2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım biz daha hiç kimseye söylemedik. Benimde doktor randevum yarın inşallah kalp atışlarını görebilirim... Ama ilk gebeliğimde hemen keseyi görünce herkese söylemiştik sonra kalp atışlarını gördükten bi kaç gün sonra kalbinin durduğunu öğrendim sonrada düşük yaptım( buyüzden bu defa söylememe kararı aldık. Ben 12 haftalık olana kadarbeklemeyi düşünüyorum tabi dayanabilirsek :)

canım benim inşallah bu sefer bir aksilik çıkmaz sağsalim doğururuz bebişlerimizi.. maşallah size iyi dayanmışsınız.. ben de beklemek istiyorum ama bu haftasonu gidicez sanırım söyleriz.. çünkü süt içmem gerekecek ya da midem bulanacak saklayamam ki ve de zaten çok fazla söyleyesim var.. bir taraftan da o kadar korkuyorum ki bir şey olacak diye.. yarın iyi haberlerini bekliyorum.. pazartesi de benim randevum.. inşallah bir terslik çıkmaz..

İlkini kaybettin 2 ci icin neler yapıldı doktorun ne gibi ilac verdi yaşatıklarını yazarmısını bana allah bagışlasın ogluşunu allah uzun ömürler versin allahım olmayanlarda nasip etsin inşallah

Öncelikle çok geçmiş olsun bende yaşadım aynı şeyi 6. Haftamda. Bu sefer doktor bana bebeaspirini verdi hergün birtane içiyorum ani kalp durmasını engelliyormuş.

merhaba,
Allah kısmet ederse bende ağustos annesi adayıyım.Henüz çok yeni öğrendik.Herkeze sorunsuz hamilelikler dilerim.Listeye beinde eklerseniz sevinirim.

sat:16.11.2013
B.D.T:24.08.2014
İLK COÇUK

Doğru söylüyosun canım. Saklamak zor oluyor biraz. Birde insanın içi içine sığmıyor hemen paylaşmak istiyor inşallah yarın iyi haberlerimi yazabilirim.. Pazarteside senin iyi haberlerini görürüz inşallah :)
bütün hamileler olarak birbirimize dua edelim kızlar hamilelerin duası kabul olurmuş. Rabbim hepimize sağlıkla bebeklerimizi kucağımızaalmayı nasip etsin inşallah :)

hayırlı olsun cnm bnm bende bugün öğrendim iş çıkışı doğru kan testine ama bakalım... aynı gün heyecan yaşıyoruz
inşallah sağlıkla minnoşlarımızı kucağımıza alırız.. Allah isteyen herkese nasip etsin...

Öncelikle çok geçmiş olsun bende yaşadım aynı şeyi 6. Haftamda. Bu sefer doktor bana bebeaspirini verdi hergün birtane içiyorum ani kalp durmasını engelliyormuş.

Aaaa gercekdenmi peki zararı yokmu canım bebek asprini bile olsa hamileyken benim bu gün memelerimde indi endişelenmeye başladım arasıra iniyor sonra şişiyor ama bu gün daha fazla indi korkum inip tekrar şişen yokmu beni gibi iciniz de ooofff bu arada canım cumartesi gidicem doktora hastaneye bana cok uzak doktorumu ilkez görmüş olucam bakalım inşallah iyi bir doktordur... Sana da cok gecmiş olsun canım benim 12 ci haftada kürtaj oldum özel doktoramı gidiyorsun birde testlerin yapıldımı kan pıhtılaşması icin başka arkadaşlar igne ve colaspirin kullanıyor sen neden bebe aspirini kullanıyorsunki

merhaba arkadaşlar ben de şu an 3 hafta 4 günlük hamileyim tahmini doğum tarihimde 27 ağustos :)

Son düzenleme:
arkadaşlar geldim doktordan malesef pek iyi duymadım, bebiş yine görünmedi, yolk sac olması gerekenden büyükmüş, bu da anormal bir gebelik belirtisiymiş, %90 oranla düşük olacakmış yinede bir hafta sonra tekrar bakalım dedi, eğer kanama artarsa gidicem alıcaklar, progestron verdi zararı yok kullan dedi, ama önceki doktor gibi embriyo oluştuktan kalp atışı olduktan sonra destek amaçlı işe yarıyormuş progestron. ne yapalım artık hayırlısı böyleymiş

Arkadşım buradan ve kendi çevremden duyduğum ne hikayeler var anomali var diyorlar ve sağlıklı bebek geliyor dünyaya sen olumlu düşün ve dua et hatta bizde edelim hamilelerin duası tutarmış ben 3 ihlas ve fatiha okuyup dua edicem senin ve bebğin adına hepimiz etsek bir sürü dua olur Allahım kabul ederse...

bende okurum ecem icin kizlar Rabbim evladini sagsalim nasib etsin ona ve hepimize amin

tamamdır hemen alıyım :))) bakalım akşam olsun hemen yaaa :)
hadi bakalim canim hayirli guzel haberlerini bekleriz
merhaba arkadaşlar ben de şu an 3 hafta 4 günlük hamileyim tahmini doğum tarihimde 27 ağustos :)
hos geldiniz Rabbim sagsalim kucaklarimiza almayi nasib etsin hepimizin evlatlarini insallah
merhaba,
Allah kısmet ederse bende ağustos annesi adayıyım.Henüz çok yeni öğrendik.Herkeze sorunsuz hamilelikler dilerim.Listeye beinde eklerseniz sevinirim.

sat:16.11.2013
B.D.T:24.08.2014
İLK COÇUK
hosgeldiniz aycaaaaaaaaaaa gelsin ekler hayirli olsun sagsalim kucaginiza alin insallah

okuyalım kızlar,bebek bekleyen bebek isteyen herkes için okuyalım..
benimde bgn kasık ağrım arttı.bu telaşlar 9ay bizi bizden alcak:18:
Allahım hepimizi korusun bebeklerimizi bize bağışlasın inşallah

kiiiiizzzzlllllllaaaarrrr ben geldiiiiiimmmmm
sukurler olsun gorduk bebisimizi duyduk kalp atisini Allhim ne muhtesem bi duyguuuuuuu
bebisim 9.4mm hic 1sm degil ayyyyy ben yerim onu lokum gibi yutarim yaaaaa
Allahim korusun Insallah
Allah herkese hheeeeerrrrkeseeeeeeeee nasip etsin Insallahhhh
onceleri okumadim kizlar bi heyecanla actim pc-yi yaziverdim.paylasmak istediiimmm
simdi donup okuyayim bakalim kimler neler kanatmis

hayırlı olsun canım.. bende yarın gidecem inş. yarın bende sen gibi güzel haberlerle gelirim...

maşallah cnm.Allah tamamına erdirsin inşallah.bizlerede nasip etsin

EGEM canim Insallah hersey yolunda gider sorun olmaz. ama bugun doktorda oyle hikayeler duydumki doktorumun kendinden Insallah aksine mucizen gercekelsir bebegin gelisirrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…