2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ayy bayıldım yağğğ keşke bende örebilsem
ama kesme artırma bi beceremedim gitti
güzel günlerde giysin beybinn

benim de elim hiç yatkın değil, bir türlü beceremiyorum örgü işini. Neyse ören bir sürü kişi var, onlar da kazansın dimi
Amin inşallah canım, sağlıkla giysin inşallah

Fotolarını eklemeye çalıştım ama beceremedim :26: bende minik bebek patikleri örüyorum beyaz bebek şekeri yapmak için ilerde cinsiyetine göre süslicem hem akşamları vakit geçiriyorum hemde kendi el emeğimden mevlüt şekeri yapmış oluyorum nette modelleri var bakabilirsiniz çok şekerler

kızlar bişey sorcam
hamile kıyafetleri edinen var mı?
belki erken gibi ama benim pantolonlarım şişkinlikten dolayı çok sıkıyo
bide ben internetten almak zorundayım, ama bedenlerini anlayamadım nasıl oluyo kü

Valla herşey zayıflara göre anam benim normal bedenim hamile kıyafetlerinin en büyük bedeni sinir oluyorum şişmanlar hamile kalamaz mı yani

aynen bnmde pantolonlar elbiseler hepsi sıkıooo wallaa geçen giyinirken düşündümmm napıcamm diee
walla kaç kilosun boyun kaç canımm? ben 1.68 ve 65 kg'yim genelde medium alırım ama hamilelikte large almayı düşünüorm hani bol bol rahat olsun dieee.. ilerde karnım büyüyünce çok kilo alırsammm eğer ozaman bilmiorm artık

Valla herşey zayıflara göre anam benim normal bedenim hamile kıyafetlerinin en büyük bedeni sinir oluyorum şişmanlar hamile kalamaz mı yani

canım benimmm yok mu tanıdık terzi falann kendine göre rahat rahat güzel elbiseler diktir mesela yaza doğruuu
ben çok seviyorum böle hamilelerde elbiseeeyi :) bizim yenge var ona diktiricem bende mayıs haziran gibi elbiseeler böle karın üzerinden bollaşan :)

biraz araştır bulabilirsin o şekilde kıyafet satan yerler var bebeim aslında...

Ben sanırım bu ay sonunda almak zorunda kalcam bir iki pantolon, çünkü benimkiler de sıkmaya başladı. Düşük bel veya taytla idare ediyorum şimdilik. Genelde düğmelerim açık geziyorum

Annem var ama o da Bursa'da artık yapıcaz bişeyler bakalım ama ne kadar kötü yani şişman hamile kalamaz mı insan bizi neden düşünmüyolar

ay yerim seni şişman deme kendine artık iki canlısın sen vardır mutlaka satan bi yerler

ben 34-36 beden giyiyorum canım, tahminim sadece karnım çıkacak :44:
şimdi internetten baktımda 2\40-42 felan gibi gidiyo ölçüler bilemedim bende :44:

benim de elim hiç yatkın değil, bir türlü beceremiyorum örgü işini. Neyse ören bir sürü kişi var, onlar da kazansın dimi
Amin inşallah canım, sağlıkla giysin inşallah
çevremde ören olsa bende alırdım, ama sen çok iyi yapmışsın alarak canım
napalım anneanneye babanneye güveniyorum boş çıkmaz inşallah
Ben sanırım bu ay sonunda almak zorunda kalcam bir iki pantolon, çünkü benimkiler de sıkmaya başladı. Düşük bel veya taytla idare ediyorum şimdilik. Genelde düğmelerim açık geziyorum

ahaha çok hoş, bende düğme açık geziyorum, gören sapık sancak

Annem var ama o da Bursa'da artık yapıcaz bişeyler bakalım ama ne kadar kötü yani şişman hamile kalamaz mı insan bizi neden düşünmüyolar

ayy kıyamam üzülmee evet ama araştıralım belkide öyle büyük beden satan mağazalar vardır tatlım...
sonuçta hamilelik büyük beden bir olay dimi? :)

hiç valla yaaa bende kilolu hamilelerdenim ne yapcaz biz herhalde 3 metre kumaşı dolanıcaz son aylarda yaza da geliyor ya dize kadr indirip dikip gezicez gibime geliyor

ayy bayıldım yağğğ keşke bende örebilsem
ama kesme artırma bi beceremedim gitti
güzel günlerde giysin beybinn

canım yakadan başlamalı yelek videoları ara netten yaparsın çok kolay hemde çok şık

hayırlı olsun yeleklerin saglıkla giydır inşallah

bende taytlarla kanki oldum, bide beli lastikli tayt gibi pantolonlar var, esnek pantolon kumasindan yapiliyor onlarda cok rahat ben cok memnunum, hamile oldugumu ogrendigimden beri bunlara takiliyorum, kasmıyorum kendimi hic...rahat rahat karnim buyuyunce de o ayarli hamile pantolonlarindan fln bakicam artik... rahat elbiseler fln..o gibi seyler..

ayy kıyamam üzülmee evet ama araştıralım belkide öyle büyük beden satan mağazalar vardır tatlım...
sonuçta hamilelik büyük beden bir olay dimi? :)

Öyle de normalde de büyük beden olunca sorun oluyo işte İstanbul'da gören olursa büyük beden hamile kıyafetleri yazsın yüppennn

yaaa baksanıza neler var nelerr ama bende bedenleri bilemiyorum canım tam hamile bedenleri nası olur :S
onuda bi araştıralımmm..

Ayyy ciciler bile alınmaya başlandı maşallah hepimize inşallah sağlıkla kucağımıza akırız bebişlerimizi Allahım güzel güzel günlerde giydirmeyi nasip eder benim hamile olduğumu öğrenmeden önce başlamış kayınvalidem sınra yetiştiremem diye hamile olduğumu söylediğimde yolladı fotolarını Allahım tamamına erdirsin giydirebileyşm diye can atıyorum kızlar çok güzrl duygular isteyen herkes yaşasın kimseler aramasın inşallah...

çevremde ören olsa bende alırdım, ama sen çok iyi yapmışsın alarak canım
napalım anneanneye babanneye güveniyorum boş çıkmaz inşallah

neredesin sen canım ben yaptıklarımdan vereyım sana gerçi ben van dayım ama neyse örgü örmeyi sevdigim için 2 yıldır bebek yelekleri atkıları bereleri patikleri örüyordum çocuk niyetiyle degil ama arkadaşların çocukları oluyordu onlara hediye fln diye hem çok çabuk sıkıldıgım için bebek ürünleri örüyordum hamile oldugumu ögrendigimden beri örmüyorum iyi degil derler bizde zaten başka bir arkadaştan sipariş aldım gerçi aklıma estikçe örüyorum nasıl bitcek bilemedim valla 5. aya girdigim anda başlıcam bebişim için zaten yakadan başlamalı yelegi 1 günde bitiriyorum ben o yüzden sorun yok bende 1 çöp poşeti örgü bebek ürünlerim var bu arada çöp poşetine koydum ki başka yere sıgmadılar

gerçekten yaa, neyse 1 aya kalmaz iyice belli eder kendini bebiş, o zaman sapıklıktan kurtuluruz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…