2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

Argan yağını önerebilirim sana bide benim kullandigim photon marka mavi su var o da kabarayi önlüyor. Saclarim çok uzun olduğu için taramak da zor oluyor ama mavi su çok iyi geliyor bana ve kabarmiyor

evet canim argan yagini bir ara kullanmistim..
ama bugun aldim bebek yagini ..onuda deneyeyim icimde kalmasin :)
her gun fon cekmekten sac kalmadiki artik.. kabarmasa duzlemem ama iste.. katlarim var onlari uzatmaya calisiyorum.. buyuk konusmayayim ama artk kat yaptirmammm

Aynen kat kullanmak zor oluyor. Ben simdi kapaliyim ama acikken bende zorlaniyodum katli sacla sonra uzattim düz kesim yaptirdim çok daha iyi oldu belime geliyor simdi ama kabariyor tel tel oluyor bende mavi su kullaniyorum :KK66:

Günaydın canım dostlarım.
Sizler benim yanımda olduğunuz için tekrar tekrar çok teşekkür ederim, sizden aldığım güç ile akşam yemekten sonra eşimle konuştum, aksini hiçbirşey söylemedi, tamam o zaman engelleyim dedi, herşeyi çözüme kavuşturduk yani çok şükür, sabahta ben hasta olduğum için uyandırmadı, kalktı kahvaltıyı hazırladı beni uyandırdı. Rabbim şeytana fırsat vermesin, bir bayanın düşmanı yine bir bayan, hep kendimize ediyoruz, Rabbim onları ıslah etsin, o da mutlu olsun sevsin sevilsin ama benim yuvamdan uzak olsun.

canim cok sevindim senin adina olmasi gereken olmus insallah bir daha ayni.seyler olmaz :)

edaa91 edam iyimisin kuzum.. ozlettinkii kendini :)

duman91 canimm cok sevindim herseyin yoluna girmesine :)
masalah diyelim ozaman insallah tekrari olmaz kuzum.. huzur olmadan o yuva gecekten gercekten cekilmiyor..

tutkumm iyiyim kuzum bende cok ozledimm ya yine telefon istiyorum ben ogff bi alabilsemde nete girebilsem artikk

Aynen kat kullanmak zor oluyor. Ben simdi kapaliyim ama acikken bende zorlaniyodum katli sacla sonra uzattim düz kesim yaptirdim çok daha iyi oldu belime geliyor simdi ama kabariyor tel tel oluyor bende mavi su kullaniyorum :KK66:

masallah beline kadar he :)
uzun saca asigim yaa evet bakimi zor ama cok guzel..
mavi suyu bende bi arastirayim canim..
tabi saglik olsun tek der sac olsun elbet caresi bulunur :)

canim cok sevindim senin adina olmasi gereken olmus insallah bir daha ayni.seyler olmaz :)

tutkumm iyiyim kuzum bende cok ozledimm ya yine telefon istiyorum ben ogff bi alabilsemde nete girebilsem artikk

biliyodumkii oyle istedigini.. bilgisayar almayinca dedim kesinlikle telefon istiyodur :)
aslinda uygun telefonlar varda almiskende azicik iyisini almak istiyor insan..

kuzum buarada masallah evliligin 1yilini yarilamissiniz :)
bizimde 5 ay 13 gun olmus..
aksam konusuyorzda ne cabuk gecmiski..

