2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben ultrason için 7. haftayı bekleyeyim diyorum. geçen sefer 4. haftadan itibaren 9.haftaya kadar 4 kez girmiştim, sonra kalbi durdu vs vs..daha sakin olmak istiyorum. ama çok sıkıntılıyım bugünlerde. :KK43:

EGEM6410 dualarimi ettim lutfen uzme kendini..Kizlar yazamiyorum cvp.ama hepsini okuyorumm kalbim sizinle gozumde sizde.kendimi bitkin yilgin hissediyorum tuslara dokunmak bile yoruyor beni lutfen kizmayin okuyor gidiyor demeyin begeniyorum ama hii.enerjimi bulur bulmaz cenem dusucek.sizi seviyorummm

sağolun kızlar... bir heyecan sormayın gitsin... inş. hayırlı haberlerveririm yarın....
insallah sen beni gorseydin dr kalbi atiuo ded
I onu seyrettigim yerde gozumden yaslar suzuldu..
ben ultrason için 7. haftayı bekleyeyim diyorum. geçen sefer 4. haftadan itibaren 9.haftaya kadar 4 kez girmiştim, sonra kalbi durdu vs vs..daha sakin olmak istiyorum. ama çok sıkıntılıyım bugünlerde. :KK43:
offf :KK43:(( allah korusun hejpimizinkini.nfeden durdu sebebini biliyor musunuz?

EGEM6410 dualarimi ettim lutfen uzme kendini..Kizlar yazamiyorum cvp.ama hepsini okuyorumm kalbim sizinle gozumde sizde.kendimi bitkin yilgin hissediyorum tuslara dokunmak bile yoruyor beni lutfen kizmayin okuyor gidiyor demeyin begeniyorum ama hii.enerjimi bulur bulmaz cenem dusucek.sizi seviyorummm

seni okadar iyi anlıyorum ki
bende okuyamıyorum yazamıyorum çok enteresan yaa :KK50:
inş en kısa zamanda enerjilerimizi geri alırız:KK49:

canım bu arada ben oğluma hamileyken bu kadar çabuk başlamamıştı benim belirtiler
1.5. ay sonra başlamıştı kusmam çoktu
bunda kusmam yok ama halsizlik iç bulantısı tak getirdi bana
seninde öylemi ? acaba kız mı :KK53:

insallah sen beni gorseydin dr kalbi atiuo ded
I onu seyrettigim yerde gozumden yaslar suzuldu..
offf :KK43:(( allah korusun hejpimizinkini.nfeden durdu sebebini biliyor musunuz?
aslında 2 hafta önce durmuş ama farketmemişim tabii. o sıra çok grip oldum parol içtim ama ultrasonda kalp atışını da çok erken dinletmişti dr. bilmiyorum sonra pişman oldum ...şimdi işte sigara içen bir oda arkadaşım var, pencere de açılmıyor o kadar üstüne titrerken zarar gelecek diye çok korkuyorum. giysilere ve saça sinen bile zararlıymış maalesef...

seni okadar iyi anlıyorum ki
bende okuyamıyorum yazamıyorum çok enteresan yaa :KK50:
inş en kısa zamanda enerjilerimizi geri alırız:KK49:

canım bu arada ben oğluma hamileyken bu kadar çabuk başlamamıştı benim belirtiler
1.5. ay sonra başlamıştı kusmam çoktu
bunda kusmam yok ama halsizlik iç bulantısı tak getirdi bana
seninde öylemi a kız mı :KK53:
cok ilginc bende tik yok :) dr bugün sordu bulanti var mi diye yok dedim acabaa daha erken mi yoksa baslasa baslarmiyfi ?

aslında 2 hafta önce durmuş ama farketmemişim tabii. o sıra çok grip oldum parol içtim ama ultrasonda kalp atışını da çok erken dinletmişti dr. bilmiyorum sonra pişman oldum ...şimdi işte sigara içen bir oda arkadaşım var, pencere de açılmıyor o kadar üstüne titrerken zarar gelecek diye çok korkuyorum. giysilere ve saça sinen bile zararlıymış maalesef...
yok be cnm paroldan degildir kan pihtilasma test yaptirsana sen eger bise varsa bu gebrlliginde onlemkni alırsın. Sen nerde kaliosun cnm oda arkadadi anlayamadım? Sigara cok kotu ben asla o kisiyle kalamazdim sigaraya hic tahammulm yok.

Canım bende senin aynı durumdayım 2 gündür özellikle cok gerginim korkuyorum coook 12 haftada ben kaybettim kalbi durdu senin melegininki gibi doktora sende gidince anlat ona göre ilac verebilirmiş bende henüz gitmedim cumartesi gidicez kısmetse inşallah hayırlı haberlerle dönerim icim icime sıgmıyor geceleri uyuyamıyorum kalp atışlarım hızlanıyor ara sıra korkudan allahım korusun melegimiz inşallah sen ne zaman gidiceksin birde her hanigi bir test yapıldımı diger kaybın icin

cok ilginc bende tik yok :) dr bugün sordu bulanti var mi diye yok dedim acabaa daha erken mi yoksa baslasa baslarmiyfi ?

canım benim çevremdeki
tüm amca gelinleri eltim tanıdıklar falan
hiç sorunsuz geçiriyorlar hamileliklerini
tek böyle olan benim..
okadar üzülüyorum ki bazen ben neden sizin gibi olamıyorum diyorum..
bu çok normal bişey herkesin bünyesi farklı,
benim annem 9 ay boyunca hastanede yatması gerekiyor su bile içemiyor ona göre de ben iyiyim mesela
sağlıklı olsun bebeşin inş.. sende gebeliğin tadını çıkar :KK49::KK49::KK49::KK49:

yok be cnm paroldan degildir kan pihtilasma test yaptirsana sen eger bise varsa bu gebrlliginde onlemkni alırsın. Sen nerde kaliosun cnm oda arkadadi anlayamadım? Sigara cok kotu ben asla o kisiyle kalamazdim sigaraya hic tahammulm yok.

