2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

teşekkür ederim rahatladım .inşAllah bişey olmaz.
ikinci bebeğinde hayırlı olsun ilki nasıl doğdu sezeryan mı

İnsallah canim hepimiz guzel haberler aliriz.. Peki 4 mm olanin bebek oldugundan emin misin?.. Bebek bu kadar erkenden gorunur muymus? Benimki gorunmemisti de ondan soruyorum..
yok canim yanlismis
kesemin olcusu 7.3 5,9 mm olandi
4,0mm rahim duvari kalinligi qaliba
oyle okudum netden

Son düzenleme:
teşekkür ederim rahatladım .inşAllah bişey olmaz.
ikinci bebeğinde hayırlı olsun ilki nasıl doğdu sezeryan mı

Senınkı daha büyük yaa benımkı doğduğun da ıkı yas olucaktım nasıl uyku düzenle girdi mı ben yenı ayırdım memeden hala sureklı kalkıyor o yüzden ıkıncı cocuktan korkuyorum tırsıyorum da bu arada normal dogum oldu CNm senınkı nasıldı

ayy ne güzel normal doğurmuşun benim dr beni korkuttu çatı muaynesinde biraz ah filan dedim sen nasıl doğuracan dedi sonra kemiğin biraz eğri zor doğurursun dedi günüm bir iki gün geçmişti ama sancı filan yoktu nişanda gelmişti suni sancı istedim vermedi dayanamassın dedi ve bebek beklerse kakasını yer filan yani beni epey korkuttu bende sezeryan oldum
ben kızımı 19 aylıkken memeden kestim çünkü bana çok düşüyordu sürekli emmek istiyordu,bişey de yemiyordu bende kestim rahatladım.memeden kesersen rahatlarsım biboranla muhallebi yapıp veriyorum geceli şimdi bir kez kalkıyor geceleri

Ben normal dogum ıstedım Banada sezaryen dedıler ama hayır dedım çatılarım genıs mıs Allah'tan çünkü bebegımın bası büyüktü otuz yendi cm doğdu zorlanmadım fazla ama normal dogum ıste bağıra çığır doğurdum sımdı dusuncesı sardı nasıl doğurmam vss tam kurtulmusken rahatlamısken bı daha aynı seyler şutu problemi care çur tıpkısı birden kalkacak gecelerı hala uykumuz düzenle degıl sabah kadar dört bes kez kalkıp ağlıyor bır saat sallanmadım uyumuyor artık beşlim kopuyor

ayy bende bir kez daha nasıl kesileceğim düşüncesindeyim
sen onu biran önce kes zaten hamilesin kesmen lazım diye biliyorum çok zor oluyor ama bir hafta sonra tam kurtuluyorsun.

sen ignesinimi kullaniyon bana ilacini yazdilar bende gunde 1 defa iciyorum bugun basladim
arastirdim canim kese 7.3 yazilanmis
benim kese 7,3mm minigim

Hapini kullaniyorum gunde 3 defa .. cok korkuyorum ya su iki ay bi gecse tam otursa gebelik bu agrilar moral bozuyor devamli surekli wc ye gidiyorum kasiklarimda yanma var sizi var.kontrolum 27 sinde keseyi ozaman gorucez

Idrar keseme baski oluyor sanada oluyormu ?
bazen oluyor canim mesala sabah oldu simdi yok
Hapini kullaniyorum gunde 3 defa .. cok korkuyorum ya su iki ay bi gecse tam otursa gebelik bu agrilar moral bozuyor devamli surekli wc ye gidiyorum kasiklarimda yanma var sizi var.kontrolum 27 sinde keseyi ozaman gorucez
ay acaba bendemi 3 kez kullansam
evet ben cok erken gitdim ve sukurler olsun yeni yerlesen minigimi gordum sende 27 sinde bence hem kalp atislarinida duyucaksin
cunki bende 27 gidicem yine belki kalp atislarinida duyariz dedi doktor
evet iki ay gesin insallah icimiz biraz rahatlasin Allahin izniyle

merhaba kızlar nasılsınız? nutez seninle aynı gidiyoruz kan testine gittin mi tekrardan ve dr mu söyledi 27 keseyi göreceğini?

Hadi hayirlisi guzelim :)) insallah ogun hepimiz guzel haberler yazariz :)
merhaba kızlar nasılsınız? nutez seninle aynı gidiyoruz kan testine gittin mi tekrardan ve dr mu söyledi 27 keseyi göreceğini?

Evet canim ayni gidiyoruz ne guzel.dunki kan hcg 162.9 cikti dr um guzel dedi.keseyi gormek icin 27 si gidicem canim insallah.regli olucak gibi agrilarin varmi kasigindan rahmine biseyler cekiliyomu ???

Herkese merhaba, dün işten geldikten sonra, yemek-çay derken 21:30 da bir uyku bastırdı 23:45 e kadar uyumuşum, kalktım ve tekrar uyudum 00:30da, bugün öğlen 13:00e kadar, sabah eşimi yollamak için uyandım bişeyler yedim sadece arada ki daha uyusam akşama kadar uyurum herhalde.
Midemde sürelkli bulantım var ama şükür ki böyle çıkarma modunda değil, bişey yiyemiyorum ama çok zorluyorum kendimi, ama çok ilginç bişey var bende sabah kalktığım da ya da öğle yemeğine dogru midem bir kazınıyor sanırsınız 3 gun yemek yemedim, kıvrandırıyor beni, ara öğün yapıyorum aslında çok aç kalmıyorum da ama neden böyle okuyor, sizlerde de var mı

Benim okadar uyku halim yok halsizim sadece.bulantim yok 2 haftaya oda olur surekli acikiyorum bende :) .....kac haftalik bebisin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…