2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

darısı bizim başımıza inş. yarın bende körürüm kesemizi.

hayırlı olsun canım bnm :) ne güzellll... walla darısı başımızaaa bizlerde keseyi bi görsek... bie pıtpıtları duysak Allah'ın izniyleee wallaaa içimiz rahat edicek :))

tesekkur ederim canim insallah hepbirlikte kucaklarimiza aliriz bebisleri hayirlisiyla.. pitpitlari diyamadik bizde daha doktorumuz erken dedi iki hafta sonraya randevu verdi ama en azindan kesenin dogru yerde oldugunu gormek de cok rahatlatti hep guzel haberler alalim insallah

aaaa nasıl cnım ya? çok üzüldümm kötü insanlar işte Allah'larından bulsunlar.. böyle şey mi olur ya ne demek yani ellerine ne geçio?

offfff bir zamanlar beni hatırlattın. özelden mesaj atayım dur.

Kuzucuğum sakin olsana sen bakma onlara no streeeeeeeees sakin sakin

özelden mesaj atamıyomuşum

aaaa nasıl cnım ya? çok üzüldümm kötü insanlar işte Allah'larından bulsunlar.. böyle şey mi olur ya ne demek yani ellerine ne geçio?
bilmiyorum onlara sormak lazım vaktınız varsa actıgım konulara bakın bı care arkadasınız ne durumda anlarsınız belkım
ıstedıklerını aldılar ogulları burdakı ısınden ıstıfa ettı ve yanlarında ıs bulup calısmaya basladı bızde oglumla kendı evımızdeyız ogluma annem bakıyo bu sekıl ıste kuzum cok zor bır zamanda ustune bıde 2 gebelıgım cıktı vardır bundada bır hayır dedım korunurken rabbım verdıyse vardır bı hıkmetı dedım belkı doner gelır kocam dedım ama adam orda harıl harıl calısıyo hıcbısı olmamıs gıbıde arıyıp soruyo vs...
offfff bir zamanlar beni hatırlattın. özelden mesaj atayım dur.
at canım at

Kızlar birsey sorucam...

Sol kolumda bir agrı basladı benim.Olan varmı yada normalmi acaba bilen varmıki ya

bizde eşimle ailesi yüzünden çokkkk kavga etttik ve 2,5 yıllık evliyken boşandık. sonra tekrar barıştık ve suan da geçmişte yaşadıklarımız için pişman
tekrardan mı evledınız bızım agzımıza bosanmak kelımesı gelmıyoda ama boylede nereye varacak bılemıyorum allah sonumuzu hayır etsın ınsallah cahıl cuhela bır aıleye bulastım guselım ne yaptıysam yakamızı kurtaramadım o ınsanlardan ne zaman gelseler bı olay dogumumu zehır ettıler aklına ne gelıyosa.... yaptılar

bizde eşimle ailesi yüzünden çokkkk kavga etttik ve 2,5 yıllık evliyken boşandık. sonra tekrar barıştık ve suan da geçmişte yaşadıklarımız için pişman

en azından hatasını anlamış çnk eğer evleniyorsa artık eşin ve çocukların herşeyden önde gelir onlar senin ailen olur.. bunu erkekler geç anlıyor ne yazık ki bizim gibi değiller

sevindim düzeltmenize canım bnm inşallah ecmele de bu bebek şans olur düzelir arası eşiyle...

eşimle aramız görünürde iyide adam nuh dıyo peygamber demıyo ılla ızmıre gel burda yasayalım dıo ama gecım derdı umrunda degıl aganın aldıgı parayla hem kıra hem gıderler hem 2 cocuk aclıktan evın duvarlarını mı yalayacagız burda kurulu duzenımız var ev dedemden kalma ne bılım ben calısıyorum ustelık cocuklarıma annem bakıcak kurulu duzenını aılesı yuzunden bozup gıttı nasıl goze alabılrıım kı ben evlatlarıma sefalet cektırmeyı ??? Bende onla beraber gıdecektım fakat pıyasada bu bebek haberımız yoktu esımı pazar gunu yolcu ettım salı gunu hamıle oldugum haberını aldım su anda asla ızmıre yerlesmeyı dusunmuyorum bu sartlarda asla...

benım orda calısmam ımkansız hamıle halımle doguma kadar bıle calıssam dogumdan sonra 2 cocuga bakacak kımse yk perısan oluruz aılesınden maddı destekte yok yer dururuz bırbırımızı

Son düzenleme:

canım özelden mesaj atamıyorum. eşin seni ve oğlunu bırakıp nasıl gider. alahım yaaa. birde hadi eşim bi cahillik etti annesi babası kardeşleri nasıl göz yumarlar böyle bişeye nasıl insan bunlar. diyecek bişey bulamıyorum inan ki. senin için ve eşinin aklının başına gelmesi için bol bol dua etcem. canım gerçekten çok üzüldüm.

Kizini gordumde gozyaslarimi tutamadim.. benim kuzumdami bu kadar olacakti..

Oyle zor bir acı ki. Yakti kül etti.. rabbim yavrumla cennetinde bulustursun ins.

Neyse arkadaslarin moralini bozmayalim. Allah razi olsun gulum..

Arkadasim hayirli hamileligin olsun nasil sevindim anlatamam suan diyecek kelime bulamiyorum ama sende annesin o yuzden ne demek istedigimi anlamissindir...allaha emanet olun....seni takip edicez arkadasim

gitme valla. zaten cocuklara annen bakacak evinde var. sende çalışırsın.gelecekse o gelsin. seni ve çocuklarını ezmesine müsade etme.

cnm bnm üzüldümm allah gönlüne göre versinnn inşalah ne yakın zamanda aklı başına gelir eşinin bu kadar vicdansız insanlar olamaz yaa... cnm sen bebeğini düşün Allah yardımcınız olsun

canım amiiin inş yaa. ne kdar üzüldüğümü anlatamam ecmal için

sağol cnm benım dualarınızı eksık etmeyın bıraktı gıttı ıste aılesının yaptıklarından sonra annesının sahsıma kufurlerınden sonra al annenı burdan gotur dedım dıye yaptı bunu sebep bunu gosterıyo bana sen bızı ıstemedın al annenı gıt dedın annen senın yanında bana a.q dıe kufur etcek sende koca gıbı benı savunacagına annenın yanında olcaksın dua et o sekıl dedım benım yerımde baska bırı olsa o kadar kufurunden sonra o annenı 5 kattan asagı sallardı dedım... olay burdan kopuyo ne ıse arkadasların canınıda sıkmıyım benım hıcbıseyım normal degıldı tum yuk sırtımda sıkıntıarım dertlerım ne olcagım bellı degıl karman corman bı haldeyım

Canım üzme kendini senin yaşadıklarının benzerlerini yaşadım. umursama ve kavga etme artık bırak ailesiyle biraz zaman geçirsin. benim eşim 6 ay sonra anlamıştı eğriyi doğruyu.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…