2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

hmm benim adet tarihim 9-10 aralık,ve ben 10 aralıkta 50 idi,12 aralıkta 133 oldu demekki geç döllenme,1 hafta geriden geliyorum adet tarihime göre 5 hafta bitiyo ama gerçek olarak 4 hafta bitecek dememkki

sanırım benim erken döllenme olucak :) çünkü aralık 1 ovu zamanımdı biz 27.28.29.30 çalıştık 1 inden sonra 2 kez falan oldu tuttuysa aralık ilk haftası tutmuş beni :) bakalım gerçek tarih önümüzdeki ay ultrasonda çıkar artık.

merhaba hamişler kaç gündür yazamıyorum :KK43: size bir kaç sorum olacak.bebek kesesi hariç bebişinizi karından yapılan ultrasonda gördünüzmü? ikinci sorumsa kalp atışını duyanlar doktordan kendilerimi istedi doktor kendisimi söledi kalp atışına bakalım diye? ayrıca kafamı çok karıştırıyor bu kesenin altındaki kan birikmesi çok korkuyorum bişe olacak diye :KK43: yani okadar içim daralıyorki doktora gidip kötü bişe duyacam diye çok korkuyorum. ayrıca progesteron ve folik asit kullanıyorum.öyle işte :KK43:

istemeye gerek yok canım duyulduğu an dinletiyor zaten dr un sıkıntı yapma kendine bukadar bebeği etkilersin bir sorunun olsa söylerdi dr un sana maşallah bak seninle bebişin annesi :)

kızlar bu kabızlık şişkinlik ve gaz için neler yapıyorsunuz :KK43: vallahi göbeğimi görseniz 5 aylık sanırsınız :KK43:
acı beni bozar okadar yiyorum banamısın demiyor ve bu şişkinliğim baskı yapıyor kasıklarıma ağrı yapıyor sonra :KK43::KK37:

kızlar bu kabızlık şişkinlik ve gaz için neler yapıyorsunuz :KK43: vallahi göbeğimi görseniz 5 aylık sanırsınız :KK43:
acı beni bozar okadar yiyorum banamısın demiyor ve bu şişkinliğim baskı yapıyor kasıklarıma ağrı yapıyor sonra :KK43::KK37:

Benım gobegımde oncekı doğumdan kaldı gıtmedım en az uc aylık gıbı valla ıstahım acılcagına kesıldı bısey yemek hoca içimden gelmıyor

CNm benımde oğlum var bende kız ıstıyorum bakalım kısmet oğulların kaç yasındalar ve bu bebegı ısteyerek mı yaptın merak ettım de bıde yas kaç senın

canım biri 15 biri 6 yaşında :) bunu isteyerek yaptık allah kucağımıza almak nasip etsin :) yaşım 35 :KK43::KK14:

Aynen canim bende ölüyorum hic bisi yiyemiyorum yataktan cikamiyorum gecen gece de zaten kusmaktan sabagin 5.de amlulans cagirdi esim hastanelik oldum cok cok siddetli geciyo bnmki de

Canım Allah yardımcımız olsun ne diyeyim, inşallah en kısa zamanda geçer hepsi. sende benim gibisin demek, gerçekten çok zor özelliklede eli ayağı tutmuyor insanın ya o çok fena işte. Rabbim sabır versin yardım etsin inş. :KK16: Bebişlerimiz sağlıklı olsunda yeter ki bunların hepsi gelip geçici.

canım biri 15 biri 6 yaşında :) bunu isteyerek yaptık allah kucağımıza almak nasip etsin :) yaşım 35 :KK43::KK14:
Ay ne güzel ıkı oğlanı büyütmussun nıye üçüncüye valla ben olsam daha yapmazsın..yasındalar üzülecek bısey yok daha cok genişin niye üzüldün öyle..bızım burda kırk ıkı yasında hamıle var o üzülsün haline deirmişim hehe

herkes farklı geçiriyor işte canım Allah sana kolaylık versin. ben de hiç birşey hiss edemiyorum diye endişeliyim ne diksinme ne bulantı ne aşerme hiç bişey yok.sadece halsizlik uykulu ve sık idrara çıkma ha bide gögüs şişkinliyi başka da hiç bişey yok bendemi sorun var acaba diyorumm:26:
Allah razı olsun canım sağolasın. hiç endişelenme bence, herkesin bünyesi farklı çünkü. hiç bulantı yaşamadan hamilelik geçirenler var tam tersi 9 ay boyunca çeken var. gönlünü ferah tut canım, Rabbim hepimizin yardımcısı olsun.. :KK16:

Ay ne güzel ıkı oğlanı büyütmussun nıye üçüncüye valla ben olsam daha yapmazsın..yasındalar üzülecek bısey yok daha cok genişin niye üzüldün öyle..bızım burda kırk ıkı yasında hamıle var o üzülsün haline deirmişim hehe

güzelim benim bu koca yeni :)) onun çocuğu yok :KK43: çokda iyi biridir kocuşm bu nu hakediyo :)

