2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Kizlar bn 2013 agustos annesiyimm..keseyi 5.hftada gormustuk...hic kan testi flan yptrmadm test yptiktan 1hfta snra doktora gittk keseyi gordk.6hftadada kalp atisini duymustuk..ultrasonda nokta gbi bsey yaniyo gbi gorunuyodu ve kut kut bi ses o gordgmm zerrede kalp vardi ..hayatmdaki en buyuk mucizeydi o gun hamile oldgmu bi can tasidgmi farketmistim..allah hepinize nasip etdn guzel saglikli hamilelikler gecirin ins

ya kizlar bu arada bisey solcem size benim ikinci bebegim bu ilki uc yasina grcek ocakta allah izin verirse ilk hamileligimde cok uykum gelirdi bunda tobe uyku hakgetire yok uyuyamiyorum sabaha kadar don don dur sizdede ayni seyler varmi

Benim ilk hamileliğim çok uykum geliyo. 9 da uyuyakalıyorum resmen. Sabah'ta bazen erken bazen geç kalkıyorum..

Kızlar gunaydin :)
Nasılsınız bakalım? Ben bugün 5+2 deyim kızlar çok heyecanlıyım, yarın akşam dr a gidicez, inşallah keseyi görebiliriz :) size yarın akşam yazarım inşallah, bana dua edin :)

aynen bende 2buçuk senelik evliyim bir düşüğüm oldu sanki bu da düşcek korkusu var oyüzden hep doktora gitmek istiyorum,tamam yazarım cuma günü sana ) bakalım kese görünecekmi..

benimde bi düşüğüm var :) o yüzden bende korkuyoum, hakkımızda hayırlısı dikkat edelim....

canım olur mu öyle şey atla tabi :) hep birlikte sohbet ediyoruz burda :) 4+6 da keseyi gormussun ne güzel maşallah bebisine :) peki canım karindan mı baktı dr ultrasonda yoksa alttan mı?

Kızlar gunaydin :)
Nasılsınız bakalım? Ben bugün 5+2 deyim kızlar çok heyecanlıyım, yarın akşam dr a gidicez, inşallah keseyi görebiliriz :) size yarın akşam yazarım inşallah, bana dua edin :)

günaydınlar bende kese için yarı gitmeyi dşünüyrum, kızlr biraz daha bekle diyorlar ama daha fazla dayanamıycam.....

İnşaallah önümüzdeki aya olur

Bende 5 haftalık hamileyim Allah isteyen herkese tez zamanda nasip etsin ben hamileliğimi regli dönemimden 1 hafta önce öğrendim inşallah bebişim de 7 Ağustos ta doğacak inşallah

hayırlı olsun

çok korkuyorum kızlar hep endiseliyim

Sancı bende de oldu bu ikinci gebeliğim ilkinde de oldu korkmana gerek yok dinlen bol bol çok yorma kendini, imkansız diye bir şey yok işte Rabbim ol deyince oluyor sağ salim kucağına alıp büyütmekte nasip olsun
Ben henüz hiç gitmedim doktora, 14 Aralık'ta gideceğim. sat 29 ekim. acaba ben de duyabilir miyim kalp atışlarını her şey yolundaysa?

o tarihte duyarsın muhtemelen

günaydınlar bende kese için yarı gitmeyi dşünüyrum, kızlr biraz daha bekle diyorlar ama daha fazla dayanamıycam.....

Canım internette adet gecikmesinden 1 hafta sonra görülür karindan bakıldığında yazıyor. Vajinalde 4.haftada bile gören var. Benim 26 Kasım da bhcg 90 çıkmıştı. Dr 2 günde 2 ye katlanacagini soyledi ve hesapladi. 6 aralık ta gel keseyi görelim dedi. Ben de gideceğim yarın inşallah görürüz :)

Canım benim 5+2 d e görünmedi kese yarın bir daha gidicem inşallah seninki görünür[/QUOTE]

yaa öyle mi diyosun.. karindan mi bakıldı canım? Yarin kaç hafta kaç günlük olacaksın?

canım bu sonuca göre nerdeyse kese görünücek ultrasyonda, 5000 üzerinde kese görünüyor diyorlardıya.....

o zaman ben 14 Aralık'ta doktora gittiğimde kalp atışını da duyarım Allah'ın izniyle :) çok heyecanlı ya inşallah bir sorun olmadan ilerler bu süreç...

Son düzenleme:
Kızlar benim acayip midem bulanıyor hiç bişey yiyemiyorum. Her kokudan tiskiniyorum. Yicekler aklıma geldiğinde bile bi hoş oluyorum. Ne yeyim ne içiyim bilmiyorum yaaa

o zaman ben 14 Aralık'ta doktora gittiğimde kalp atışını da duyarım Allah'ın izniyle :) çok heyecanlı ya inşallah bir sorun olmadan ilerler bu süreç...

allahın izniyle bende her ikisinide görüceğini düşünüyorum ,kalp atışını duymakda bir başka heyecan ya

benimde bulantım çok karında sancıda var ve maalesef kabızlık VAR ODA KÖTÜ.....

Karnım aç ama mutfağa gitmek istemiyorum. Yiyemiyorum hiçbirşeyi. Kabızlık yok bende ama. İbrahim Saraçoğlu mide bulantısına zencefil çayı için diyor. Zencefil alıp denicem.

Karnım aç ama mutfağa gitmek istemiyorum. Yiyemiyorum hiçbirşeyi. Kabızlık yok bende ama. İbrahim Saraçoğlu mide bulantısına zencefil çayı için diyor. Zencefil alıp denicem.

hımmm bende deniyim ,yemek ypamamak kokdan etkilenmek kötü iş. bende olmaz yoksa karı,koca aç kalırız:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…