu yoğurt yiyin tamam mı kuzucuklarim.ne kadan anaç biriyim :-D hemen ana olmam lazım.

😆😆 ben de sabahları soguk soguk iiciyorum en son gece ictigmde hastanelk oldm gaz yuzunden bidaha tövbe geceleri icmem

Ben sigara kyllanmıyorm kızlar sizde en kısa sürede bırakın kızçelerim bebeginiz icin :KK43:

İnşallah canım. Sende neler var sabah sağ kasigim pek ağrıdı miden falan bulanıyor mu

bende varım ağustosa umut bağlayan bayanlar. 6 ay deniyoruz bu ay dr. kontrolünde deniyoruz bakalım sonuç ne olacak.

Bat ne zaman canım hoşgeldin bu arada

Şu sıra yumurtlama gunlerin heralde

X