2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

evet bende merak ettim cinsiyeti hemen nasıl öğrendin ? :))
birde ben 2. yi bekliyorum.tabloya eklermisiniz

Canım o endişe bende de var dün gördüm keseyi ama bu seferde kalp atışı için endişeleniyorum yani hep sürecek bu endişeler:)

tamam canım yorma kendini:)
ben bunda yaşamıyorum belirtti:)
bendede hiç bir belirti yok :) bu iyi mi kötü mü bilmiyorum ama :)

cmt keseyi görünce rahatlayacağım sanırım biraz.

bende de yok endişelenme:)

benimde görünmedi bebek doğrusu dr hanım para için göstermedi bir daha çağırdı 6+3 üm ben

Et balık yemeye kararlıydım ama kokuya dayanamıyorum. Sebzeyi çok yiyorum çorba çeşitleri bide.

ilk hamileliğimde et türlerinden hiçbirini yiyemedim bol badem ceviz yedim

hayırlı olsun

KIzlar bugün doktora gittim ufak bi kese gründü,haftaya kalp atışı için gel dedi inş. haftaya salı kalp atışı için gidicez...bu arada bana folik asit,koraspirin verdi ve bazı testler istedi .....

gözünaydın canım

geç yumurtladıysan geç döllenmiştirsin

kizlar dualarinizi esirgemeyin nolur
bugun kan verdim
yarin saat 5 de cikicak cevap
insallah iyi cikicak insallah

hadi canım güzel haber ver

ah ah stres ilkinde rahattım ama bunda değilim

hoşgeldin

Arkadaslar kesesini gorenler kacinci haftada kac mm oldugunu yazabilir mi lutfen..
Benim 6+0 16.7mm..
dün gördüm6+3 de 9 mm dedi seninkinin neresi küçük ben ağlıyım o zaman
merhaba kızlar bende muhtemelen bu sayfaya katılacağım.bat tarihim geçti ve testim pozitif çıktı,yarın ve perşembe günü kan değerim yükselirse,buraya dahil olacağım inşaallah bana dua edin lütfeen
canım hayırlı olsun ateş ölçme sayfasına yazdın mı ben dün görmedim de
Iyi aksamlar arkadaslaaarr
hamislerimiz artmis liste uzamis MASALLAH Allahim daha da cogaltsin saglikli gebelikler gecirelim Insallah.
EFLALIM - doktor kontrolun vardi bugun dimi??? hadi canim guzel haberlerle gelllll

evet canım gittim gördük keseyi:)

en düşük benimki ki geç döllenme değil ilişki tarihim belli ben panik mi yapayım şimdi 6+3 9 mm dedi

arkadaşım sehir yok demişsin neden yok birde cinsiyet kiz demissin nasil öğrendin bu kadar cabuk ?
yaşadığım şehri yazmak istemedim deşifre olmamak için:) kız da tabi ki öğrenemem şimdi içime doğanı yazdım canım:)

Eflalim para için dr göstermedi demişsin özele gitme ya devlet hastaneleri mis gibi. Ben randevumu alıp gidiyorum devlet hastanesine çok güzelde ilgileniyorlar.

Eflalim para için dr göstermedi demişsin özele gitme ya devlet hastaneleri mis gibi. Ben randevumu alıp gidiyorum devlet hastanesine çok güzelde ilgileniyorlar.

Canım bende doktorumu değiştirmeye karar verdim dün öyle gerginim ki yazmamışım buraya kafam çok karışık keseye 9 mmm dedi bu anormal bir durummuş ama bu kadın hiçbir şey demedi benimki geç döllenme değil tarihi belli canım çok sıkkın devlete aldım randevu ama ayın 23 de çok övülen bir dr kararsız kaldım inan

