2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kıslar Merhaba,
Az önce test yaptım ve pozitif çıktı ama çizgi çok silikti. çok heyecanlıyım elim ayağım titrio ne yapıcağımı şaşırdım resmen :)
C.tesi doktora gidicem bakalım ozaman daha net ortaya çıkar...

bende de aynen öyle olmuştu,hiç vakit kaybetmeden kan vermeye gitmiştim acile bas donmem war dıye ogrenmek ıstedım ve mutlu haberımı almıştım çok şükür..:KK16::KK16::KK16:

canım şimdi gitme şansın yok mu? cumartesi geç değil mi şu an böyle kanaman varken... Benim bugün yine kahverengi akıntım geldi, çok enteresan bir kaç gün arayla günde bi kere geliyor bu akıntı. en son geldikten sonra bir daha gelmeyince progestan kullanmamıştım ama bu akşamdan itibaren kesintisiz kullanmaya başlicam, bi an önce akşam olsa da evime gitsem :KK43:

canım senin kaç haftalık doktora sormadınmı lekelenmeyi..dikkat et ilaçlarını ihmal etme

Kıslar Merhaba,
Az önce test yaptım ve pozitif çıktı ama çizgi çok silikti. çok heyecanlıyım elim ayağım titrio ne yapıcağımı şaşırdım resmen :)

hayırlı olsun canım inşallah kan sonucunda güzel çıkar..

Kıslar Merhaba,

hayırlı olsun canım.. hamilesin.. ben de ilk test yaptığım zaman çok silik çıkmıştı hamile değilim diye düşünmüştüm sonra araştırdım ikinci çizgi varsa ne kadar silik olursa olsun pozitif demekmiş.. çok şaşırmıştım..:)

canım senin kaç haftalık doktora sormadınmı lekelenmeyi..dikkat et ilaçlarını ihmal etme

doktorum kırmızıya dönüşmediği sürece lekelenmelerin çoğu zaman anlamsız olduğunu söyledi. "eski kanı atıyorsundur" demişti. ama yine de her ihtimale karşı progesteron vermişti. bir daha gelmeyince kullanmamıştım. cumartesi de kalp atışlarını gördük, herhangi bir kanamam yok kese çevresinde. yine de kullanacağım sanırım başlamam lazım bu akşam... son adet tarihime göre 7.haftada olmam lazımdı ama geç döllenme olmuş, 6+1 civarıyım bugün.

hayırlı olsun canım.. hamilesin.. ben de ilk test yaptığım zaman çok silik çıkmıştı hamile değilim diye düşünmüştüm sonra araştırdım ikinci çizgi varsa ne kadar silik olursa olsun pozitif demekmiş.. çok şaşırmıştım..:)

yaa bende çok şaşırdım hatta iyisinden aldım yine yaptım çok silik :) ama çok mutlu oldum çok istioduk...
:KK49::KK49:

doktorum kırmızıya dönüşmediği sürece lekelenmelerin çoğu zaman anlamsız olduğunu söyledi. "eski kanı atıyorsundur" demişti. ama yine de her ihtimale karşı progesteron vermişti. bir daha gelmeyince kullanmamıştım. cumartesi de kalp atışlarını gördük, herhangi bir kanamam yok kese çevresinde. yine de kullanacağım sanırım başlamam lazım bu akşam... son adet tarihime göre 7.haftada olmam lazımdı ama geç döllenme olmuş, 6+1 civarıyım bugün.

maşallah canım sen olsun yinede tedbirini al..ben hamile olduğumu öğrendiğim gün leke geldi kahverengi peceteye doktora gittim ilaç verdi sonra geçti..bakalım bende cuma gideceğim doktora inşallah bebişi görürüz gerçi biz daha keseyi görücez:))

akşama başka doktora randevu aldım bakalım o ne dicek, hepsi farklı şeyler söylüyo kafam allak bullak oldu.
hayırlı haberlerle döne inşallah canım..

