2014-2015 geLinLerii.. buyrun sohbete :)

kaç gündür bilgisayarım yoktu yeni yaptırdık neler yaptınız bakem ben yokken ya benimde bakliyatlara kurt böcük oluyo serin yerde saklamak lazım ama serin yerim yokki :KK43:

Kuzucum nelerle uğraşmissin yaa...kiyamam bocukler sarmış. :) gittiler mi bari... Hala devam mi bocuklere...

sorma kuzum ya.. en son aksam vardi holde birtane..
zaten herseyi anneme verdim.. demin acti bakti hic bisi cikmadi
. ben boceklenenllri atmistim hepsinde vardir diye dolabiguzelce temizledim yenilerini aalip cam kavanozlara koydum..
pirinc biti yazarsan cikacak ztn bak nasil bisiler..

siz nasilsiniz kuzum.. ozlettin kendini yoktunkii

kaç gündür bilgisayarım yoktu yeni yaptırdık neler yaptınız bakem ben yokken ya benimde bakliyatlara kurt böcük oluyo serin yerde saklamak lazım ama serin yerim yokki :KK43:

hos geldin canim..
sendedemi var. benim gayet serin yerdeydi ama yine ayni..
duman onerdi sagolsun kavanozlara koymami.. aklima gelmemisti.. hem goruntu olarakta daha temiz oldu.. dolabi her acisimda paketler karisik kurusuk duruyodu..
tezken onlemini al derim.canim,cogalinca onune gecmek zor

sorma kuzum ya.. en son aksam vardi holde birtane..
zaten herseyi anneme verdim.. demin acti bakti hic bisi cikmadi
. ben boceklenenllri atmistim hepsinde vardir diye dolabiguzelce temizledim yenilerini aalip cam kavanozlara koydum..
pirinc biti yazarsan cikacak ztn bak nasil bisiler..

siz nasilsiniz kuzum.. ozlettin kendini yoktunkii

hos geldin canim..
sendedemi var. benim gayet serin yerdeydi ama yine ayni..
duman onerdi sagolsun kavanozlara koymami.. aklima gelmemisti.. hem goruntu olarakta daha temiz oldu.. dolabi her acisimda paketler karisik kurusuk duruyodu..
tezken onlemini al derim.canim,cogalinca onune gecmek zor
Oyy canim sevindim kurtulmana.. böcekler fena oluyor... Bakarım merak ettimm
Köye gitmiştik dün geldik tatlim.. iyiyiz hamd olsun mide bulanti dönemi ne olsun :)

Oyy canim sevindim kurtulmana.. böcekler fena oluyor... Bakarım merak ettimm
Köye gitmiştik dün geldik tatlim.. iyiyiz hamd olsun mide bulanti dönemi ne olsun :)

he iyi kuzum.degishiklik lazim arada..
imzadaki bebege bayiliyorum ya hele yazilari.. gun gun herseyi yaziyor.. masallah

he iyi kuzum.degishiklik lazim arada..
imzadaki bebege bayiliyorum ya hele yazilari.. gun gun herseyi yaziyor.. masallah
Evet kuzum bende her gün okuyup eşime de söylüyorum... Sende hamis kalınca yaparsın inşaAllah tatlim... :)
İnsan hayretle okuyor... Köy çok iyi geldi..ordabbulantim yok oldu bildiğin hatta geçti galiba dedim ama yola çıkmamizla bulantimin başlaması bir oldu :)

Kızlar Merhabalar nasılsınız, özledim hepinizi çok...
Yazamadım, sürekli bir koşturma var malesef...
İş hayatı ve evliliğin koşturması ayrı bir durum...
Evlendim :) 3 ayımız doldu sayılır :KK22:

Kiz bizde merak ettik senii...evlendi kiz kayboldu dedik...doğrudur bitmez o kosusturmaca.
Rabbim dareyn saadeti nasip etsin tatlim, ilk günkü heyecanla, her geçen gün artan bir aşkla bağlı olun her daim birbirinize :)

caniim hele sukurrr.. nasil.sevindim yazdigina anlatamam.. gercekten endiselenmistik..