Gunaydin hamiiiiiiisssssllllllleeeeeeerrrrrrrr
tuketmeli olduklarimizi ve yasaklari onceki sayfada paylasdik canim oku istersen.ben faydalandim.sagolsun arkadaslar...
Degerimadet gunu 284du canim ama ben gec yumurtlamistim. Hadi sende degerini yaz bakalim cikmistir degilmi Insallah guzel sonuc almissindir Insallahhh
adetim 8 gün geçti kan değerim htg 26 çıktı ve gecikmenin 9. günü adet gördüm, hamile miyim? idrar testleri henüz negatif

canim senin dol tutunmamis qaliba.. Yumurta ve ya sperm kalitesiz olunca rahime tutunamiyor demisti doktorum muhtemelen seninki de oyle olmus..hayirlisi olsun arkadasim
EFLALIM keseyi gorduyune sevindim canim sukurler olsun..panik yapma kalp atisini da duyacaksin kendisini de goruceksin Allahin izniyle canim Imsallah hepimiz saglikli hamilelikler geciririzzzz

Gunaydin hamiiiiiiisssssllllllleeeeeeerrrrrrrr
tuketmeli olduklarimizi ve yasaklari onceki sayfada paylasdik canim oku istersen.ben faydalandim.sagolsun arkadaslar...
Degerimadet gunu 284du canim ama ben gec yumurtlamistim. Hadi sende degerini yaz bakalim cikmistir degilmi Insallah guzel sonuc almissindir Insallahhh
adetim 8 gün geçti kan değerim htg 26 çıktı ve gecikmenin 9. günü adet gördüm, hamile miyim? idrar testleri henüz negatif

canim senin dol tutunmamis qaliba.. Yumurta ve ya sperm kalitesiz olunca rahime tutunamiyor demisti doktorum muhtemelen seninki de oyle olmus..hayirlisi olsun arkadasim
EFLALIM keseyi gorduyune sevindim canim sukurler olsun..panik yapma kalp atisini da duyacaksin kendisini de goruceksin Allahin izniyle canim Imsallah hepimiz saglikli hamilelikler geciririzzzz

Canım bişey demediyse sorun yoktur bence. Sıkma canını bana mm yi söylemedi ama ulturason görüntüsünde 5 tane mm olan sayı var. Hangisi acaba.

Canım bişey demediyse sorun yoktur bence. Sıkma canını bana mm yi söylemedi ama ulturason görüntüsünde 5 tane mm olan sayı var. Hangisi acaba.

Canım bende bir tane var mm onda da 9.2 mm yazıyor

merhaba bende hamileyim. şuan 6+1 en gittiğimde 4+1 di sadece kesemizi gördük. inşallah perşembe günü kalp atışlarını duyarız. ben sizden daha çok stresliyim. çünkü kasım 2012 de 23haftalık bebeğimi kaybettim. altı ay sonra tekrar hamile kaldım ve 8haftalık boş gebelik dendi kürtaj oldum. inşallah rabbim bunu kucağıma almayı nasip eder. bende kan pıhtılaşması çıktı 20 gündür iğne vuruyorum ve bu 9ay devam edecek. İnşallah hepimiz bebeklerimizi kucağımıza alırız. Rabbim isteyen herkeze bu mutluluğu nasip etsin. korkularımı nasıl yenebilirim sizce.

ayyy günümüz aynı seninle canım, demek ben de şimdi gitsem bebişin kalp atışını duyabilirim allah izin verirse.

Benim randevum cumartesi gününe, çalıştığım için haftaiçi zor oluyor gitmem. 6+4 olacağım, o zaman kesin duyulur dimi kalp atışı?

gözünaydın canım

sağol canım seninde gözün aydın ama benimde 10.8 mm bendemi ağlasam :)