baktırdım, a1298c heterozigot varmış o yapmaz dediler. adam iş arkadaşım,mecbur aynı odadayım. şimdi şikayet etsem çok sevimsiz olucak üstelik daha söylemedim kimseye. içim daralıyor düşününce. adam sigara içip içip kültablası gibi geliyor :KK43:

arkadaşlar geldim doktordan malesef pek iyi duymadım, bebiş yine görünmedi, yolk sac olması gerekenden büyükmüş, bu da anormal bir gebelik belirtisiymiş, %90 oranla düşük olacakmış yinede bir hafta sonra tekrar bakalım dedi, eğer kanama artarsa gidicem alıcaklar, progestron verdi zararı yok kullan dedi, ama önceki doktor gibi embriyo oluştuktan kalp atışı olduktan sonra destek amaçlı işe yarıyormuş progestron. ne yapalım artık hayırlısı böyleymiş

Canım çok geçmiş olsun,inş yanılıyorlardır,bende dua ettim senin için,inş.gelecek hafta güzel haberlerini okuruz burdan,Allah bizleri ve bebişlerimizi korusun..

kızlar malesef bebeğimi kaybettim cumartesi kürtaj oldum :KK43:( bu ikinci düşüğüm sebepleri araştırılacak malesef ağustos anneleri grubunda daha yazamıcam :KK43:( verende o alanda o çok şükür isyan etmiyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize..hepinize hayırlı güzel sağliklı gebelikler diliyorum allaha emanet olsun bebişleriniz..banada bol bol dua edin inşallah 3.de bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım...
canim insallah en kisa zamanda sende kucagina alirsin bebisini cok dua edicem senin icin uzulme olur mu

kizlar bide size birsey sormak istiyorumm ben iki hafta once cmartesi doktora gttim keseyi gormustuk doktorum bebegin sag yumurtaligin tarafindan dollendigini soledi eve geldikten sonra biraz arastirdim sag yumurta x kromozomunu daha hizli kaparmis kiz olma olasiligi yuksek oluyomus sol taraftada erkek sansi yuksekmis sizde boyle bisey duydunuzmu tabiki oncelikle saglikli ve hayirli evlat olmalari ama insan yinede merak ediyo benim bi oglum var bunuda kiz istiyorum o yuzden biraz arastirmaciyim bu konuda

canim benimde bi oglum var onun kese goruntusunde sagda benim bu da sagda o yuzden kesin birsey diyemiycem bende esimde bu sefer kiz istiyoruz insallah canim rabbim gonlumuze gore versin

arkadaşlar geldim doktordan malesef pek iyi duymadım, bebiş yine görünmedi, yolk sac olması gerekenden büyükmüş, bu da anormal bir gebelik belirtisiymiş, %90 oranla düşük olacakmış yinede bir hafta sonra tekrar bakalım dedi, eğer kanama artarsa gidicem alıcaklar, progestron verdi zararı yok kullan dedi, ama önceki doktor gibi embriyo oluştuktan kalp atışı olduktan sonra destek amaçlı işe yarıyormuş progestron. ne yapalım artık hayırlısı böyleymiş

canim benim 8-9hafta olana kadar beklesen belki duzelir hersey rabbimin elinde dua edicem senin icinde rabbim kucagini bos birakmasin hicbirimizin.

:KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62::KK62:
kiiiiizzzzlllllllaaaarrrr ben geldiiiiiimmmmm :KK16::KK16::KK16:
sukurler olsun gorduk bebisimizi duyduk kalp atisini Allhim ne muhtesem bi duyguuuuuuu:nazar:
bebisim 9.4mm :nazar: hic 1sm degil ayyyyy ben yerim onu lokum gibi yutarim yaaaaa:KK53:
Allahim korusun Insallah :nazar::nazar::nazar:
Allah herkese hheeeeerrrrkeseeeeeeeee nasip etsin Insallahhhh :KK9:
onceleri okumadim kizlar bi heyecanla actim pc-yi yaziverdim.paylasmak istediiimmm :KK17:
simdi donup okuyayim bakalim kimler neler kanatmis :KK9::KK9::KK9:
masallah canim masallah darisi benim ve duymayi bekleyen arkadaslarin basina olsun insallah

Kizlar sukurler olsun bugun kalp atislarimizi gorduk boguk da olsa dinledik.darisi hepinixin basina insallahh :)

guzel bi haber daha amiiiiiin canim

kızlar malesef bebeğimi kaybettim cumartesi kürtaj oldum :KK43:( bu ikinci düşüğüm sebepleri araştırılacak malesef ağustos anneleri grubunda daha yazamıcam :KK43:( verende o alanda o çok şükür isyan etmiyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize..hepinize hayırlı güzel sağliklı gebelikler diliyorum allaha emanet olsun bebişleriniz..banada bol bol dua edin inşallah 3.de bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım...

Canım çok çok geçmiş olsun Allah sabır versin, en yakın zamanda da yerini doldursun:KK43:

Günaydınlaar,
Dün kan testi yaptırdım beta hcg değerim 761 çıkmış. bana düşük geldi bi üzüldümmm.. sora baktımm araştırdım biraz normal gibide gözüküyor. Anlamadımmm. Sizinkiler 4 haftalıkken kaçtı biliyor musunuz???

X