masallah cok sukur kavustuk hepimiz :)
nasilsin kuzum iyimisin, ailen yakinmisin, alisabildinmi evlilige :)

Evet kuzum bende her gün okuyup eşime de söylüyorum... Sende hamis kalınca yaparsın inşaAllah tatlim... :)
İnsan hayretle okuyor... Köy çok iyi geldi..ordabbulantim yok oldu bildiğin hatta geçti galiba dedim ama yola çıkmamizla bulantimin başlaması bir oldu :)

insallaaah kuzum insallah nasip olur en en hayirli zamanda..
dogrumudurki acaba orda yazanlar..

koy havasi hic iyi gelmezmi kuzum..
ama sanirim izmirdeki.koye gittiniz demi.. o yol normal insani mahediyoda hamislerr nasil dayansin :)

insallaaah kuzum insallah nasip olur en en hayirli zamanda..
dogrumudurki acaba orda yazanlar..

koy havasi hic iyi gelmezmi kuzum..
ama sanirim izmirdeki.koye gittiniz demi.. o yol normal insani mahediyoda hamislerr nasil dayansin :)
Yok bitanem izmirle bağlantımiz kesildi... Kayinvalideler, annemler hepsi edirnede... :) kayinvalidem edirnenin köyünde oturuyor oraya gittik :)

Canim doğru aşağı yukarı tabii, internetten nerden okusan aynı şeyler yazıyor :)

Yok bitanem izmirle bağlantımiz kesildi... Kayinvalideler, annemler hepsi edirnede... :) kayinvalidem edirnenin köyünde oturuyor oraya gittik :)

Canim doğru aşağı yukarı tabii, internetten nerden okusan aynı şeyler yazıyor :)

yaa bunu bilmiyodum.bak.. ne guzel esinde uzakta degil bari ailesinden..
bende cuma gunden beri evdeydim.. nasipse yarin okul .. alismisim.simdi okula gidesim gelmiyor..
guzeelce dinlendim bari cok sukur..

yaa bunu bilmiyodum.bak.. ne guzel esinde uzakta degil bari ailesinden..
bende cuma gunden beri evdeydim.. nasipse yarin okul .. alismisim.simdi okula gidesim gelmiyor..
guzeelce dinlendim bari cok sukur..
Çok şükür canim...izmirle bağlantımiz eşimin orda universite kazanıp okumasindan dolayı oluştu.. oraya atandı vs.ama memlekete gelebildik şükür..
Oy ya oyle oluyor ara verince :) Rabbim yardımcin olsuun, bir an evvel bitsin insaAllaah...

Çok şükür canim...izmirle bağlantımiz eşimin orda universite kazanıp okumasindan dolayı oluştu.. oraya atandı vs.ama memlekete gelebildik şükür..
Oy ya oyle oluyor ara verince :) Rabbim yardımcin olsuun, bir an evvel bitsin insaAllaah...

he iyi olmus kuzum.. memleket memlekettir :)

ya bu yine konuyu okuyanlari cikarmiyo altta..

Kolay gelsin valla, bende düşünüyorum yapsam mı yapmasam mı diye, ama ben arada camlarımı, kapılarımı sildiğim için çok gerek duymuyorum, gerçi üşeniyorum desem yeridir:) Bende dün akşam yaptım temizliğimi hafta sonu burada değiliz kayınvalidemlere gidiyoruz bu akşam, çocuklara kekle profiterol yaptım, çocuklar dediğim kaynımla görümcem ama daha çocuklar:)

Ne güzel canım, aslında azar azar hafta içine yayılsa haftasonu fazla uğraşmayız :)) Hmmm yaşları küçük yani çocuk denecek kadar :) Aslında öyle kayın görümce de pek hoşmuş :)) Daha güzel bir samimiyet oluşur.

gunaydin canim :)
ozlettin kendini..
simdiden kolay gelsin temizlik varmis nasipse..
bende gecen hafta dip kose temizligimi yaptim..
tabi hemen heryer dagildi iki kisiden bukadar dagiliyosa. nasipse cocuk.olunca dusunemiuorum bile..