Benim epey moralim bozuldu çok küçük kesem

İnşaallah sağ salim alırsın kucağına bebeğini

cok gecmiş olsun canım cok zor günler gecirmişsin bende bebegimi kaybettim kalbi durdu 12 ci haftada ilk gebeligim oldugu icin araştırma yapılmıyor denildi şuan yine hamileyim tam 5+0 haftalık şuan allahım inşallah sorunsuz saglıklı bir gebelik nasip etsin hepimize kimsenin kucagı boş kalmasın canım allah yardımcımız olsuun senin araştırıldı sanırım kan pıhtıllaşması cıkmış sennde bende bu konudan şüpeleniyorum inşallah böyle bişe yoktur bunuda kaybetmekden korkuyorum 16 aydır kuucagımıza bir türlü almayı nasip etmedi rabbim inşallah bu bebeklerimizi kucagımıza alırız

cnm sanada çok geçmiş olsun. benım ılkte bebeğe bakıldı kordonsentez yapıldı herşey yapıldı sizde sorun yok dediler. benım suyu bitmişti böbreklr kistlerle doluydu çalışmıordu normal doğum yaptım. ıkınceye gebe kaldım. sonra ki gittiğim dokor boş gebelik olunca 3.yü şansa bırakmıcam tün testler normal sende kan pıhtılaşması olabilir dedi tabi ben inanmak istemedim. Ege üniversitesine gittik genetik bölüme test yaptırcam dedim kabul etmedi yok onla alakası yok bunlar ıolabilir falan dedi başından sağmak istedi. ben ısrar edince kabul etti ve yirmi gün sonra sonuç çıktı pıhtılaşma olduğunu öğrendik.doktorlarımız sanki para verip yapıor testi 3tane kaybedince yapıorlarmış. şimdi iğne vuruyorum cosaprisin içiorum. korkularını bırak inş yoktur sende inşallah burda gzl gzl gebelik geçirip. bebeklerimizden bassederiz.

cok zor bişe gercekden allah sabırlar versin sorunsuz saglıklı gebelik geciriz inşallah allah yardımcımız olsun bebeklerimizi ve bizleri korusun rabbim ne kadar güzl düşünmeye calışsamda icimdeki korku gitmiyor insan 1 kez olsun kayıp yaşayınca cok tedirgin oluyor acabalar icindeyim henüz erken diye doktora gitmedim kan ve idrara bakıldı sadece ögrendikden sonra 2 hafta beklemk istedim diger gebeligimdede aynısı yapmıştım hem kese hem kalp atışını duymuştuk biraz erken gitmek iyi olmuyor doktorlarda git bir daha gel diye biliyor cok kücük olunca görünmüyor alttan bakınac görünüyor aslında ama onuda her doktor yapmıyor birde kişi kendisi de istemiyor

evet gerçektend çok zor yaşamayan bilmior. ben kaç doktor gezdim. izmirde ne kadar ümlü prof dr varsa aradım. ama olmayınca olmuyor. 6aylıktı kocamandı ve normal doğum sancısı çekip kucağı boş dönmek inan çok zor oldu. kaç ay kendıme gelemedim. hergün ağlıyordum. ben gittim şimdi kalp atışı için bebeği görmek için gitcez stres yapmaktan dudğım uçukladı. ağzımın içinde yaralar çıktı. şu 3gün bi geçse.

seninki baya büyük oldugu icin seni daha cok etkilemiştir artık hareketlerini hissede biliyordun allah sana peygamber sabrı versin canım 3 gün kalmış inşallah güzel haberlerle dönersin gelir gelmez doktor dan haber ver tatlım

Şimdiki umutlarımızı Allah kucaklarımıza versin... gerçekten ne kadar zor olduğunu biliyorum. ben de ilk bebeğimi 12 haftalıkken karnımda kaybettim. kürtajdan sonra çikolata kisti çıktı ve doktorumu değiştirdim, o tüm testleri yaptı ve kan pıhtılaşması çıktı. şimdi 20 gündür iğne vurduruyorum ve 9 ay daha kullanacağım inşallah.
aslında çok şükür diyorum, en azından çaresi var. ancak geçen cumadan bu yana ne iştahım var, ne mide bulantısı, ne şişlik.... sadece göğüslerimdeki dolgunluk duruyor. geçen hafta keseyi gördük 10 mm. cumartesi kalp atışlarını duyacağız inşallah.... kaldı 4 gün... iyi haberler almak istiyorum, benim için dua edin olur mu(
Allah hayırlısı ile her isteyenin kucağını doldursun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…