2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım benim cok gecmiş olsun ne zor durum yaa bende senin gibi cok korkuyorum ilki senin bebegin gibi kalbi durdu kaybettigim icin belki boş degildir bir kez daha baksın bakalım inşallah sorunsuzdur allah yardımcımız olsun her belirti varmı canım hamilelikle ilgili yoksa dahamı farklı oluyor bende henüz gitmedim bakalım bende endişeliyim

loreeee sakınn temizletmeee sabret bekle tabi bünyende bir zarar oluşturmadığı süerece .. benim arkadaşımın bebeğini alacaklardı başka bir doktora gitti gelişmemiş dedi sadece ve bol bol su içerek bol bol beslenerek bebek kendine geldi ve tutundu moralini yüksek tut ve besllenmene ve sıvı tüketmeye dikkat et meyve sebze sağlıklı şeylerle tabiki inşallah bir şey olmaz rabbim sana onu bağışlar

loreee ve kız bebekse geç canlanır derler tek doktora gitme biraz dikkat et sonra iki doktora görün inşallah boş değildir

arkadaşlar merhaba , bende ağustos annesi olacağım inşallah :) sizlere bir şey sormak istiyorum aranızda adetinin 7. günü hamile kalan var mı tani adetten hemen sonra ? bir arkadaşım için soruyorum şu an biraz aklı karışık

Ateşim yok çok şükür,inşaAllah geçer canım,çok teşekkür ederim...

benimde öyle oldu iki ay önce ilki 6 haftalık düştü, şimdi bende bekliyorum benim de ilk kese ölçüm 8mm di 10 gün sonra 12 mm oldu yolk göründü ama gerekenden büyükmüş kese de 7+1 olması gerekirken 5+3 göründü haftasonuna kadar beklicem bebiş görünmezse alıcaklar

inş. benim gibi olmazsın mide ağrısı,kbızlık çok. biran önce hastalığı atmaa bak üstünden

Canım kabızlık sıkıntısını bende çekiyorum,yanlız muz,ayva gibi kabızlık yapan mevaları yedikten sonra üzerine bol su içersen tam tersi bi etki yapıyor bağırsakları rahatlatıyor tavsiye ererim :)

nasılsınız hamişler :) nasıl gidiyor hamilelik :)
benim artık herkese gebeyim ben geebeeyim gebeyim gebeyim diyesim var :) mide bulantılarım ve koku azaldı dünden beri.. herşey herkes her varlık nasıl da kokuyordu son iki haftadır anlatamam. yemek yapmak, yemek yemek, insanlarla iletişim bile çok zor geliyordu. dünden beri iyiyim çok şükür. kokunun olmayışı ne güzelmiş Allah'ım çok şükür dedim..
bugün araç kullanırken ilk kez ağız dolusu küfür ettim. çift şerit duble yolda giderken yanımdaki araç sahibinin önündeki araç yavaşlayınca, arabasını benim aracımın üzerine kırdı!!! o kadar korktum ki anlatamam. o fren anı, korna sesleri, uuuff çok fenaydı. resmen Allah korudu. ilk kez kendi canımdan önce bebişim geldi aklıma, ya ona bir şey olursa fikri. Allah korusun onu bana bağışlasın inşallah.. camı açıp kornaya basıp avaz avaz küfür ettim...
neyse..geçti çok şükür..
hiç aş ereniniz oldu mu?? bizim orada yapılan yöresel bir şey var ağzımın suyu aka aka onu isttiyor canım ama sanırım gebelikle ilgisi yok, onu hep çeker canım :) adını yazmıyorum günahınıza girmeyeyim :)
umarım hepiniz iyisinizdir, bebişleriniz de çok iyidir.. öpüldünüz :)

Kizlarrr ciktik doktordan.. Gorduk bebisi.. Bir kac saniye olsa da kalbini de dinledik.. Simdi cepten yaziyorum ayrintilari sonra yazicam.. Darisi bebisini gormeyenlerin basina.. Dua eden herkese coookkk tesekkur.. İyi ki varsiniz..

Kizlarrr ciktik doktordan.. Gorduk bebisi.. Bir kac saniye olsa da kalbini de dinledik.. Simdi cepten yaziyorum ayrintilari sonra yazicam.. Darisi bebisini gormeyenlerin basina.. Dua eden herkese coookkk tesekkur.. İyi ki varsiniz..

tebrik ederim canım çok sevindim herşeyin yolunda gitmesine :)

Gözün aydın canım darısı bizim başımıza inşallah alttanmı baktırdın

Teyzeleri, ben de dün gördüm sonunda :) O kadar stres yapmıştım, belki hatırlarsınız. Çok da korkmuştum kahverengi lekelerden dolayı, ama doktor hiç umursamadı bile. Boşuna korkmuşsun bunların bi önemi yok dedi. Ultrasondan baktık, kesemizi gördük. Vajinal ultrason yapmak istemedi, her ihtimale karşılık. Salı günü bi aksilik olmazsa okuldan izin alıp sabah aç karnına gidicem. Kan tahlili isteyecekmiş, bir de haftaya görürüz artık bebişi dedi. Kalp atışlarını da duyarım inşallah. Günde bir tane içmek kaydıyla folik asit de yazmış. İnşallah bu folik asit sayesinde dünyanın en zeki bebeklerini doğurucaz :)

canım nasılsın?
aldın mı dr. dan randevu?

Aldım canım cumartesi gidicem yarında devlette testt yaptıryım diyorum bende guatır vardı bide özelde tuzlu oluyor yaaa o testtleri götürüm bu arada insanbul var yaaaa bu gün test yaptı oda hamileeee listeye al beni der yarın sana kan tahlili yaptıkdan sonra müjdemi vereyim

canim benim tebrikler annesi darisi basimiza birtanem ay haftaya cumaya kadar bende gidicem insallah o pitpitlari duyarim bende cok sevindim))

Tebrikler canim evet folikasit bende iciyorum gun 1tane ay cok heyacanliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…