2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben ultrason için 7. haftayı bekleyeyim diyorum. geçen sefer 4. haftadan itibaren 9.haftaya kadar 4 kez girmiştim, sonra kalbi durdu vs vs..daha sakin olmak istiyorum. ama çok sıkıntılıyım bugünlerde.

EGEM6410 dualarimi ettim lutfen uzme kendini..Kizlar yazamiyorum cvp.ama hepsini okuyorumm kalbim sizinle gozumde sizde.kendimi bitkin yilgin hissediyorum tuslara dokunmak bile yoruyor beni lutfen kizmayin okuyor gidiyor demeyin begeniyorum ama hii.enerjimi bulur bulmaz cenem dusucek.sizi seviyorummm

sağolun kızlar... bir heyecan sormayın gitsin... inş. hayırlı haberlerveririm yarın....
insallah sen beni gorseydin dr kalbi atiuo ded
I onu seyrettigim yerde gozumden yaslar suzuldu..
ben ultrason için 7. haftayı bekleyeyim diyorum. geçen sefer 4. haftadan itibaren 9.haftaya kadar 4 kez girmiştim, sonra kalbi durdu vs vs..daha sakin olmak istiyorum. ama çok sıkıntılıyım bugünlerde.
offf (( allah korusun hejpimizinkini.nfeden durdu sebebini biliyor musunuz?

seni okadar iyi anlıyorum ki
bende okuyamıyorum yazamıyorum çok enteresan yaa
inş en kısa zamanda enerjilerimizi geri alırız

canım bu arada ben oğluma hamileyken bu kadar çabuk başlamamıştı benim belirtiler
1.5. ay sonra başlamıştı kusmam çoktu
bunda kusmam yok ama halsizlik iç bulantısı tak getirdi bana
seninde öylemi ? acaba kız mı

insallah sen beni gorseydin dr kalbi atiuo ded
I onu seyrettigim yerde gozumden yaslar suzuldu..
offf (( allah korusun hejpimizinkini.nfeden durdu sebebini biliyor musunuz?
aslında 2 hafta önce durmuş ama farketmemişim tabii. o sıra çok grip oldum parol içtim ama ultrasonda kalp atışını da çok erken dinletmişti dr. bilmiyorum sonra pişman oldum ...şimdi işte sigara içen bir oda arkadaşım var, pencere de açılmıyor o kadar üstüne titrerken zarar gelecek diye çok korkuyorum. giysilere ve saça sinen bile zararlıymış maalesef...

cok ilginc bende tik yok :) dr bugün sordu bulanti var mi diye yok dedim acabaa daha erken mi yoksa baslasa baslarmiyfi ?

yok be cnm paroldan degildir kan pihtilasma test yaptirsana sen eger bise varsa bu gebrlliginde onlemkni alırsın. Sen nerde kaliosun cnm oda arkadadi anlayamadım? Sigara cok kotu ben asla o kisiyle kalamazdim sigaraya hic tahammulm yok.

Canım bende senin aynı durumdayım 2 gündür özellikle cok gerginim korkuyorum coook 12 haftada ben kaybettim kalbi durdu senin melegininki gibi doktora sende gidince anlat ona göre ilac verebilirmiş bende henüz gitmedim cumartesi gidicez kısmetse inşallah hayırlı haberlerle dönerim icim icime sıgmıyor geceleri uyuyamıyorum kalp atışlarım hızlanıyor ara sıra korkudan allahım korusun melegimiz inşallah sen ne zaman gidiceksin birde her hanigi bir test yapıldımı diger kaybın icin

cok ilginc bende tik yok :) dr bugün sordu bulanti var mi diye yok dedim acabaa daha erken mi yoksa baslasa baslarmiyfi ?

canım benim çevremdeki
tüm amca gelinleri eltim tanıdıklar falan
hiç sorunsuz geçiriyorlar hamileliklerini
tek böyle olan benim..
okadar üzülüyorum ki bazen ben neden sizin gibi olamıyorum diyorum..
bu çok normal bişey herkesin bünyesi farklı,
benim annem 9 ay boyunca hastanede yatması gerekiyor su bile içemiyor ona göre de ben iyiyim mesela
sağlıklı olsun bebeşin inş.. sende gebeliğin tadını çıkar

yok be cnm paroldan degildir kan pihtilasma test yaptirsana sen eger bise varsa bu gebrlliginde onlemkni alırsın. Sen nerde kaliosun cnm oda arkadadi anlayamadım? Sigara cok kotu ben asla o kisiyle kalamazdim sigaraya hic tahammulm yok.

baktırdım, a1298c heterozigot varmış o yapmaz dediler. adam iş arkadaşım,mecbur aynı odadayım. şimdi şikayet etsem çok sevimsiz olucak üstelik daha söylemedim kimseye. içim daralıyor düşününce. adam sigara içip içip kültablası gibi geliyor

Canım çok geçmiş olsun,inş yanılıyorlardır,bende dua ettim senin için,inş.gelecek hafta güzel haberlerini okuruz burdan,Allah bizleri ve bebişlerimizi korusun..

canim insallah en kisa zamanda sende kucagina alirsin bebisini cok dua edicem senin icin uzulme olur mu

canim benimde bi oglum var onun kese goruntusunde sagda benim bu da sagda o yuzden kesin birsey diyemiycem bende esimde bu sefer kiz istiyoruz insallah canim rabbim gonlumuze gore versin

canim benim 8-9hafta olana kadar beklesen belki duzelir hersey rabbimin elinde dua edicem senin icinde rabbim kucagini bos birakmasin hicbirimizin.

masallah canim masallah darisi benim ve duymayi bekleyen arkadaslarin basina olsun insallah

Kizlar sukurler olsun bugun kalp atislarimizi gorduk boguk da olsa dinledik.darisi hepinixin basina insallahh :)

guzel bi haber daha amiiiiiin canim

Canım çok çok geçmiş olsun Allah sabır versin, en yakın zamanda da yerini doldursun

Günaydınlaar,
Dün kan testi yaptırdım beta hcg değerim 761 çıkmış. bana düşük geldi bi üzüldümmm.. sora baktımm araştırdım biraz normal gibide gözüküyor. Anlamadımmm. Sizinkiler 4 haftalıkken kaçtı biliyor musunuz???

adetin kac gun gecti cnm ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…