2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Benim de sat 29 ekim, haftaya cmt gideceğim doktora keseyi görmek için. Onu görene kadar endişelerim dinmeyecek sanırım

Gorursunuz insallah.. Bana da doktor persembe gel dedi ama il disinda olunca gidemiycem.. Alttan mi bakacak acaba?.. Ben sormadim..

Benim sat 31 Ekim di.29 Kasım'da alttan muayene de keseyi görmüştü. Bence sizinki karından ultrasonda görünür. Bana 13 Aralık'ta kalp atışını duymam için randevu verdi

Benim sat 31 Ekim di.29 Kasım'da alttan muayene de keseyi görmüştü. Bence sizinki karından ultrasonda görünür. Bana 13 Aralık'ta kalp atışını duymam için randevu verdi

Ben henüz hiç gitmedim doktora, 14 Aralık'ta gideceğim. sat 29 ekim. acaba ben de duyabilir miyim kalp atışlarını her şey yolundaysa?

Keseyi görmek ve kalp atışlarını duymak için hangi haftalar doktora gitmek lazım?

canım tam 4 haftalıkken kese mese yoktu.. 5 haftalık iken kese vardı.. 6. haftamda kalp sesini duydum.. darısı sizin başına :)

hepinizin gözleri aydın olsun kızlar bende 2013 ağustos annelerindenim. bu çok özel günlerinizi güzel geçirip yavrucaklarınıza kavuşmanız dileğiyle. bir sorunuz olduğunda biz burdayız kızlar. benim kızçem 6 ağustos doğumlu. bebişimi de geçen sene 3 aralıkta öğrenmiştik zaman çabuk geçti bu sene kucağımda yavrum hepinizi öpüyorum Allaha emanet olun

Benim de Allahtan bir mani olmazsa 6 Ağustos görünüyor bebişimin doğumu. Şu an daha yolun o kadar başındayız ki, tadını çıkara çıkara bir hamilelik geçirmek istiyorum Allah izin verirse.

Sana da kızını bağışlasın Rabbim, sağlıklı, hayırlı bir evlat olsun inşallah :)

yaa bana sormadığının farkındayım ama atladım azıcık, adet günümüzün geçmesinden bi beş gün sonra bile gitsek görünüyormuş kesenin oluşumu. öyle demişti doktor. ben 4+6 da gittim fotoğrafını bile aldık kesemin gerçi fotoğraf dediğimde siyah küçük bir noktacık. :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…