2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

canım benim sanda cok gecmiş olsun yaşadıklarımız benziyor benimde 12 haftada kalbi durdu kürtaj oldum agustos ayında doktorum araştırmadı sizinki ne güzel araştırılmış en az 3 kayıp olması lazımmış bizim pskolojimizi düşünen yok hic nedemek 3 kayıp yaşamak allahım korusun şimdi ben 5 haftalık hamileyim korkuyorum canım neden kaybettigimi bilmiyorum bebegimi bunda da aynısnı yaşıycam diye panik icindeyim

sıkıntı yapma kese kücük diye henüz kücük zaten stres yapıp bebişine zarar veririsin bak bekle canım biraz bu günmü gittin doktora nededi doktor sana

kızlar merhaba ben geçen hafta perşembe günü kan tahlili yaptırdım cuma günü sağlık ocağını aradım gebesin dedi ebe.pazartesi gel kaydedelim dedi.bende bugun gittim hiçbişey yapmadı ne kilo ya baktı ne bişey..bende keseyi görmek için ne zaman gideyim dedim.2.5 aylık olunca git dedi.o zamana kadar bekleyim mi ?bir problem olursa zaten belli olur dedi .siz ne diyorsunuz ne yapayım?

İki buçuk ay çok bence. Yaklaşık 7 haftalıkken kalp atışı duyuluyormuş. Onun için mutlaka gitmen gerekiyor.
Bence git hastaneye belki vitamin eksikliğin var ne malum. Bana beş buçuk haftalıksın dedi dr keseyi gördü. Haftaya da kalp atışı için gel dedi.

ne 2.5 aylğı 6 haftadan sonra git canım dinlem sen onları......

7.8. haftada rahat duyulur (karından) 5-6. haftada vajinal usgde duyulabilir ben karından 6+2 de duydum ama 9.10. haftada duyanda biliyorum :) sıkıntı olmaz merak etme 8. haftada git bence

Son düzenleme:
sıkıntı yapma kese kücük diye henüz kücük zaten stres yapıp bebişine zarar veririsin bak bekle canım biraz bu günmü gittin doktora nededi doktor sana

yok kız kafaya taktığımdan değil arkaaşım kafaya takıyordu benikide küçük boş ver diyorum ben dün gittim 10.8 mm miş 5 haftalığa uyumlu geç döllenmedir demişti bana

adetim 8 gün geçti kan değerim htg 26 çıktı ve gecikmenin 9. günü adet gördüm, hamile miyim? idrar testleri henüz negatif

canım kimyasal gebelik yaşamışsın..

kız hic gelmedin sabahdan beri kızıyorum hıııızorla getirmeden gel bakayım sen bak kızıyorummmmm

canım geldim listeyle ilgileniyordum.. ama geri çıkçam oğlumu okula götürcem sonra tüm gün sizileyim..

yeni gelenler hg..

canım öncelikle gözün aydın bu süre cok uzun degilmi ilk kez böyle bişe duydum ben 7 ci ve 8 haftada gitmen gerek bebegin kalbi kesesi buna bakılması lazım canım cok gec dedigi süre senden kan testleri istiycektir hormonlarına bakmak icin herşey yolundamı diye sen bence 7 veya 8 haftada doktora görün canım

7.8. haftada rahat duyulur (karından) 5-6. haftada vajinal usgde duyulabilir ben karından 6+2 de duydum ama 9.10. haftada duyanda biliyorum :) sıkıntı olmaz merak etme 8. haftada git bence

evet bende bu yüzden öğrenir öğrenmez dr. a gitmiyorum..
hemen karından görünmüyor.. vajinal ultrasona ii değil..

yok kız kafaya taktığımdan değil arkaaşım kafaya takıyordu benikide küçük boş ver diyorum ben dün gittim 10.8 mm miş 5 haftalığa uyumlu geç döllenmedir demişti bana

bende ciddi ciddi üzülüyorsun sandım ne bileyim kuzum hadi hayırlısı ben gitmedim daha 5+0 haftalık oldu bu gün sadece gögüsümde hafif dolgunluk başkada bir belirti yok senin nasıl geciyor canım birde doktorun ne zaman cagırdı tekrardan alttan mı baktı ne cok soru soordum demi

kizlar kan degerim 247 kac haftalik
sat 08.11.2014
cooooooooooooooooooooooooooooooook mutluyum
insallah sagsalim dogacagi gunude gorurum evladimin
cok mutluyum inanin
sizce degerim nasil

kizlar kan degerim 247 kac haftalik
sat 08.11.2014
cooooooooooooooooooooooooooooooook mutluyum
insallah sagsalim dogacagi gunude gorurum evladimin
cok mutluyum inanin
sizce degerim nasil

benim tahminime göre gec döllenme olmuş olabilir kan degerine göre 3 veya 4 haftalık hamilesin canım hayırlı olsun saglıkla gecirmeni dilerim

iyi değil demek doğru değil,yapılmasında bir sakınca yok sonucta bebeğın oldugu yere kadar ulaşmıyor ama tabı sık sık yaptırmak tehlıkelı olabılıyor,içinizi rahat tutun:)

Uzm. Dr. Rdayolog KIZANNESİ

Akışım gebe şeysi doldu senin yüzünden !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…