Kıslar Merhaba,

hayırlı uğurlu olsun.. o el ayak titremesi o heyecan bambaşka bir şey.. Allah'ım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizinkini..

hayırlı haberlerle döne inşallah canım..

hayırlı uğurlu olsun.. o el ayak titremesi o heyecan bambaşka bir şey.. Allah'ım sağlıkla kucağımıza almayı nasip etsin hepimizinkini..

teşekkür ederimmm aminnn amin inşallah cümlemizinkini :) aynen öleee ya şuan yanaklarım yanıoooo şirketteyim bidee bişide konuşamıormmm kaldım öyle ama iyiki kk var sizler varsınız :KK16::KK16::KK16:

teşekkür ederimmm aminnn amin inşallah cümlemizinkini :) aynen öleee ya şuan yanaklarım yanıoooo şirketteyim bidee bişide konuşamıormmm kaldım öyle ama iyiki kk var sizler varsınız :KK16::KK16::KK16:
tebrikkkkkkkkkkkkkkkkkler
agustos annesi oldun caniim bizlerde agustos anneleriyik sagsalim kucagimiza alalim insallah
Kıslar Merhaba,
tebrikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkler:KK16:

tebrikkkkkkkkkkkkkkkkkler
agustos annesi oldun caniim bizlerde agustos anneleriyik sagsalim kucagimiza alalim insallah

tebrikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkler:KK16:

cnm bnmmm çok sevindim seni taaaa sewginin ilk topiğinden hatırlıyorum eğer yanlış hatılamıyorsam ağustos ayından :)
sonrada zaten ateş ölçme yöntemi uğurlu geldi bize :)

inşallah cnm bnmmm sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımızaaa :KK16::KK16:

kızlar malesef bebeğimi kaybettim cumartesi kürtaj oldum :KK43:( bu ikinci düşüğüm sebepleri araştırılacak malesef ağustos anneleri grubunda daha yazamıcam :KK43:( verende o alanda o çok şükür isyan etmiyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize..hepinize hayırlı güzel sağliklı gebelikler diliyorum allaha emanet olsun bebişleriniz..banada bol bol dua edin inşallah 3.de bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım...

kızlar malesef bebeğimi kaybettim cumartesi kürtaj oldum :KK43:( bu ikinci düşüğüm sebepleri araştırılacak malesef ağustos anneleri grubunda daha yazamıcam :KK43:( verende o alanda o çok şükür isyan etmiyorum rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin hepimize..hepinize hayırlı güzel sağliklı gebelikler diliyorum allaha emanet olsun bebişleriniz..banada bol bol dua edin inşallah 3.de bebeğimi sağlıklı bi şekilde kucağıma alırım...

canım çok geçmiş olsun, Rabbim en kısa zamanda sağlıklı bir bebek nasip etsin inşallah. Peki kanama mı oldu? kaçıncı haftadaydın?

canim ya cok uzuldum Rabbim sabr versin
ne olduki
kanakmami vardi
neden kurtaj oldun ?

canım çok üzüldüm.. neden oldu?.. nasıl oldu?.. seninle günlerimiz aynıydı.. haberlerini bekliyordum ben de.. üzülme olur mu.. her şey allahtan.. doktor ne dedi?..

Son düzenleme:

ah cnm cok uzuldum gecmis olsun nasil oldu kanaman falanmi oldu karninda kalbimi durmus allah insallah saglikli evlatlar nasip edcek sanada sonunda pes etme bol bol dua et

cnm bnmmm çok sevindim seni taaaa sewginin ilk topiğinden hatırlıyorum eğer yanlış hatılamıyorsam ağustos ayından :)
sonrada zaten ateş ölçme yöntemi uğurlu geldi bize :)

inşallah cnm bnmmm sağlıkla alalım bebişlerimizi kucağımızaaa :KK16::KK16:
evet birtanem sukurler olsun Rabbime uzun zaman sonra hamile kala bildim Rabbim sagsalim kucagimiza almayida nasib etsin cok zor donemler hamilelik donemi
ben atesimi olcdum canim sonra olcenim kirildi esime 2 ay sonra aldirdim ve aldirir aldirmaz hamile oldugumu ogrendim
Rabbim evlatlarimizi korusun isteyen herkese nasib etsin amin:KK16:

kizlar bide size birsey sormak istiyorumm ben iki hafta once cmartesi doktora gttim keseyi gormustuk doktorum bebegin sag yumurtaligin tarafindan dollendigini soledi eve geldikten sonra biraz arastirdim sag yumurta x kromozomunu daha hizli kaparmis kiz olma olasiligi yuksek oluyomus sol taraftada erkek sansi yuksekmis sizde boyle bisey duydunuzmu tabiki oncelikle saglikli ve hayirli evlat olmalari ama insan yinede merak ediyo benim bi oglum var bunuda kiz istiyorum o yuzden biraz arastirmaciyim bu konuda

X