Bu arada benım yengemde hamıle abımın hanımı ıste otuz bes yasında oda üçüncüye doğuracak oda benım gıbı kaza kurbanı hehe nısan ayı sonu doğuracak ıns ona kzııyorum niye korunmadın dıye başlıma geldi hehe oda ıkı cocuğu büyüttüm ettım derken sımdı basa dondü oda hamılelıgı boyunca üzüldü napsın mama aldırmadı helal olsun doğuracak ıste:KK52:

Canım Allah yardımcımız olsun ne diyeyim, inşallah en kısa zamanda geçer hepsi. sende benim gibisin demek, gerçekten çok zor özelliklede eli ayağı tutmuyor insanın ya o çok fena işte. Rabbim sabır versin yardım etsin inş. :KK16: Bebişlerimiz sağlıklı olsunda yeter ki bunların hepsi gelip geçici.

Aynen oyle canim ben herseye raziyim bu bebek icin cok istiyorum cnkü insallah sag salim kucagimiza almak nasip olur

güzelim benim bu koca yeni :)) onun çocuğu yok :KK43: çokda iyi biridir kocuşm bu nu hakediyo :)

Anladım zaten evlenelı dört ay felan yazından dolayı..olsun hakediyorsa doğur CNm hem ıkısıde buyukmus senın çocuklarının Allah bunuda sag sağlım sana kısmet etsın ıns ztn tecrubelısın bakarsın sen abılerıde bakar buyur gıder mıss gıbı:KK52:

mrb kızlar ben yeni katıldım aranıza çok yeni daha gebeliğim bir kıızım var 4 yaşında..burdaki anne adayları inşallah hepimizi sağlıkla bebişlerimizi kucağımıza alırız..

sercem cim EVETTT KIZ İSTİYORUM :) çünkü 2 aslan gibi oğlum var :):KK52:
masallah canim:nazar: insallah gonlunden gecen olur insallah
sercem hangi hastaneye hangi doktora gidiyosun canım

ayy bi tanem harika bir haber bu inş hadi bekliyorum seni de buraya :KK16::KK16:

keşke benimde annemler yanımda olsaydı bende gitseydim ne güzel iyi yapmışsınız canım :)

canım aslında ben de kendimi gezcek gibi hissetmiyorum.. maf oldum zaten.. ama napıyım oğlumada kıyamıyorum.. evde ir çocuk daha olunca sadece hamileliğe göre hareket edilmiyor ki..
halsizim, iç bulantım var (ALLAH a şükür çıkarma olmuyor ama )
hep hasta gibiyim bir yere çıkmak bişey yapmak istemiyorum..
hep yorgunum şimdiden böyleysem sonra nasıl olcam merak ediyorum..

bende hep yatmak istiyorum.. benimde karnım çok sık acıkıyor.. hatta yemezsem midem hem bulanıyor hem yanmaya başlıyor bu sefer. ALLAH yardımcımız olsun kızlar ...
inan beni goturen olursa simdi giderim evde yatmaK hic iyi birsey degil bebisim iyi olsunda yatarim ama bazen canim sIKILIYOR
kese görüp kalp atışı duyanlar TEBRİKLERRRRR arkadaşlarım :KK16::KK16::KK16: (darısı başıma:KK34:)
mide bulantısı çekenler Allah kolaylık versin canlar:KK31:
hiç bir belirtisi olmayıp (benim gibi) kendinden şübhe edenler belirti yaşamak dileyiyle canlarııımmmmmm :KK16::KK16::KK16:
bu topigi ziyaret edip keşke bu topikde olsam diyenlerin de Allahım sesini duysun aramıza katılsın İnşallaaahhh:KK16:
tüm hamişlere Allah saglıklı gebelik yaşatıp kucagımıza almayı nasip etsin İnşallah Rabbimmm İnşallahhh :21::21::21:
COKKKKKKKKKKKKKguzel mesajjjjjjjjjjjj aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
aycaaa benim doğum tarihi değişti 15.08.2013 diye düşünüyorduk ama 1 hafta geriden geldiğim için 22.08.2013 oluyor doğum tarihi,inşaallah sağ salim kucağımıza almak nasip olsun duanızı bekliyorum:KK16:
birdaha hosgeldin canim benim aminnnnnnnnnnnnn
merhaba hamişler kaç gündür yazamıyorum :KK43: size bir kaç sorum olacak.bebek kesesi hariç bebişinizi karından yapılan ultrasonda gördünüzmü? ikinci sorumsa kalp atışını duyanlar doktordan kendilerimi istedi doktor kendisimi söledi kalp atışına bakalım diye? ayrıca kafamı çok karıştırıyor bu kesenin altındaki kan birikmesi çok korkuyorum bişe olacak diye :KK43: yani okadar içim daralıyorki doktora gidip kötü bişe duyacam diye çok korkuyorum. ayrıca progesteron ve folik asit kullanıyorum.öyle işte :KK43:
canim korkma Rabbim buyuk hic birsey olmuyucak bebegine

X