2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Evet güzel ama çok yorucu gerçekten. Birde sürekli ayaktayım dinlenme fırsatım olmuyor pek ((( bendede var aynı problem yemek yedikten sonra şişkinlik oluyor. Ben az ama sık yiyorum o zaman şişkinlik çok olmuyor.

Tam minik desene :) bana doktorum birtek ıhlamur verdi başka bitki çayı içme dedi. Nar meyve olarakta mı tuketmeyelim ama çok güzel ekşi ekşi :)))

Bende reflüde var az ve sık yemek gerekiyor. Birde her öğün yoğurt süt yada ayran tüket gerçekten çok yararı oluyor.

Benimde bayadir yaniyo ama soyle bir dusundugum zaman gidalardan oldugunu anliyorum.mesela ben kizartma tarzi borek tarzi ve portakal suyu falan ictimmi fena :)

Canım dikkat ediyorum, yine devam.
Dün akşam ne var ne yok çıkardım, afedersiniz, sonra peynirli tost yedim, birkaç dilim salatalıkla beraber, yatmadan da biraz yoğurt yedim yattım, gece yanmaya uyandım yine...
Yaşam kalitem düştü, moralim çok bozuk, iş yerinde işlere adapte olamıyorum...

benim henüz öle şeyler olmadı yemek yedikten sonra acaip bi şişkinlik hissediorm çok yemiorm aslında ama anlamadım... bide çok midem yanıooo zaten reflüm var normaldeee şimdi daha da arttı
bakalım daha neler görücez yaşıcaz? ama Allah herkese sağlıklı kolay güzel hamilelik nasip etsin

Benim göğüslerim ağrıyo sürekli ya. Büyümesin benimkiler kocaman zaten
ayy gebelıgın bana gore en gusel tarafı gogus buyumesı keske hep oyle dolgun ve sert kalsalar ben 80 beden gıyınıyorum normalde gecen gebelıkte 90-95 olmuslardı :))) sut bezlerı calıstıkca buyur ne gusel

sanırım seninle aynı dönem hamilesiyiz sen kanda baktırdın mı? değerlerin kaç ?

o oluyo tatlım ya bendede reflu gastrıd daha baska adı nedır bılmıyorum normaldede var
sımdıden basladı yanmalarım sende az oncekı arkıdıse yazdıgım ılacı doktoruna sorup kullanabılırsın ben cok faydasını gordum

gebelık bana yarıyo sankı kendım kg almıyorum toplamda 6-8 kg arası alıyorum doguma kadar doguruncada eskı kgdan zayıf oluyorum...

66 kg ıle gebe kaldım bakalım kacla dogurcam yemeklerle aram yok ılk bebegımde bu sebepten kasık kadar dogdu galiba 2860 gr dogmustu 38+3 de normal yol ıle dunyaya getırdım

ayy gebelıgın bana gore en gusel tarafı gogus buyumesı keske hep oyle dolgun ve sert kalsalar ben 80 beden gıyınıyorum normalde gecen gebelıkte 90-95 olmuslardı :))) sut bezlerı calıstıkca buyur ne gusel

Oh sana göre hava hoşmuş Bende 85 giyiyorum yaa. Bazende 90... Benimde 100 falan olur herhalde. Benden önce gider heryere artık göğüsler:)

onlarınkinle bizimki tutmuyor. benım 33günde bir adet görüyorum benım hesaplama göre şuan 8+6 ama normal ustrosyonda 7+6 yız bugun. geç ovalasyon olmuş. gecen gittiğimde ultrosyonda 6+6 dı 0.88 di. senınde 7+0 sa aynı boyutlarda bebişimiz ama şuan bizimki 1 hafta önde :)

Gastirid yoktu canım, yanma şikayetim normalde hiç olmazdı. Ama gebeliğin 7. haftası başladı, inanın dayanamıyorum, rapor alıp eve gideceğim sanırım, ama evde de geçmiyor ki. o ilacı sorayım doktora bi, ne diyecek bakalım.

ayyy bnmde felaket hatta ilk öyle şüphelendim çok midem yandı sora gece uyanıp kustummm ara ara yanma devam ediyor
walla ama bende de reflü var işte ona yormuştummm bilmiyorum dikkatte ediorm yediklerime aslında :S

Oh sana göre hava hoşmuş Bende 85 giyiyorum yaa. Bazende 90... Benimde 100 falan olur herhalde. Benden önce gider heryere artık göğüsler:)
ayy ole deme kadının ırı goguslusu eyıce olur derler ben severım sıkıntı yok yanı
sonrasında emzırme donemınden sonrası kotu oluyo bırı şama biri bahdata bakıyo :)))
portsuk memeler :)))cıncıklara takke hesabı

tamam canım benim soriyimde kullanıyım bari umarım bende çok kilo almam aynen 66 ile gebe kaldım :))) ama 15 üzeri kilo almaktanda çok korkuorm açıkçası
2860 az değil ki ama bence normall :S ayy ne güzel 2.ye anne oluosunnn kardeş candır zaten :) bnm ilk bakalım...

canım sor ve kullan dua etcen bana varmıs yokmus anlamıyosun bıle yan etkı yok ılacta uzerınde yazıyo zaten gebelıkte kullanılır dıye
ınsallah derdıne derman olur anlarım guselım bızzat 9 ay yasadım agzımı acsam kola kapagı acar gıbı fıst sesı cıkardı agzımdan pokemondakı chrezard gıbı hıssedıyodum kendımı

ınsallah normal kg alımı 12-14 arasıymıs doktorum demıstı sende anormallık var once kg verıyorum sonra kg alıyorum ben garıbım bunye meselesı ıstem dısı bılerek degıl yaptıgım tıksınıyorum herseyden gecen gebelıgımde o neydı ya aserdıgım tek sey lımondu 2-3 kg lımon alıyodum gunde 3-4 lımon yemesem olmuyodu sekerleyıp sekerleyıp yıyodum mandalına gıbı :))) lımonda zayıflatmıs olabılır bu gebelıgımde sımdılık canım tatlı arıyo gıbı yedım eksıyı dogurdum hakkıyı yıycem tatlıyı dogurcam ayseyı

ya oglusumun papucları dama cıkacak kuzummm olurum annem abıdemı olcan sen

Son düzenleme:

Sağol canım ben onu hemen sorayım vakit kaybetmeden o zaman..

canım bende aynı şeyleri yaşadım 2 gebeliğimdede 7 haftaında kalp atışı durdu 9 hafta da farkedilip hemen kürtaja alındım.
ama şimdi 10 aylık bir bebeğim ve yine hamileyim. Allahın izniyle sende meleğine kavuşacaksın. üzülme desemde biliyorum üzüleceksin ama ne kadar kendini toplarsan o kadar cabuk iyileşirsin. birde dr un bir neden böyle oldugu hakkında birşey söyledimi. ben bir sürü test rahim filmi falan yaptırdım. herşeyim temiz çıkmıştı. sonra tekrar gebe kaldıktan sonra asprin içmeye başladım ve sıkıntısız bir gebelilk geçirdim. umarım anlattıklarım biraz olsun seni rahatlatmıştır.

limon mu? ay çok değişikmişşş wallaa... ayyy oğlun kaç yaşındaydı peki? inşallah bir kız kardeş gelir
benimde kendim için hep oğlan doğuyor içime ama kız istiyorum gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…