gunaydin kizlarr :)

kucuk bi sorunum var kizlar..
pirinclerim ve makarnalarim boceklenmis :/
makarnayi yeni almistim diye hatirliyorum..
boyle bussuru bocek dolaniyo icinde..
hatta oturma odasina bile gelmisler..
ilginc olan o kapali pakete nasil nerden giriyolar..
paketleri cope atmamistim ordanmi geldiler diger odalara ama dolap kapali ..
dert ettim bu isi

günaydın taze gelinler, güzel gelinler :KK25: hamarat gelinler
akşam yemek yapmadım çünkü annemlere gittik eşimle, kalabalık bir sofrada yemek yedik. güzel oldu.
bu akşam temizlik yapmayı düşünüyorum.
eşim geç gelecek biraz, sonra da film izleriz

paketleri cope atmamistim ordanmi geldiler diger odalara ama dolap kapali ..
dert ettim bu isi

bilmiyorum tuttku, hiç karşılaşmadım öyle bi durumla. :KK43: olmaması gerekir normalde,
kavanoz kullanıyorum ben, sağlıklı ve pratik.
züccaciyelerden alıp öyle dene bakalım

evet canim argan yagini bir ara kullanmistim..
ama bugun aldim bebek yagini ..onuda deneyeyim icimde kalmasin :)
her gun fon cekmekten sac kalmadiki artik.. kabarmasa duzlemem ama iste.. katlarim var onlari uzatmaya calisiyorum.. buyuk konusmayayim ama artk kat yaptirmammm

maşa ve fön saçı çok yıpratıyor maalesef ama güzel de oluyor :KK64::KK64::KK64:

bilmiyorum tuttku, hiç karşılaşmadım öyle bi durumla. :KK43: olmaması gerekir normalde,
kavanoz kullanıyorum ben, sağlıklı ve pratik.
züccaciyelerden alıp öyle dene bakalım

bende olmamasi gerekir diye biliyoeum ama bilmem cok garip..
onu dusunmemistim hic iyi olur deneyeyim oyle..

hatta gecen makarna yapacaktim kaynar suya doktum bocek varmis.. canlilar hem haslandi hayvancagizda :/

saca gelincee evet cok yipraniyor ama napayim alismis kudurmustan betermisya hakkaten oyle.. fon cekmedn kendimi bakimsiz hissediyorum..

aile yemegi he cok guzel canim..
ailene yakinmisiniz

bende olmamasi gerekir diye biliyoeum ama bilmem cok garip..
onu dusunmemistim hic iyi olur deneyeyim oyle..

hatta gecen makarna yapacaktim kaynar suya doktum bocek varmis.. canlilar hem haslandi hayvancagizda :/

saca gelincee evet cok yipraniyor ama napayim alismis kudurmustan betermisya hakkaten oyle.. fon cekmedn kendimi bakimsiz hissediyorum..

aile yemegi he cok guzel canim..
ailene yakinmisiniz
Merhaba canım, ay yazık olmuş hayvanlara yaa,,, için bir garip oldu:KK43: Canım nemli yerde mi saklıyorsun acaba? Yada paket delik ve alttan su almış olma ihtimali var mı? Bende cam kavanozlara koyuyorum hem çok şık oluyor hemde sağlıklı tavsiye ederim canım:)

evet canım iki aileye de yakınız çok şükür.
zevkli oluyor aslında, canımız sıkılıdğında gidiyoruz

hayvancıklara yazık olmuş evtt, bence kavanozda saklamalısın. kullanımı daha rahat ve çok sağlıklı.
nem de almadıkları için bayatlamaz, kupkuru kalır.

evet bende cok uzuldum hayvanlara.. keskke baksaymisim onceden :/
bu kavanoz isi aklima gelmmsti hic alayim bari..

nemlide degil aslinda ama kucucuk delik vardo pakette baska yerdenmi gelipte girdiler bilmem..

gerci bakkal yanimizda artik ihtiyacim oldukcami alsam bilmem.. oylede illa useniyor insan

evet bende cok uzuldum hayvanlara.. keskke baksaymisim onceden :/
bu kavanoz isi aklima gelmmsti hic alayim bari..

nemlide degil aslinda ama kucucuk delik vardo pakette baska yerdenmi gelipte girdiler bilmem..

gerci bakkal yanimizda artik ihtiyacim oldukcami alsam bilmem.. oylede illa useniyor insan
Mutfağın nasıl bilmiyorum ama canım şöyle bir güzel köşe yaparsın raf falan koyarsın onun üstüne de süslü kavonozlarını dizdin mi ay çok şeker olurlar. Hemde daha sağlıklı olur, elinin altında hemencecik açıp yapıverirsin yemeğini:)

