2014 Ağustos Anneleri

Merhaba arkadaşlar.
Ben bugün itibariyle 38+3 günümdeyim .iki gündür belime ve kasıklarıma ani ağrı giriyo şiddetinden kıpırdıyamıyorum salı günü sezaryana girecektim .bu yasadığım ağrı sancı gercek mi yalancı mı merak ediyorum doğuran ve doğuracak olan arkadaslar sizlerde böyle şiddetli sancı cekiyormusunuz .bu arada bazı arkadaşlar telefondan girilmiyor demiş ben şuan telefon dan yazıyorum.giremeyenler neden giremiyor ki acaba indirilmesi gereken bir proğram mı var?beklemeyip yönetime bi sorsanız daha iyi olur bence.

Kızlar merhabaaaaa ben doğurdum 8 ağustosta .paşa 12günlük oldu bile.ama 5 gündür geceleri sebesiz yere mızırdanıyor.meme aranıyor gibi yapıyor.emİrdiğim halde.ama bu seferde 2 emiyor sonra bırakıyor

kızlar merhaba ..
ben allahın izniyle 05.08.14 saat 15:49da ata'mı dünyaya getirdim.
doğumum spinal oldu. bebeğim 50cm 3300gr dünyaya geldi. fakat 10 gün yoğun bakımda kaldı bebeğim. dünyam başıma yıkıldı. ama allahıma binlerce şükürler olsun atlattık. şimdi uyuyuor kuzum gayet sağlıklı. akciğer solunum problemınden dolayı yattı yoğun bakımda.
hepinizi öpüyorum. doğum yapmayanlarrrrr allah yardımcınız olsun. çoook güzel bir duygu ççoookk.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…