2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

çıktı 6/12/2013 te bhcg 6.400
16/12/2013 te bhcg 13.400 ama doktora ulaşamıyorum.
canim bence cok iyi degerlerin tebrikler
merhaba arkadaşlar benimde bu hafta 4.haftam fakat tık yok hiç miğdem bulanmıyor hissetmiyorum normal mi sizce doktor gayet şanslısın dedi ama hissetmek istiyorum
benimde 5 hafta migdem bulanmiyor
ay canim ya kocisder boyledir benimkide usgde doktor kese burda dediginde hani bebek bende bakiyim
doktorda oglum kese bu bebek biraz gecsin olusur dedi
Rabbim yuzumuzu guldursun

kimse bana cevap vermicekmi sizin kese ne zaman görüldü ben bugün doktora gittim görülmedi cuma gel görürüz dedi..

Arkadaşlar benim çok şiddetli mide bulantılarım oluyordu.istifra etmiyordum ama çok fenaydım.
ama 2 gün öncesi bütün belirtiler tık diye durdu.önce takmıyordum ama sonra kalbi durmuştur falan dediler.
bende doktoru aradım oda bianda kesilen belirtiler tehlikeli olabilir dedi.yanına çağırdı.
çokk korkuyorum çok bundan önce 2düşüğüm olmuştu.dua edin neolur.
gelince morelim olurrrsaa yazarım.

kızlar çarşamba güü hastaneye giecez netteki hesplayıcılara göre 6+5 günlk olacaz inş. keseyide bebeişide görüp kalp atışlarını duyarız... rabbm kimseti böyle merakta bırakmasın hep hayırlı güzel haberlerşni alalım bebişlerin şimdide ilerki yaşamları boyuncada....inşaallah...

inşallah ama bende şu an sürekli uyku halindeyim gece 2-3 arası yatardım şimdi saat 9 da kıvranıp duruyorum uyumak için :) hissediyorum aslında bazı şeylerle ama hiç bulantım yok sende inşallah rahat bir hamilelik geçirişin canım çok bulantı olunca da yeme içme problem olur

kızlar ben karnıma anlık sancılar giriyo aniden gelip geçiyo sizede varmı böyle bişey

bende de oluyor çok kısa sürüyor ama baya şiddetli olabiliyor. Doktor normal olduğunu söyledi bana ama bu dönemde çok dikkat etmemiz gerekiyormuş bize çok normal gelen raflara uzanma işini bile yapmamak lazım mış :)

yani kendinizi fazla yormayın :) ben işte bile çok fazla hareket etmemey çalışıyorum

hep özele giderdim bu sefer devlete gideyim dedim gitmez olaydım. Doktor bi garipti zaten cımbızla laf alıyoruz ağzından sonuç 12 de çıktı internetten baktım ama doktora ulaşamıyorum, çalıştığım içinde gidemiyorum. Iki hafta bekleyip acil bişey olmazsa özele gidicem

Bence olumlu düşün güzel haberler al..
Kendini olumsuza alıştırma lütfen

kızlar sizde ben gibi bebek doğunc şunu söyle yaparım böyle oyunlar oynarız şöyle oyuncaklar alırız vs diye bakınmya başladınz mı... çok faydalı bir iki blog buldum etkaca, canla cerenin oyun günlüğü ve montessori etkinlikleri diye belki ilginizi çeker...

birde bizde şöyle bir durum var internetteki tarigh hesaplamaya göre 5 gün daha küçük ultrason hesabına göre dedi o yüzden bilmiyorum bir dahaki gidişimizde baş popo mesafesi ölçüldükten sonra esin tarih belirleyeceğiz dedi :)

keseyi kan değerin kaç iken gördü canım..bide kaç haftalıkken

canım doktordan doktora aletten alete bile çok farkediyor.. başka bir doktora daha git istersen kafan rahat etsin.. ben de henüz bebeği görmedim.. ben de çok korkuyorum ama her şey allahtan.. inşallah iyi haberlerini alırız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…