Mutfağın nasıl bilmiyorum ama canım şöyle bir güzel köşe yaparsın raf falan koyarsın onun üstüne de süslü kavonozlarını dizdin mi ay çok şeker olurlar. Hemde daha sağlıklı olur, elinin altında hemencecik açıp yapıverirsin yemeğini:)

evet canim dusuncegim bunu..
gercekten boyle paketlerde yarim birakmayada gelmiyo.. dokuluo bilmem ne..

Petunyacim ailem yakin yazmisain ama cevablamamisim..
yakin olmasi cok iyi.. bizde iki aileye yakiniz..
gelin gitmis gibi hissetmedim okadar

kizlarr boceklerin ne bcegi oldugunu buldum .. pirinc biti deniyomus..
demin kek yapacaktim herseyim hazir keki son kez cirpayim dedim siyah siyah biso cikti yine o bocekten.. sekerdenmi undanmi bilmeem..
doktum yenidwn yaptim.. sekeri iyiice suzerek falan ama yine siyah bisi vardi sanki yine doktum..
sinirlendim tum erzaklari cikardim .. pisirip hayvanlara vereyim diyorum..
usttn bakinca temiz gibiler ama icim sinmedi yemek.. hepsini cikardim..
fenaa halde takinti yaptim heryeri temizliyip duruyprum,kasintim tuttu o bocekler aklima geldikce

masallah beline kadar he :)
uzun saca asigim yaa evet bakimi zor ama cok guzel..
mavi suyu bende bi arastirayim canim..
tabi saglik olsun tek der sac olsun elbet caresi bulunur :)

biliyodumkii oyle istedigini.. bilgisayar almayinca dedim kesinlikle telefon istiyodur :)
aslinda uygun telefonlar varda almiskende azicik iyisini almak istiyor insan..

kuzum buarada masallah evliligin 1yilini yarilamissiniz :)
bizimde 5 ay 13 gun olmus..
aksam konusuyorzda ne cabuk gecmiski..
hehehe :) napiyim.yaa onuda alamiyorum gerci 1100 falan dediler s4 icin ama bakiyorum heerkeste bi kirik ekran bu kadar kolaymi kiriliyor bunlar
evet canim yariladik bir yili :) masallah sizde yarilamis sayilirsiniz gercekten ne kadar cabuk gecti yaa

paketleri cope atmamistim ordanmi geldiler diger odalara ama dola

dert ettim bu isi

nasil oldu acaba onlar ya cam kavanoza koyuyorum bende acaba buzdolabina mi koysan bilemedim ki

kizlarr boceklerin ne bcegi oldugunu buldum .. pirinc biti deniyomus..
demin kek yapacaktim herseyim hazir keki son kez cirpayim dedim siyah siyah biso cikti yine o bocekten.. sekerdenmi undanmi bilmeem..
doktum yenidwn yaptim.. sekeri iyiice suzerek falan ama yine siyah bisi vardi sanki yine doktum..
sinirlendim tum erzaklari cikardim .. pisirip hayvanlara vereyim diyorum..
usttn bakinca temiz gibiler ama icim sinmedi yemek.. hepsini cikardim..
fenaa halde takinti yaptim heryeri temizliyip duruyprum,kasintim tuttu o bocekler aklima geldikce
Ay canım resmen geçmiş olsun demek istiyorum, bütün mutfağı kaplamış o zaman. Bir şekilde onları elden çıkar, sonra yerlerini falan çamaşır suyuyla iyice sil, bende çok çekinirim öyle şeylerden. Sen hemen o kavanoz işine giriş bence, kavanozlar serin yerde dursunlar ayrıca. içine koyarken de dikkat et belki üretimden kaynaklı birşey de olabilir, Allah yardımcın olsun canım.

X