2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

kızlar bende bugün kalp atışlarını duydum kesede büyümüş herşey yolunda dedi doktor,benim kabızlık ve gaz sounum vardı onları söyledim,kabızlık için şurup verdi...bide 2 gün önce hafif bi kahverengi leke geldi onuda söyledim tekrarlarsa haftaya gel kırmızı gelirse hemen gel dedi , progestan verdi öyle b dahaki gdişim :KK52:3 hafta sonra olucak..

Günaydınlaar,
Dün kan testi yaptırdım beta hcg değerim 761 çıkmış. bana düşük geldi bi üzüldümmm.. sora baktımm araştırdım biraz normal gibide gözüküyor. Anlamadımmm. Sizinkiler 4 haftalıkken kaçtı biliyor musunuz???
Canim hayirli ugurlu olsun insallah :) benim bhcg bugun cikicak.kendi istegimle yaptirdim yukselise bakmak icin sanirim tarihlerimizde ayni seninle bir bakarsin artik.fakat kisiden kisiye degisir bunuda unutmamak lazim.
selam kızlar bizide aranıza alırmısınız???
beklenmeyen bir anda küçücüğümün haberini aldım belki kocaman bir umut olacak ailemize...
3 aydır duzensız adetlerım mevcuttu 15 gunde bır olan bu ay ıse 10 gun gecıktı ...Korundugumuz ıcın aklımın ucundan gecmeyen tek seyde gebelık oldu...Kist miyom için doktora gittim kist ararken mınıgımın kesesını gördum :KK5: hiç bu şekil bir tepki verecegimi düşünmemiştim nasip kısmet rabbımın bır bıldıgı elbet vardır 2.bebeğim olacak allah nasıp ederse son adet tarıhım 07/11/2013
Listede kendımıde gormek isterim
Canim ne guzel allahim bir hediye yollamis size hayirli gebelik dilerim hayirli evlat olsun insallah :) hosgeldin .

kızlar bende bugün kalp atışlarını duydum kesede büyümüş herşey yolunda dedi doktor,benim kabızlık ve gaz sounum vardı onları söyledim,kabızlık için şurup verdi...bide 2 gün önce hafif bi kahverengi leke geldi onuda söyledim tekrarlarsa haftaya gel kırmızı gelirse hemen gel dedi , progestan verdi öyle b dahaki gdişim :KK52:3 hafta sonra olucak..

Hayirli olsun canim :)) bebegin boyu ne yaziyo ultrasonda? Benimki 5 mm, seninle son adetlerimiz ayniydi ama gec dollenmeymis benimki o yuzden degistirdim ben dogum tarihini :)

arkadaşlarrr bende bugün hamile olduğumu öğrendim.plansız süpriz gelen bir bebek. ayrıca ikinci bebeğim . 1 tanede 10 aylık bir bebeğim var. son adet tarihim 19.11.2013

Canim hayirli ugurlu olsun insallah :) benim bhcg bugun cikicak.kendi istegimle yaptirdim yukselise bakmak icin sanirim tarihlerimizde ayni seninle bir bakarsin artik.fakat kisiden kisiye degisir bunuda unutmamak lazim.

Canim ne guzel allahim bir hediye yollamis size hayirli gebelik dilerim hayirli evlat olsun insallah :) hosgeldin .
amın canım tesekkur ederım hoşbulduk
arkadaşlarrr bende bugün hamile olduğumu öğrendim.plansız süpriz gelen bir bebek. ayrıca ikinci bebeğim . 1 tanede 10 aylık bir bebeğim var. son adet tarihim 19.11.2013
hayırlı olsun canım senın ılkı benımkındende kucukmus amanınnı allah yardımcın olsun

Yok kullanmiyordum canim. 3.kahverengi leke gelmesi sonrasinda basladim. Sen niye oyle erken basladin acaba?

Ben internette okumuştum gebelikten önce kullanıldığında rahmi gebeliğe hazırlıyormuş bu ilaç rahim kalınlığı açısından gebelikten sonra da bebeğin tutunmasını kolaylaştırıyormuş sanırım bu yüzden verdi o zaman.

Benim gibi erken başlayan pek duymadım bende o yüzden tedirgin olmuştum ama şuan bu bilgiye inanmak istiyorum tabi :)

merhaba cok tatlı hamiş arkadaşlarım:KK3: ne güzel kiminiz kese görmüş kiminiz kalp atıslarını duymus meleklerinin.....allahım kucagınıza aldırsın inş.......bebişlerinizin evliliğini anne baba olduklarını görün inş:KK16::KK16::KK16::KK16: bende melegimi bekliyorum inanıyorum ki bu ay gelecek bebeğim.....sizden ricam benimde bebişim olması için 1 tane ayetel kursu okuyup dua eder misiniz???????

hamişlersiniz dua larınız kabul olur rabbim banada hayırlı evlat nasıp eder.......zaman ayırıp okudugunuz için tesekkür ederim :KK54::KK54::KK54::KK54:

hehe yaptım saf ben muhtemel dogum tarıhının senesını 2013 de bırakırsam ne olur gozukmez tabı bu durumda dogurmus olurum :KK9:

X