2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkurler canım rabbım hepımızın gönlune göre versın cok rahatladım cok teşekkurler pazartesı bakalım degerımı hemen paylasıcam senle bakalım noluyo

hadi hayırlısı canım.. o duyguyu çok iyi biliyorum.. korku, heyecan, mutluluk.. ama hiç korkma o minicik şeyi sana gösterecek inşallah doktorun.. ben de dua ederim.. iyi haberlerini bekliyoruz..

Canım benim çok sağ ol duan için. Allah seninde bebeğini sağlıakla kucağına almayı nasip etsin.

Gördüm miniğimi pıt pıt atıyordu kalbi. Yerim onu bennnnn

Nasıl mutluyum anlatamam ya darısı daha kalp atışını görmemiş olanların başına. Vede kesesi minik olduğundan görememiş olanlara.
Miniğim benim nasılda pıt pıt atıyor o minik kalbinn
Allahımmm mutluluğumuzu daim etsinnn

Canım benim çok sağ ol duan için. Allah seninde bebeğini sağlıakla kucağına almayı nasip etsin.

Tebrik ederim darisi basima ay bir haftam gecmek bilmiyor haftaya cumaya benimde randevum var

Canim birsey sorucam kac haftalikdin birde son adet tarihin ne zamandi ?

bnm daha yerleşmedımı o zmn dusuk cıktı offf kafayı yıcemmm:44::44::44::44:

bnm daha yerleşmedımı o zmn dusuk cıktı offf kafayı yıcemmm:44::44::44::44:

cnm hemen kötü düşünmee döllenme tarihide önemli doktor kontrol etmeden bilemezsin herkese göre bu değişiyor. Moralin bozulsun die söylemedim ( bence bekle 2 gün geçsin yine baktır beta hcg ondan sora doktora gidersin... kendinide strese sokma ben 1 aylıkken 59 değeri olan sora hızla yükselen kişileride okudum geçen gün...

Ben henuz duymadim kizlar inanin hergun stres yapiyorum ya bir aksilik olursa diye Allah korusun cok heyacanliyim coooook

sercemmmm cnm nasılsınnn? öyle düşünme güzel düşün güzel olsunnn lütfen... hem duyucaksın miniğinin pıtpıtlarınııı :)
orda böle minnoş minnoş takılıyoooo :)

bılıyorum tatlm o yuzden solemedıgını ne bılım valla bnde degısen tek sey hormonlar herhalde hemen aglıorum pzartesı yaptırıcam bakalım

Ben henuz duymadim kizlar inanin hergun stres yapiyorum ya bir aksilik olursa diye Allah korusun cok heyacanliyim coooook
stres yapma cnm sende son adet tarıhımız aynı gıbı bende daha kalp atısını duymadım telas yapma keseyı gordum sadece onumuzdekı hafta çarşamba yada perşemde gıdıcem tekrar doktora acele etmıyorum ne hıkmetse bu gebelıgımde cok rahatım anlayamadım kaygım yok hala saka gıbı gelıyo dun oglumla kolbastı oynarken buldum kendımı :))) annem heyyy delı kızım ıstersen fazla hoplama ordada bı tane var hatırlatırım dedıde kendıme geldım kaptırmısım kendımı farkında degılım :18:

bılıyorum tatlm o yuzden solemedıgını ne bılım valla bnde degısen tek sey hormonlar herhalde hemen aglıorum pzartesı yaptırıcam bakalım

yaa lütfenn ağlamaaa amaaa :2: bak çok üzüldümmm... bence iyi olucak değerlerin yükselicek.. belkide dediğim gibi geç döllenme olmuş olabilir ben ateş ölçtüğüm için çatlama ve ilişki günümü biliyorum 1 aralık.. belki senin geç çatlamıştır yumurtan bnm 16. günde çatladı senin 20dir.. herkese göre çok değişiyorr bu olaylar...

hazan kalp atışını duydukya ben rotayı cinsiyete çevirdm ,çok merak ediyorum en erken ne zaman öğreniriz acaba 3. ayda olabilirmi ?

Erkek bebek erken zamanda belli ediyor kendini genelde. Arkadasim 3 aylikken ogrendi oglu olcagini :) bizim 3 ayin dolmasina da 5 hafta kaldi insallah :)

uzulme özur dılerım cnm ya ıns ıyı olur bnm ılıskı gunum 4 aralık o zmn gec mı olcak ne tuhaf bısey cnm ya bnm de uygulama ındırdım tlfona bırlıkte olmam gerek gunlerı soledı ole tuttu bnmkı de

ıns dedıgın gbı olur cnm ya pazartesı burda olcanmı yapınca yazarım yıne

tatlım bnm tamam ozaman işte seninkisi benden sora 2 günde 2 katlandığını düşünürsek eğer nerdeyse 4 gün var gibi o yüzden normal yani üzülme sakın..
p.tesi burdayım mutlaka yaz ama sakın ağlayıp kendini üzme.. bebeğin seninle inanıyorum ben...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…