Sağol canım.. Kolay geldi hem de nasıl üstüne misafir geldi yeni bir temizliği hak etti bile.. Aynen valla şaşıyorum ben de..Ama benimki birazcık rahatlıktan..Sıkışınca daha iyi oluyorum bu ev işleri konusunda..

Kızanlar günaydıııın..Öncelikle kaldığım yerden cevaplarımı vereyim dedim. :) Nasılsınız iyi misiniz? Sanırım ben bugün çok çok daha iyiyim.. :) Haftasonum dolu dolu geçti.Cumartesi sabahtan akşama full temizlik, gecesi de annemler geldi..Pazar günü de annemler ve birkaç akraba vardı, bayağı bir misafir ağırladım..Evin kalabalık olmasına bayılıyorum yaaa :))) İnsan yalnız kalmanın tadına ancak böyle varıyor sanki :)

Ne güzel canım, aslında azar azar hafta içine yayılsa haftasonu fazla uğraşmayız :)) Hmmm yaşları küçük yani çocuk denecek kadar :) Aslında öyle kayın görümce de pek hoşmuş :)) Daha güzel bir samimiyet oluşur.

Sağol canım.. Kolay geldi hem de nasıl üstüne misafir geldi yeni bir temizliği hak etti bile.. Aynen valla şaşıyorum ben de..Ama benimki birazcık rahatlıktan..Sıkışınca daha iyi oluyorum bu ev işleri konusunda..

Kızanlar günaydıııın..Öncelikle kaldığım yerden cevaplarımı vereyim dedim. :) Nasılsınız iyi misiniz? Sanırım ben bugün çok çok daha iyiyim.. :) Haftasonum dolu dolu geçti.Cumartesi sabahtan akşama full temizlik, gecesi de annemler geldi..Pazar günü de annemler ve birkaç akraba vardı, bayağı bir misafir ağırladım..Evin kalabalık olmasına bayılıyorum yaaa :))) İnsan yalnız kalmanın tadına ancak böyle varıyor sanki :)
Günaydın canım, Evet yaşları küçük olunca iletişim daha çabuk sağlanıyor hani çok küçük değiller ama yine de benim gözümde küçükler:)
Bu arada senin iyi olmana sevindim canım, sana bir uğraş meşgale gerekiyormuş yalnız kalmaman lazım senin o zaman, hani derler ya kendini dinliyorsun:)

Günaydın canım, Evet yaşları küçük olunca iletişim daha çabuk sağlanıyor hani çok küçük değiller ama yine de benim gözümde küçükler:)
Bu arada senin iyi olmana sevindim canım, sana bir uğraş meşgale gerekiyormuş yalnız kalmaman lazım senin o zaman, hani derler ya kendini dinliyorsun:)

Sağol canımm..Hı hı aynen öyle rahatlık bana göre değil :KK48: Veee bu haftasonundan yola çıkarak ben artık bazı şeylerin niyetine girdim..Evde bir gürültü şart..Düşünsene sabah sekiz işe gidiyorum, akşam beşe kadar gayet sakin bir gün geçiyor zaten evde, bir de eve gidip eşim gelene kadar yalnız kalınca sonunda ben fenalarda :) Bu kadar sakinliğe alışkın değilim.O yüzden şuan için birikim konusunu da kafaya takmıyorum.. Ki zaten olana kadar belki de bir yıl geçecek üzerinden, bir yıla kim ölee kim kala..Burdan da anlamış olduğun gibi ben artık bebek niyetine girmiş bulunmaktayım.. :emir_bebek::emir_bebek: :KK48: Rabbim hayırlısını nasip etsin..Bana dua edebilir misiniz canım, hayırlısı diye.. :)

X