2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Hoş geldin hayırlı olsun çoğalıyoruz ne güzel:)

Kızlar; 6. haftanın içindeyim cuma doktora gideceğim ama kese görünür mü sizce?

çatlama iğnesinin 9.gününde kan testi yaptırıp öğrenmiştim ben, çok küçük çıkmıştı değerim 5,15'ti, sonra yükseldi :) sen de mutlaka öğrenirsin, çatlama iğnesinin 12.gününde kesin sonuç alınır demişti doktorum :)

bence bir kan testinde baktır :) hayırlısı olur inşallah

Günaydıııın hamiiiiiiiişleeeeerrrr
yeni hamişleri aramıza katılması dileyiyleeeee
aaaaa catlama ignesinden 16gunmu gecmis??? hadi test yapsana hadi ama hadiiiiiii cikar mutlakaaaa hadi arkadaşım katıl aramıza mutlakaaaaa

günaydınlar ağustos anne adaylarıvarmı daha gelen çoğalalım...
günaydınlaaaarr
tebrikler arkadaşım Allah hepimizin yavrusunu kucagımıza almayı nasip etsin hoş geldin bebişin ugur getirsin hamişler artsın

Kızlar; 6. haftanın içindeyim cuma doktora gideceğim ama kese görünür mü sizce?
erken olur bence Ama İnşallah görürsün ilk kese görenimiz sen olursun hakkımızda hayırlısııı
kıııızlar liste yapan yokmu ben beceremiyorum daha profil fotografı koymayı yeni öyrendim pek beceremiyorum

canım ben doktora hiç gitmedimki klinikte akşam kan testi yaptırmışım kesenin emen görünmiyceğini bildiğim için biraz beklemeyi tercih ettim sana bir gün dedilermi ?

ben telefonlaşıyorum doktorumla, kan testinde pozitif sonucu gördükten sonra 15 gün sonra gel ultrasonda bakalım dedi. 14 Aralık'ta gidicem ben, heyecanla o günü bekliyorum :)

ya kızlar ben kese için yarın gitmeyi düşünüyordum ama görünmezmi diyorsunuz.....?

arkadaşım benim doktor 20gün sonra gel demişti. adet gününden 20gün sonra sen de adet gününün üstüne 15 20gün gel öyle git bence.kaç gün olduki öyreneli??

arkadaşım benim doktor 20gün sonra gel demişti. adet gününden 20gün sonra sen de adet gününün üstüne 15 20gün gel öyle git bence.kaç gün olduki öyreneli??

henüz 5 gün geçti muhtemel adet tarihimin üstünden, aslında bana kalsada ben bu haftada gitmezdimde arkadaşlarım çok ısrar ediyorlar, hiç doktora gitmedimya sadece kanda okeyledim, zaten gitsemde ultrasyonda bişey görmyebilir dyorumda laf anlamıyorlar

bence sen de 1 hafta daha bekle canım kesin olması için ama yine de sen bilirsin tabi :)

şimdi gitsen görmesen tedirgin olursun canım biraz sabr et hem o zaman gitsen kalp atışlarını da duyarsın İnşallah birazcık bekle daha çok erken

evet liste liste biri yapsın artık ben yoğun olabiliyorum o yüzden yapamam canım senden umutluydum bende:)

ya kızlar ben kese için yarın gitmeyi düşünüyordum ama görünmezmi diyorsunuz.....?

çok erken alttaki gelişim tablosunda 5. haftanın içinde yazıyor yani 4+.. oluyor göremezsin ben pazartesi gittim 5+2 de görünmedi vajinal bakılsa görünürde gerek görmedik kan verdim değerim 2700 çıktı dr um çarşamba gel dedi ama ben cuma gitmeyi düşünüyorum garanti olsun kesenin görünmesi için beta hcg nin 5000 i geçmesi lazım.

haklısınız vazgeçtim haftayı beklicem en azından 6. haftanın içinde olayım...

senle nerdeyse aynı doğumlarımız bana doktor cuma gel dedi sende pazartesi git bence doktora ihmal etme..

senle nerdeyse aynı doğumlarımız bana doktor cuma gel dedi sende pazartesi git bence doktora ihmal etme..

bende ihmal etk semiyorum bebişim 1.5 senelik zorlusüreçten sonra bana geldi o yüzden bira daha fazladır bendeki heycan diye düşünüyorum.sen cuma günü mutlaka bana yaz sende görünürse ediğin gibi bende pazartsi koşarım :)

İnsallah cnm insallah ben bi hafta önce yapmıştım çıkmıştı gebelik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…